 |
Granice żenady w polityce Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-01-2010 19:18 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Granice żenady w polityce
5 na 5 | Witam! Polityk widać bywa, jak feniks z popiołów się odradzajcy: wiadomosci(*)larny_powrot_millera,item.htmlA ja naiwny wierzyłem, że pewnych granic żenady nie da się przekroczyć, bo wyborca patrzy. I zastanawiam się teraz, jak bardzo struktury polityczne/partyjne mogą być zdegenerowane... Życzę SLD szybkiego zejścia ze sceny życia publicznego z powodu przekroczenia granic żenady w jej działaniach. Pozdrawiam | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 ollikm (2038 punktów) (zablokowany) | Z całym brakiem szacunku do Millera. Czy jest to bardziej żenujące od innych wydarzeń naszej polityki? (Tych po prawej stronie na przykład)
|
|
 | 1 na 1 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | >Z całym brakiem szacunku do Millera. >Czy jest to bardziej żenujące od innych wydarzeń naszej polityki? (Tych po prawej stronie na przykład) Jest. Premier niefigurant umoczony po szyję, szukający cały czas ucieczki w immunitet (romans z Samoobroną). Odrzucony przez partię w akcie OCZYSZCZANIA struktur ze zła- WRACA. Pozdrawiam
|
|
|  | 3 na 3 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | A co ci poradzili na twoje wzburzenie, gdy zadzwoniłeś do Radia Maryja?
Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
|
|
| |  | | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | >A co ci poradzili na twoje wzburzenie, gdy zadzwoniłeś do Radia Maryja? Czekam, aż napiszesz, że powrót Millera jest polityczną prowokacją skrajnej prawicy względem lewicy. Pozdrawiam
|
|
|  | 1 na 1 | Arłukowicz (3162 punktów) | >Jest. Premier niefigurant umoczony po szyję, szukający cały czas ucieczki w immunitet (romans z Samoobroną). Odrzucony przez partię w akcie OCZYSZCZANIA struktur ze zła- WRACA. >Pozdrawiam
Ów premier niefigurant cieszy się obecnie - jak widać - poparciem byłego pierwszego ( wciąż popularnego ), zaś obecnym pierwszym ( wciąż niepopularnym )bardzo na tymże poparciu zależy - stąd powrót Żenada - słusznie powiadasz. A ja bym dodał : życie k....a !
pozdrawiam
|
|
3 na 3 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Granice żenady politycznej zostały przekroczone dawno temu, gdy Jacek Kurski najpierw wyleciał z Pi$u, aby następnie zostać do niego przyjętym.
Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
|
|
 | | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | >Granice żenady politycznej zostały przekroczone dawno temu, gdy Jacek Kurski najpierw wyleciał z Pi$u, aby następnie zostać do niego przyjętym. Format osoby nie ten sam. Kurski nie był premierem. Pozdrawiam
|
|
|  | 1 na 1 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Jakoś nie widzę w twoim poście otwierającym wątek słowa "premier".
Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
|
|
| |  | | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | >Jakoś nie widzę w twoim poście otwierającym wątek słowa "premier". Być może się różnimy w ocenie, co jest bardziej, co mniej żenujące. Niemniej nie wiem, jak to się ma do wytykania mi słowa "premier", skoro był link w poście do artykułu z opisem ostatnich 'poczynań' Millera. Pozdrawiam
|
|
4 na 4 | Kowalska (14008 punktów) | >A ja naiwny wierzyłem, że pewnych granic żenady nie da się przekroczyć, bo wyborca patrzy. >I zastanawiam się teraz, jak bardzo struktury polityczne/partyjne mogą być zdegenerowane...
Granice żenady w polityce? (Bo tak brzmi tytuł wątku)
Nie ma takich granic, których politycy by nie przekroczyli. Pomijam "kurwiki" i inne cuda w oczach, bo to śmieszne zwyczajnie jest i żałosne.
|
|
 | | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) |
> Nie ma takich granic, których politycy by nie przekroczyli. Pomijam "kurwiki" i inne cuda w oczach, bo to śmieszne zwyczajnie jest i żałosne. Gorzej, że tu rzecz nie dotyczy pojedyńczego polityka, ale całej partii. Pozdrawiam
|
|
 | 2 na 2 | Arłukowicz (3162 punktów) | > Granice żenady w polityce? (Bo tak brzmi tytuł wątku)> Nie ma takich granic, których politycy by nie przekroczyli.By żyło się lepiej................
|
|
5 na 5 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Ech, cienkie Bolki bez charakteru ta dzisiejsza młodzież...  o byle co wołają, że granice, że żenada...  . Kiedyś to były żenady... łza się w oku kręci...  .
|
|
 | 1 na 1 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Od KK nie oczekuję, że będzie trzymał się czegokolwiek. W końcu to KK decyduje, co jest dobre, co złe, co żenadą, co bohaterstwem. A przynajmniej takie rzeczy próbuje wmówić wszystkim dookoła. Pozdrawiam
|
|
1 na 1 J.S. (4752 punktów) (zablokowany) | > Życzę SLD szybkiego zejścia ze sceny życia publicznego z powodu przekroczenia granic żenady w jej> działaniach.Życzę tego samego PSL, PiS i PO  Zostanie Kononowicz.... Ciekawe kogo z polityków widzielibyśmy w idealnej partii. Ja proponuję Marka Borowskiego.
|
|
 | | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) |
>Ciekawe kogo z polityków widzielibyśmy w idealnej partii. Ja Marka Migalskiego. Pozdrawiam
|
|
|  | ollikm (2038 punktów) (zablokowany) | >>Ciekawe kogo z polityków widzielibyśmy w idealnej partii. >Ja Marka Migalskiego. >Pozdrawiam >
To wiele tłumaczy...
|
|
| |  | | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | >>>Ciekawe kogo z polityków widzielibyśmy w idealnej partii. >>Ja Marka Migalskiego. >>Pozdrawiam >> >To wiele tłumaczy... Czy nie masz z tym problemu, że z góry czekasz na 'odpowiednią wypowiedź'. Czepiasz się jej później, jak tonący brzytwy. Musiało Cie zaboleć takie pisanie o SLD i Millerze, skoro tak reagujesz (niewspółmiernie moim zdaniem). Pozdrawiam
|
|
| |  | J.S. (4752 punktów) (zablokowany) | Kogo Ty byś proponował?
|
|
|  | | bockxer I (1165 punktów) | >>Ciekawe kogo z polityków widzielibyśmy w idealnej partii. >Ja Marka Migalskiego.
Krew z krwi i kość z kości PiS. I członek. Słowem: Pisior idealny. Nie pozostaje wiec nic innego jak pogratulować takiego idola.
|
|
| |  | | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | >>>Ciekawe kogo z polityków widzielibyśmy w idealnej partii. >>Ja Marka Migalskiego. >Krew z krwi i kość z kości PiS. I członek. Słowem: Pisior idealny. >Nie pozostaje wiec nic innego jak pogratulować takiego idola. Mógłbyś rozwinąć tę kwestię?
Czy tu chodzi tylko według Ciebie o sprowadzenie sprawy do walki między zwolennikami partii politycznych? Jak coś powiem źle o SLD, to koniecznie głosowalem na PiS? Jeśli tak myślisz, to nie chcę z Tobą rozmawiać o polityce. Pozdrawiam
|
|
 | | jb52 (53 punktów) | >>Życzę SLD szybkiego zejścia ze sceny życia publicznego z powodu przekroczenia granic żenady
Żenadą jest dyskutowanie o polityce
|
|
|  | 2 na 2 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | >>>Życzę SLD szybkiego zejścia ze sceny życia publicznego z powodu przekroczenia granic żenady >Żenadą jest dyskutowanie o polityce Rzeczywiście lepiej cicho siedzieć i udawać, że nie widać, jak nami rządzą. Pozdrawiam
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|