Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dlaczego Kościół Katolicki tak nienawidzi seksu?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-08-2013 01:10Hotbit (1772 punktów)
(zablokowany)
Dlaczego Kościół Katolicki tak nienawidzi seksu?
0 na 2
Dlaczego Kościół Katolicki tak nienawidzi seksu, że posuwa się wręcz do deptania przez swoich wysokich urzędników (np. biskupów) roślinnych organów rozrodczych?


Opis ilustracji: dostojnicy kościelni depczący genitalia roślinne.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

worek kości (2937 punktów)Odp: Dlaczego Kościół Katolicki tak nienawidzi seks?
Nie szkoda ci przydziałowych racjonalistycznych kilobajtów na takie pierdoły?

bembergiem w berg
Marcin Łoziński (385 punktów)
>Dlaczego Kościół Katolicki tak nienawidzi seks, że posuwa się wręcz do deptania przez swoich
>wysokich urzędników (np. biskupów) roślinnych organów rozrodczych?

Myślę, że kwiaty można tutaj uznać za symbol (pięknego, radosnego) życia, które w KK jest czymś, co najchętniej chcieliby zdeptać, zniszczyć.

A sama nienawiść do seksu przez KK jest tematem tak obszernym, że można by o tym z powodzeniem napisać pracę naukową. Z resztą dla mnie każdy, kto bez żadnego RACJONALNEGO powodu postanawia zrezygnować z jakiejś przyjemności i jeszcze wymusza to samo na innych, wydaje się podejrzany.
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Dlaczego Kościół Katolicki tak nienawidzi seks, że posuwa się wręcz do deptania przez swoich
>wysokich urzędników (np. biskupów) roślinnych organów rozrodczych?

W Kościele bardzo ważna jest symbolika. Może deptanie kwiatów sypanych przez dzieci komunijne podczas procesji symbolizuje ideały pedofilskiej miłości? Niewinne dzieci symbolicznie oddają się kapłanowi sypiąc kwiatki, a on symbolicznie konsumuje ten akt depcząc je?
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Dlaczego Kościół Katolicki tak nienawidzi seks (...)

Kochani Racjonaliści, ratujmy celownik! To takie małe stworzonko, które w rodzaju męskim przyjmuje często końcówkę -u i ostatnio jest bezceremonialnie pożerane przez biernik. Kościół nienawidzi seksU, nie seks. PLIZZZZZZ....
29-08-2013 16:31 
 Ocena 10 na 10
liliac (147340 punktów)
Tak się tylko nieśmiało spytam - czy nie miałaś aby na myśli dopełniacza?

"...a świniobicie, łaskawa pani, to to samo, jak kiedy ksiądz odprawia mszę świętą, bo zawsze idzie o krew i o mięso, czyli ciało." (B. Hrabal, "Postrzyżyny" )
29-08-2013 16:35 
 Ocena 3 na 3
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Tak się tylko nieśmiało spytam - czy nie miałaś aby na myśli dopełniacza?

Tak!
29-08-2013 17:43 
 Ocena 2 na 2
Hotbit (1772 punktów)
(zablokowany)
>>Tak się tylko nieśmiało spytam - czy nie miałaś aby na myśli dopełniacza?
>Tak!

Przepraszam za ten błąd! Niestety nie mam możliwości edytowania tytułu ani treści pierwszej wypowiedzi...

Pozdrawiam!

Mod.: Poprawione.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365