Jakiś czas temu opublikowałem na forum komentarz o tym jakie dokładnie przykazania znajdują się w arce przymieza: www.racjonalista.pl/forum.php/s,373596 Teraz wykonałem na jego podstawie krótki film na YT
Małe zainteresowanie na razie Ale pewnie nie jednego katolika by zgasiło - tylko jaką lekcję by z tego wyniósł? Brakuje w takim razie drugiej części, która wytłumaczy skąd się wzięły aktualne przykazania, które są znane w zasadzie każdemu, kto miał styk z naszą piękną religią.
ps. dziwne, że jeszcze nie ma komenatarzy w stylu - ,,a co ty tam pier..."