Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prezent IPN dla Wałęsy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
14-01-2010 21:22kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Prezent IPN dla Wałęsy
Ocena 3 na 3
Krakowski oddział Instytutu Pamięci Narodowej wysłał Lechowi Wałęsie kalendarz przygotowany z okazji 30-lecia "Solidarności". Tyle że były prezydent dostał egzemplarz, w którym zabrakło... sierpnia.

Stało się.
Doczekaliśmy czasów, kiedy maszyny, w tym przypadku drukarskie, posiadły inteligencję równą ludzkiej. Postanowiły usunąć jedną kartkę z tego egzemplarza kalendarza, który był przeznaczony dla Wałęsy.
Żaden futurolog nie przewidział, że pierwsze inteligentne maszyny będą zwolennikami Pi$, pardon, będą wynajęte do pracy przez IPN.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

kognitywista (3391 punktów)
Swego czasu pewien pan prezydent wypożyczył od nich swoją teczkę (a właściwie z archiwów MSW, którymi oni dzisiaj się opiekują). Gdy wróciła, w tajemniczy sposób zniknęły z niej niektóre dokumenty, a sprawcy nie znamy do dziś. Czyli zdarzają się na tym świecie cuda ... W tym kontekście dowcip chłopców z IPN wygląda na błyskotliwy. Odrobinę obiektywizmu, Proszę Państwa ...
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Jeszcze ciekawszy jest przypadek prezesa pewnej partii, którego SB-cka teczka zawierała sfałszowane lojalki, sam prezes, jako jedyny chyba opozycjonista, nie był internowany w stanie wojennym, o samym stanie wojennym dowiedział się, gdy już wyspawszy się w domciu mamusi podreptał do kościółka, a przesłuchiwany przez milicję (zgłosił się na wezwanie, nawet go nie musieli siłą ciągnąć) twierdził, że nie jest żadnym opozycjonistą, że to pomyłka, bo to jego brat jest w opozycji, bo się zadał z nieodpowiednimi ludźmi.


Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365