Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jan Paweł II na kafelku

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
25-01-2010 21:22Koraszewski (82900 punktów)Jan Paweł II na kafelku
Ocena 2 na 2
Jan Paweł II na znaczkach, na monetach, na makatkach, na kubeczkach, na czekoladkach, na pomnikach i piernikach, a na kafelku jeszcze nie było. Postanowiłem nabyć, iżby wykonać serię zdjęć. U dołu wanny mam luźny kafelek, żeby był dostęp do ścieku - zdjęcie nr 1, używamy ozdobnych kafelków do krojenia cebuli - zdjęcie nr 2, jako podstawka pod gorący garnek (kłopotliwe, ale mam szklane garnki, w których gotuję również kartofle, więc po usunięciu większości kartofli powinno wyjść), zdjęcie nr 3, model franciszkański, czyli kafelek jako podłoga karmnika dla ptaszków (karmnik kryty słomą), zdjęcie nr 4, kafelek nad drzwiami wejściowymi, nad lub pod podkową, zdjęcie nr 5.
Opowiedziałem o moich planach żonie i po 43 latach zgodnego, partnerskiego, przyjacielskiego współżycia usłyszałem: nie, nigdy się na to nie zgodzę, 100 złotych na ...
Czy Państwo umiecie sobie to wyobrazić?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

stilgar (7322 punktów)

>Czy Państwo umiecie sobie to wyobrazić?

Who cares? Niech sobie drukują i na papierze toaletowym...
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
>>Czy Państwo umiecie sobie to wyobrazić?
>Who cares? Niech sobie drukują i na papierze toaletowym...

Wielu na to czeka

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
Dyplomata - ktoś, kto mówiąc "spierdalaj" wprawia Cię w taki stan, że czujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.
rudyment (3233 punktów)
> nie, nigdy się na to nie zgodzę, 100 złotych na ...
>Czy Państwo umiecie sobie to wyobrazić?

No pewnie, stówa to sporo grosza. Poza tym nieładnie, żeby ateista dawał zarobek producentowi dewocjonaliów - zwłaszcza że katolicy pewnie tego nie uczynią.

Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów
libertyn (3006 punktów)
>Jan Paweł II na znaczkach, na monetach, na makatkach, na kubeczkach, na czekoladkach, na pomnikach
>i piernikach, a na kafelku jeszcze nie było.

Z całym szacunkiem Panie Koraszewski ale taki wątek już jest. I to dzisiaj założony. Tutaj


Racjonaliści są też po drugiej stronie
Nie klękamy przed bakterią
Koraszewski (82900 punktów)
Faktycznie, później zauważyłem.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365