Co wy na to żeby stworzyć kanał (a czemu nie cały serwer?) racjonalisty na Teamspeak3? Kiedyś kiedy jeszcze skype oferował usługę skypecast uczesniczyłem wielokrotnie w rozmowach na kanale "filozofia, nauka, religia" (jakoś tak). Pokój był dobrze moderowany i nigdy nie było tam jałowych rozmów. Ludzie którzy się tam spotykali albo chcieli czegoś ciekawego posłuchać albo chcieli o czymś ciekawym porozmawiać. Poznałem wtedy wiele wartościowych osób, które wpłynęły na wiele elementów mojego światopoglądu. Bardzo mi tego brakuje. Z przyjaciółmi już wszystkie tematy się przerozmawiało a forum nie daje takiej możliwości wypowiedzi - brak mi nowych ludzi i nowych rozmów. Skypecast już nie ma ale jest teamspeak3  Ktoś zna się na tym? ktoś ma ochotę się w to pobawić? ktoś chce zostać moderatorem ? |