Racjonalista - Strona głównaDo treści
JP II w toalecie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
25-01-2010 04:43pavvel (8272 punktów)JP II w toalecie?
Ocena 10 na 10
Wahałem się czy temat nie bardziej do działu bazgroły pasuje.
Ale w końcu to w naszym kraju się dzieje i naszego społeczeństwa to dotyczy.
Pytanie:
Ktoś ma ochotę aby JPII towarzyszył mu przy kąpieli lub w toalecie?
Teraz to możliwe:

wyborcza.p(*)Jan_Pawel_II_na_kafelkach.html

Cytat:
Modlący się Jan Paweł II na tle chmur - ok. 10 tys. takich kafelków Ceramiki Paradyż trafi do sprzedaży. Limitowana seria płytek ma wesprzeć budowę krakowskiego Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!".


Kafelki mają być drogie (powyżej 100zł za sztukę), ale:

Cytat:
Głupi nie zrozumie, a mądry kupi, bo kto na Kościół łoży, tego głód nie zmorzy...


wyjaśnia nam Zbigniew Gretka, który zaprojektował papieską płytkę.

Mnie ciekawi czy płytki podłogowe też są planowane, czy tylko ścienne.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

libertyn (3006 punktów)

>Głupi nie zrozumie, a mądry kupi,

Gdybym sprzedawał swój wyrób, też bym tak zachwalał

>bo kto na Kościół łoży, tego głód nie zmorzy..

Rym roku normalnie! Jan Kochanowski by się nie powstydził


Racjonaliści są też po drugiej stronie
Nie klękamy przed bakterią
finerbijk (17282 punktów)
A dlaczego nie w toalecie?

Na niektórych ateistów/agnostyków, mających problemy z przewodem pokarmowym, taki widok działałby relaksująco i pobudzał im ruchy robaczkowe jelita grubego.

Tylko kiedy w domu impreza i już wypiło się trochę, to wtedy patrzeć ryzyko.
25-01-2010 12:24 
 Ocena 4 na 4
Arłukowicz (3162 punktów)
>Na niektórych ateistów/agnostyków, mających problemy z przewodem pokarmowym, taki widok działałby relaksująco i pobudzał im ruchy robaczkowe jelita grubego.
>Tylko kiedy w domu impreza i już wypiło się trochę, to wtedy patrzeć ryzyko.

Ależ z Ciebie egoista ( myślisz tylko o sobie i sobie podobnych ).
Pomyśl, jak coś takiego może zbliżyć osobę wierzącą do boga ! Koncentracja, która towarzyszy zazwyczaj procesowi defekacji, jest jakże oczyszczająca, tak dla jelita, jak i umysłu. Oczyszczony w ten sposób umysł odbiera, zmysłowo kafelka z wizerunkiem Papy i w ten sposób zbliża się do boga. Podobna retoryka towarzyszyła już niektórym wyrobom, jak np. wino prałata Jankowskiego. Proponowałbym dołożyć jeszcze deskę klozetową z wizerunkiem Benedykta.

pozdrawiam
25-01-2010 15:04 
 Ocena 3 na 3
ollikm (2038 punktów)
(zablokowany)
A papier z czyim wizerunkiem?
25-01-2010 16:05 
 Ocena 3 na 3
Grzegorz Zaiss (200 punktów)
>A papier z czyim wizerunkiem?

Tadzio!
25-01-2010 20:16 
 Ocena 1 na 1
Arłukowicz (3162 punktów)
>>A papier z czyim wizerunkiem?
>Tadzio!

Odważnyś !!
Nie boisz się wyznawców ?
25-01-2010 23:55 
 Ocena 1 na 1
Grzegorz Zaiss (200 punktów)
>Odważnyś !!
>Nie boisz się wyznawców ?

Nie mieszkam w Polsce, więc co mi tam.
Psyk (14071 punktów)
Ktoś musi naprawdę iść do psychiatry.
26-01-2010 13:18 
 Ocena 1 na 1
Arłukowicz (3162 punktów)
>Ktoś musi naprawdę iść do psychiatry.

A ja uważam, że wizyta u psychiatry winna być sprzedawana razem z kafelkiem, nawet gdyby miał płacić za nią NFZ i tak wyszłoby wszystkim "do przodu".
kogut59 (3090 punktów)

>Pytanie:
>Ktoś ma ochotę aby JPII towarzyszył mu przy kąpieli lub w toalecie?

czy w toaletach publicznych tez sa w planowane ? szkoly, urzedy itd.
Czesi zrobili ladny plakat


Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365