Racjonalista - Strona głównaDo treści
Łączenie ideologii wedyjskiej z problemami wspólczesnego świata

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
22-12-2013 17:27Regulus (2 punktów)Łączenie ideologii wedyjskiej z problemami wspólczesnego świata
Witam,
Zaciekawiły mnie wykłady pewnej pani o pseudonimie Wedrussa, która ma swój kanał na YouTubie.
Twierdzi miedzy innymi, że jesteśmy manipulowani przez "kapłanów", którzy wyciągają z nas nie tylko pieniądze, ale także energię życiową. Opowiada także o duchowej naturze człowieka i wpływie owej duchowości na naszą fizjologię.
Mówi również szczegółowo o zamierzchłych cywilizacjach, które zdawały się być lepiej rozwinięte niż nasza cywilizacja.
Jej rozważania opierają się głównie na Wedach.
Żeby ją znaleźć wystarczy wpisać w wyszukiwarkę youtube "WedrussaPolska".
Ciekawi mnie, co myślicie na temat jej rozważań.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MajkelSS (2075 punktów)
(zablokowany)

>Twierdzi miedzy innymi, że jesteśmy manipulowani przez "kapłanów", którzy wyciągają z nas nie tylko
>pieniądze, ale także energię życiową.

To ile kilowatogodzin przypada na jedną mszę ?
>


Jeśli ludzie myślą, że matematyka nie jest prosta, to tylko dlatego, że nie zdają sobie sprawy, jak skomplikowane jest życie.
Regulus (2 punktów)
>>Twierdzi miedzy innymi, że jesteśmy manipulowani przez "kapłanów", którzy wyciągają z nas nie tylko
>>pieniądze, ale także energię życiową.
>To ile kilowatogodzin przypada na jedną mszę ?
:D Chodziło bardzie o energię, która wpływa na nasze samopoczucie i nastrój. Nie tylko chodziło o kapłanów, ale i o innych manipulantów
22-12-2013 18:51 
 Ocena 3 na 3
Monentor (475 punktów)
(zablokowany)

>:D Chodziło bardzie o energię, która wpływa na nasze samopoczucie i nastrój.
Fitoendorfiny?
Barbiel (1106 punktów)
>że jesteśmy manipulowani przez "kapłanów", którzy wyciągają z nas nie tylko
>pieniądze, ale także energię życiową.
Oczywiście, że wyciągają. Jak nie wierzysz, idź sobie posłuchaj tych manipulacji, to zobaczysz, jak to wpłynie na Twoje samopoczucie.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365