Racjonalista - Strona głównaDo treści
Miała być Metallica a jest... Bziuuu!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
27-10-2013 01:05Marek Matejewski (3695 punktów)Miała być Metallica a jest... Bziuuu!
Ostatnio Jerzy Owsiak wyraził po cichu nadzieję, że być może Macierewicz jest fanem zespołu "Metallica". Zdaje się jednak, że właśnie poznaliśmy muzyczne preferencje szefa Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M i nie są to metalowe rytmy.

Melodyjny kawałek, którego współautorem jest jeden z "ekspertów" Macierewicza, zdaje się być przy okazji najlepszą syntezą i podsumowaniem kilkuletnich "badań naukowych" członków Komisji. Prawie jak Kongres Wiedeński - tyle, że tamten tańczył (Anna Fotyga jest w razie czego w składzie Komisji)...

Polecam przy goleniu albo w przerwie na drugie śniadanie. Wpada w ucho cholerstwo.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Frank Holman (5897 punktów)
A mnie nie wpada.
Co więcej, to, do czego sprowadził chory psychicznie Macierewicz śmierć 100 osób zaczyna mnie już po prostu wkurwiać dokładnie tak, jak Jurka Owsiaka.
Czy PSR nie mogłoby wystąpić do Ministra Zdrowia o wydanie decyzji o przymusowym leczeniu tych pojebów w zamkniętych szpitalach psychiatrycznych?
Marek Matejewski (3695 punktów)
>A mnie nie wpada.

Jakub Wojewódzki rzekłby o Panu, cytuję: "ewidentnie pozbawiony poczucia humoru mężczyzna".

A tak serio... Macierewicz zapędził się po prostu w kozi róg, z którego nie da się już wyjść z godnością i dlatego musi robić to co robi. Gdyby się wycofał w obecnym momencie i przyznał do trwających ponad 3 lata licznych manipulacji, oszustw i cynizmu, to wyszedłby po części na durnia nawet w oczach swojego elektoratu. "Profesor" Rońda dał Mu przecież przykład jak to się robi. Jednak kontynuując swoje szaleństwo pozostaje bohaterem dla kilkunastu procent niczego nieświadomych nieszczęśników.
Kto wie... Może po "Bziuuu!" doczekamy się nawet "Pieśni o Antku bohaterze"?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365