A mnie muchy. Wygonisz taką jednym oknem, wróci drugim i nadal będzie zostawiać swoje odchody nie przejmując się tym, że jej tu nie chcą, bo jest Ponad To. www.racjonalista.pl/forum.php/s,731657#w731663
>A mnie muchy. Wygonisz taką jednym oknem, wróci drugim i nadal będzie zostawiać swoje odchody nie przejmując się tym, że jej tu nie chcą, bo jest Ponad To. >www.racjonalista.pl/forum.php/s,731657#w731663
"Nie dla muchy nasze mury, Nasza milosc do natury..."