Wiele osób ma skłonność do mylenia dziecinności z omylnością ludzką. Zjawisko to szczególnie widoczne jest w związkach, gdzie różnica wieku wynosi od 5 do 10 lat - wówczas strona starsza, każdy nietakt partnera z góry klasyfikuje jako dziecinne zachowanie.
I tak, za dziecinność wiele osób uważa:
*Planowanie długofalowe - co bierze się z przekonania, że dorosły człowiek widzi tylko to, co czasowo najbliższe; *Kreatywność - bo przecież tylko dzieci mają fantazję;
Co jeszcze dodalibyście do tej listy i co sądzicie o tym temacie? |