Racjonalista - Strona głównaDo treści
Najbliższe wybory

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
22-06-2013 18:54Autotelepata (5 punktów)
(zablokowany)
Najbliższe wybory
Ocena -3 na 5
Zmiany obsady władzy do niczego nie prowadzą. Stała obsada daje szansę poprawy.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

pawel_wr (4297 punktów)
>Zmiany obsady władzy do niczego nie prowadzą. Stała obsada daje szansę poprawy.

Hm , że ten tego....

A w ogóle o co chodzi ?


Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
22-06-2013 20:31 
 Ocena 4 na 4
Nabuchodonozor (426 punktów)
(zablokowany)
>Hm , że ten tego....
>A w ogóle o co chodzi ?

Chyba jakiś agitator PO.

"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy. " - A. Sapkowski
22-06-2013 22:37 
 Ocena 4 na 4
Asphodelus1 (887 punktów)
>>Hm , że ten tego....
>>A w ogóle o co chodzi ?
>Chyba jakiś agitator PO.
>
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy. " - A. Sapkowski


PO ma to do siebie, że jest partią najlepszą z najgorszych, tzn. w obecnym parlamencie dla mnie osobiście jest najlepsza.

Ale to oznacza, że oddam na nią głos w wyborach z obrzydzeniem, tylko po to, by PiS nie wygrał, i czekam na jakąś nową partię.
10-07-2013 08:51 
 Ocena 1 na 1
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Ale to oznacza, że oddam na nią głos w wyborach z obrzydzeniem, tylko po to, by PiS nie wygrał, i czekam na jakąś nową partię.

Poważny błąd. Elektorat PO i PiS składa się w całości z ludzi głosujących przeciw drugiej partii. Ci ludzie są gwarancją utrzymania władzy POPiS.

Wiesz dlaczego nie będzie nowej partii? Bo głosujesz przeciw PiS, a inni głosują przeciw PO. Masz za swoje.
Paul Figura. (1368 punktów)
> Stała obsada daje szansę poprawy.

Oczywiscie ze stała obsada to szansa poprawy ale zer na ich kontach bankowych nic poza tym.


Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365