 |
Co po parytetach? Obozy dla mężczyzn? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 12-02-2010 13:54 | goląka (95 punktów) | Co po parytetach? Obozy dla mężczyzn? 0 na 10 | Dziś zobaczyłam posta julka w temacie "Polska demokracja obroniła się", i wstrzsnął on mną, bo tak bezkrytyczne podejście do "prawdy" przekazywanej przez tzw. mainstream...
Teoretycznie powinnam stanąć po stronie wielce uciśnionej Anety Krawczyk, ale jakoś nie mogę w sobie wykrzesać minimum nawet współczucia dla niej... Lepper w XXI wieku w środku Europy został potraktowany jak na procesach stalinowskich, zabrano mu prawo do obrony, własnych świadków i składania wniosków dowodowych. Niemal żadne z zeznań Krawczyk nie pokrywalo sie z faktami. W czasie, gdy miało dochodzić do molestowania, Lepper był w innych miejscu, jak zeznawali świadkowie. Nie wspominając, jak sąd postępował; każde niemal nieścisłości w zeznaniach Krawczyk, kwitował i usprawiedliwiał niewatpliwą traumą kobiety. Tylko dlaczego Lepper (nawiasem mówiąc, nie z mojej bajki człowiek, bo prosty i prymitywny cham) nie ma prawa do takich pomyłek i nieścisłości? I to jest sprawiedliwość? Życzę mu z całego serca, by wygrał w kolejnej instancji, ew. w Strasburgu. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 7 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | >Dziś zobaczyłam posta julka w temacie "Polska demokracja obroniła się", i wstrzsnął on mną, bo tak >bezkrytyczne podejście do "prawdy" przekazywanej przez tzw. mainstream... >Teoretycznie powinnam stanąć po stronie wielce uciśnionej Anety Krawczyk, ale jakoś nie mogę w >sobie wykrzesać minimum nawet współczucia dla niej...
Naprawdę śledziłeś ten proces, zeznani świadków, wnioski dowodowe? Masz informacje z pierwszej ręki czy dla odmiany z prasy "niszowej"?
> Lepper w XXI wieku w środku Europy został >potraktowany jak na procesach stalinowskich, zabrano mu prawo do obrony, własnych świadków i >składania wniosków dowodowych. Niemal żadne z zeznań Krawczyk nie pokrywalo sie z faktami.
Obrażasz ofiary stalinowskich procesów.
"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
|
|
8 na 8 | liliac (147340 punktów) | Czy tytuł wątku ma jakiś ukryty związek z jego treścią, czy też miał być tylko chwytliwy?
|
|
4 na 4 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) |
Swoja drogą co ma wspólnego sprawa Krawczyk z parytetami?????
Tzn. poza starym męskim "co się tym babom zachciewa, w d.. się poprzewracało"...
"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
|
|
 | 4 na 4 | Meretseger (61860 punktów) | >Tzn. poza starym męskim "co się tym babom zachciewa, w d.. się poprzewracało"... Żeby było zabawniej, "goląka" jest kobietą...
|
|
|  | 7 na 7 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | >>Tzn. poza starym męskim "co się tym babom zachciewa, w d.. się poprzewracało"... >Żeby było zabawniej, "goląka" jest kobietą... >
Ponieważ goląka szafuje stalinowskimi sądami, ja tez zaszaleję.
Tradycja okaleczania dziewczętom genitaliów jest w Afryce żywa w dużej mierze dzięki kobietom właśnie. To kobiety kobietom to robią. Czy to znaczy, że nie powinnam tego potępiać?
Polecam też ku rozwadze pamiętną scenę z "Malowanego ptaka" kiedy wioskowe kobiety robią porządek z "tą k...ą" która im mężów uwodziła.
Daleko mi do solidarności jajników ale nie wierzę w czyste sumienie Leppera. W spisek GW i TVN też nie wierzę.
"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
|
|
| |  | 8 na 8 | Meretseger (61860 punktów) |
>Daleko mi do solidarności jajników ale nie wierzę w czyste sumienie Leppera. >W spisek GW i TVN też nie wierzę. Prędzej uwierzę w Jahwe, niż w czyste sumienie Leppera...
|
|
| | |  | 6 na 6 | Gosia (9452 punktów) |
>Prędzej uwierzę w Jahwe, niż w czyste sumienie Leppera...
A ja wierzę. Jak każdy polityk sumienie ma czyste, bo nieużywane...
|
|
| | |  | 3 na 3 | marek milczewski (2335 punktów) | > >Daleko mi do solidarności jajników ale nie wierzę w czyste sumienie Leppera.> >W spisek GW i TVN też nie wierzę.> Prędzej uwierzę w Jahwe, niż w czyste sumienie Leppera...Pragnę przypomnieć wszystkim obrońcom Leppera i tym, którzy go powiesili za jaja, że wyrok jest nieprawomocny, więc ferowanie jakichkolwiek sądów jest grubo przedwczesne. Sędzia może zważył wszystkie za i przeciw, a może jest aparatczykiem i karierowiczem. Czas i inne sądy pokażą. A, jak ktoś powiedział "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie". Wystarczy popatrzeć co próbowano zrobić Cimoszewiczowi, co wyczyniała "POPiS-owska aktorka (nie pamiętam nazwiska), która chciała zrobić z siebie ofiarę molestowania. Z drugiej strony, sprawy o molestowanie i wykorzystywanie seksualne , są wyjątkowo trudne, gdyż jest to słowo za słowo. I nie ma tutaj znaczenia reputacja ofiary. Kiedyś Lepper (sic!) powiedział, że prostytutki nie można zgwałcić. To , że A. Krawczyk, jak się wydaje, dawała dupy na lewo i prawo, nie zwalnia Łyżwińskiego i Leppera od winy, jeżeli rzeczywiście to zrobili. Należy również pamiętać i tu piszę do autorki wątku, iż Krawczykową zmuszano do usunięcia ciąży podając jej końską dawkę środka poronnego dla zwierząt. I robił to "niezwiązany" z jej tyłkiem najbliższy współpracownik Łyżwińskiego na jego polecenie. Facet dawno siedzi. Fakt ten wskazuje, że mimo iż Łyżwiński nie był ojcem, to jednak trząsł galotami, że może nim jednak jest. Na dwoje babka wróżyła. Poczekamy, zobaczymy. A goląka wpisuje się chór gawiedzi, którzy zawsze wszystko wiedzą lepiej, a przeciwników wieszaliby na drzewach. Goląka, idź na całość i złóż doniesienie do prokuratury na sędziego. 
dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam ps cholera musiałem trzy razy edytować tego posta. Coś mam dzisiaj słaby dzień
|
|
| | |  | 1 na 3 | goląka (95 punktów) | >Prędzej uwierzę w Jahwe, niż w czyste sumienie Leppera...
I to mówi racjonalista...
>Tradycja okaleczania dziewczętom genitaliów jest w Afryce żywa w dużej mierze >dzięki kobietom właśnie. To kobiety kobietom to robią. >Czy to znaczy, że nie powinnam tego potępiać? >Polecam też ku rozwadze pamiętną scenę z "Malowanego ptaka" kiedy wioskowe kobiety >robią porządek z "tą k...ą" która im mężów uwodziła.
A co to ma wspólnego ze sprawą poruszoną przeze mnie? I żaden to mój agrument ad personam, ale pokazuje tym bardziej, gdzie się kończy sprawiedliwość i zdrowy rozsądek jeśli zaczyna się wojna o zimny osąd sprawy.
A wy co z tym zrobicie? Jak pomożecie wskazać prawdziwego ojca Anecie Krawczyk, skoro dwukrotnie się pomyliła?(hahaha!) Sąd też z tym sobie nie dał rady. Bo nie chciał, skoro to miało by pomóc Lepperowi. Tylko z jednym się mogę zgodzić. Również nie wierzę w czyste sumienie Łyżwińskiego. Ale to może tylko moje hormony się bronią przed tym indywiduum?...
A co do mediów: to sławetne "dziennikarstwo śledcze" Kąckiego i GW polegało na tym, że Krawczyk przyszła do GW i zaczęła śpiewać swoją rzewną historyjkę, kiedy tylko nie dostała kolejnych ochłapów od Samoobrony. Kącki to tylko spisał, co podchwycili wszyscy którym nie w smak była koalicja (obrzydliwa zresztą) z Samoobroną. Przypomnijcie sobie tylko tamten okres i atmosferę.
Bez komentarza, po prostu. I gdzie tu jakakolwiek racjonalność?
>Ja tam uważam, że Łyżwiński zasłużył na tą karę. >Lepper też zasłużył, bo był współudział jak nic. Łyżwiński chwalił się 'sukcesami' >przecież wśród kolegów- już za to Lepper powinien siedzieć, bo na 'zabawy >Łyżwińskiego' pozwalał. A jeśli troszkę w nich uczestniczył... >Popłynął. >Co do Twoich słów o sądzie, to Leppera stać na dobrego adwokata, więc na pewno >dużych szwindli nie było. >Pozdrawiam
Nie uważasz, że się kompromitujesz trochę, postem typu "e tam, na pewno jest winny. bo... tak mi się wydaje. Ma pieniądze, niech się broni przed pomówieniami." Co?
>A które to te twoim zdaniem "niezależne media"? I jak uzasadnisz użycie tego określenia względem mediów, które postanowisz wymienić w odpowiedzi na moje pytanie, poza twą osobistą sympatią względem nich?
Wiadomo, że "niezależne media" zawsze są pewnym większym bądź mniejszym skrótem myślowym. Ale całkowity obiektywizm w tej sprawie wykazała "Nie". Polecam artykuł "Seks zawsze na odległość" Izy Kosmali.
>Popracuj nad gramatyką
Luz, nie mam z nią problemów, każdy może się pomylić.
>No tak- przecież kobiety nie zwykło się mianem człowieka określać
Czepiamy się słówek, tak? Ok, więc dodam, że nie chodziło mi o człowieka w sensie biologicznym, a etycznym.
>Cały dowcip w tym, że autorka wątku, która oburza się na rzekomą skandaliczność procesu, sama ogranicza się do pokrzykiwania i rzucania chwytliwymi zapewne w swoim mniemaniu hasłami
Żadne hasła, tylko fakty. Chyba, że Lepper, niczym ojciec Pijok, posiada zdolność bilokacji.
>Minus, rexusie, w ramach wzajemności. I jeszcze gdzieś wcisnę kolejny celem odwdzięczenia się za brak uzasadnienia.
Poskarż się pani.
Generalnie, Lepper przegrał z elitami którzy nie chceli widzieć go na salonach, z czym się zresztą nie kryli.
|
|
| | | |  | 5 na 5 | liliac (147340 punktów) | > >Prędzej uwierzę w Jahwe, niż w czyste sumienie Leppera...> I to mówi racjonalista...I poczucie humoru kwili, jak widzę  > Sąd też z tym sobie nie dał rady. Bo nie chciał, skoro to miało by pomóc Lepperowi.> Tylko z jednym się mogę zgodzić. Również nie wierzę w czyste sumienie Łyżwińskiego. Ale to może tylko moje hormony się bronią przed tym indywiduum?...Hormony ci się, koleżanko przed czymś bronią? A które? Insulina może? Albo parathormon? Widzę, żeś niezmiernie przywiązana do swoich hormonalnych metafor  > >Popracuj nad gramatyką> Luz, nie mam z nią problemów, każdy może się pomylić.Ale tak w kolejnych postach? Cytat:>Generalnie, Lepper przegrał z elitami którzy nie chceli widzieć go na salonach, z czym się zresztą nie kryli. > >No tak- przecież kobiety nie zwykło się mianem człowieka określać> Czepiamy się słówek, tak? Ok, więc dodam, że nie chodziło mi o człowieka w sensie biologicznym, a etycznym.A czepiamy, czepiamy. Jeśli chce się uwagi dla treści, którą się pragnie przekazać, należy też zadbać o formę. > >Cały dowcip w tym, że autorka wątku, która oburza się na rzekomą skandaliczność procesu, sama ogranicza się do pokrzykiwania i rzucania chwytliwymi zapewne w swoim mniemaniu hasłami> Żadne hasła, tylko fakty. Chyba, że Lepper, niczym ojciec Pijok, posiada zdolność bilokacji.Żadne hasła? A te hormony, co kierują rzekomo rozmówcami, te "rozwrzeszczane feministki", te "krzykliwe kwoki" to nie hasełka? I to piękne hasło końcowe: Cytat:I nie wystarczy być kobietą, trzeba byc jeszcze człowiekem. Frazesy, koleżanko  > >Minus, rexusie, w ramach wzajemności. I jeszcze gdzieś wcisnę kolejny celem odwdzięczenia się za brak uzasadnienia.> Poskarż się pani.Nie muszę- mogę postawić "minusa"  I tak przy okazji: Jest na forum taki piękny zwyczaj ułatwiający komunikację, zgodnie z którym odpowiedź udzielaną komuś umieszczamy pod jego wypowiedzią. Umieszczanie odpowiedzi w innym miejscu, w rozmaitych pociesznych postach zbiorczych przykładowo, to znakomity sposób, by twoje odpowiedzi nigdy nie dotarły do planowanego odbiorcy
|
|
| |  | 6 na 6 | Adamiak (36436 punktów) | >Tradycja okaleczania dziewczętom genitaliów jest w Afryce żywa w dużej mierze dzięki kobietom właśnie. To kobiety kobietom to robią. Też to gdzieś słyszałem, taką tradycję tam mają. Gdzie indziej ludzi jedzą.
>Czy to znaczy, że nie powinnam tego potępiać? Jeśli czujesz potrzebę jakichś "powinności", to twój gadżet.
>Daleko mi do solidarności jajników... Tu już powinności nie czujesz, czy brzydko wyglądałaby w kontekście?
|
|
| | |  | 1 na 1 | Smith (10069 punktów) | > >Daleko mi do solidarności jajników...> Tu już powinności nie czujesz, czy brzydko wyglądałaby w kontekście?Wyglądałoby jeszcze bardziej sokółczo, w sensie cudacznie.
|
|
4 na 4 | goląka (95 punktów) | >>Naprawdę śledziłeś ten proces, zeznani świadków, wnioski dowodowe? >Masz informacje z pierwszej ręki czy dla odmiany z prasy "niszowej"?
Relacje uczestników procesu, adwokatów i niezależnych mediów... Proponuję nie ograniczać się do TVN24, a czytać i słuchać informacji z innych, ogólnodostępnych mediów.
>>Obrażasz ofiary stalinowskich procesów.
Nie, obrazą jest to, co wyprawia polski wymiar sprawiedliwości w tym przypadku, zresztą nie tylko w tym. Mało przykładów mamy na skandaliczne wyroki? I czym się różni brak prawa do obrony Leppera, a ofiar stalinowskich represji? Po co szermować takim tanim demagogicznym chwytem?
>>Czy tytuł wątku ma jakiś ukryty związek z jego treścią, czy też miał być tylko chwytliwy?
Wystarczy posłuchać rozwrzeszczane feministki, które Krawczykową na rękach noszą, a Leppera już dawno do piekla spuściły. zaślepione płciową solidarnością, nie widzą, jak krzykliwymi kwokami się stają. Ja sama nigdy bym nie stanęła w jednym rzędzie z nimi np. na manifie. Tytuł miał własnie to określic, ale możesz się z nim nie zgadzac, twój wybór(tylko czy aby wolny, a nie pod wpływem hormonów?)
Nie trzeba koniecznie być facetem, by widzieć jawną niesprawiedliwośc. I nie wystarczy być kobietą, trzeba byc jeszcze człowiekem.
Jeszcze co do Anety K. Najpierw powiedziała, że ojcem jej dziecka jest jakiś tam mężczyzna. Kiedy nie wypaliło, podała Leppera. To też nie wypaliło, żadne badania dna nie wykazały tego. I tego też sąd nie wziął pod uwagę... traktując to jako pomyłkę niewinnej kobiety... Oto "sprawiedliwość".
|
|
 | 8 na 10 | liliac (147340 punktów) | > >Masz informacje z pierwszej ręki czy dla odmiany z prasy "niszowej"?> Relacje uczestników procesu, adwokatów i niezależnych mediów...A które to te twoim zdaniem "niezależne media"? I jak uzasadnisz użycie tego określenia względem mediów, które postanowisz wymienić w odpowiedzi na moje pytanie, poza twą osobistą sympatią względem nich? > twój wybór(tylko czy aby wolny, a nie pod wpływem hormonów?)Proponuję, koleżanko, uwagi ad personam, takie jak w nawiasie, zachować dla siebie, albowiem nie przystoją w kulturalnej dyskusji. Aluzje na temat rzekomego wpływu hormonów na rzeczowość argumentów dyskutanta zdają mi się być po prostu chamskie. > >>Czy tytuł wątku ma jakiś ukryty związek z jego treścią, czy też miał być tylko chwytliwy?> Wystarczy posłuchać rozwrzeszczane feministki, które Krawczykową na rękach noszą, a Leppera już dawno do piekla spuściły. zaślepione płciową solidarnością, nie widzą, jak krzykliwymi kwokami się stają.Popracuj nad gramatyką  Oczywiście masz prawo używać dowolnych epitetów względem dowolnych grup społecznych (w granicach polskiego prawa, oczywiście), ale, abstrahując już od poprawności językowej opinii niejakiej rozwrzeszczanej goląki, pewne formy sprawiają, że ich rozmówca nieco traci na wizerunku osoby obiektywnej  Nie bądź, koleżanko, taką krzykliwą kwoką- spróbuj spokojniej i bardziej poprawnie językowo i ortograficznie wyłożyć swoje poglądy  > Ja sama nigdy bym nie stanęła w jednym rzędzie z nimi np. na manifie.Nie stawaj, nikt nie zmusza. > Tytuł miał własnie to określic, ale możesz się z nim nie zgadzac,Obawiam się, że twoja intencja w tym zakresie nie znalazła odbicia w rzeczywistym obrazie twojego postu. W rzeczy samej nie zgodzę się. Czy innym dyskutantom, którzy się z tobą nie zgodzą również zarzucisz działanie pod wpływem hormonów? > I nie wystarczy być kobietą, trzeba byc jeszcze człowiekem.> No tak- przecież kobiety nie zwykło się mianem człowieka określać
|
|
 | 3 na 3 | Sylwek (15472 punktów) |
> Proponuję nie ograniczać się do TVN24, a czytać i słuchać informacji z innych, ogólnodostępnych mediów.Tak, telewizja Ładu i Odnowy Moralnej z domieszką postkomunistycznej psudolewicy jest niewątpliwie lepszym medium. A może "Ich Dziennik" ('ich' czyli polaczków ludzików zachłyśnietych swoja etnicznością, wiarą w cuda, i wstrząśniętych niezrozumiałym dla nich współczesnym światem)? dnoterlikowskiego.blogspot.com/
|
|
6 na 6 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Ja tam uważam, że Łyżwiński zasłużył na tą karę. Lepper też zasłużył, bo był współudział jak nic. Łyżwiński chwalił się 'sukcesami' przecież wśród kolegów- już za to Lepper powinien siedzieć, bo na 'zabawy Łyżwińskiego' pozwalał. A jeśli troszkę w nich uczestniczył... Popłynął.
Co do Twoich słów o sądzie, to Leppera stać na dobrego adwokata, więc na pewno dużych szwindli nie było. Pozdrawiam
Zastanów się, czy swoim powyższym postem nie uraziłeś moich uczuć religijnych. Jestem ateistą- czczę Święty Spokój.
|
|
7 na 7 | plodzien (7378 punktów) | Wszystkim uczestnikom dyskusji zazdroszczę ich pewności siebie. Wczoraj szukałem w Internecie przez dwie godziny relacji na temat: jakimi to dowodami dysponowała prokuratura? Z jednej strony wiem, że są buraki zdolne do takich zachowań, ale z drugiej - wiadomo, że można w ten sposób "wrobić" przeciwnika politycznego. Jest też jeszcze jeden aspekt, o którym wspomina autorka wątku. To często spotykane ograniczenie umysłowe przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości. Powracając do dowodów. Prokuratura dysponowała mocnym dowodem w postaci zeznań pani Anety, jakoby dziecko było Łyżwińskiego. I te zeznania w świetle badań DNA niezwykle uwiarygodniły wszystko, cokolwiek powiedziała później lub mogła powiedzieć. Jednym słowem - stała się dla mnie tzw. świadkiem wiarygodnym. Wstrzymam się jeszcze z pokrzykiwaniem do czasu ukazania się bardziej rzetelnych relacji
|
|
 | 10 na 10 | liliac (147340 punktów) | > Wstrzymam się jeszcze z pokrzykiwaniem do czasu ukazania się bardziej rzetelnych relacjiI zdaje się to mieć wiele sensu  Cały dowcip w tym, że autorka wątku, która oburza się na rzekomą skandaliczność procesu, sama ogranicza się do pokrzykiwania i rzucania chwytliwymi zapewne w swoim mniemaniu hasłami
|
|
|  | 2 na 2 | plodzien (7378 punktów) | > Cały dowcip w tym, że autorka wątku, która oburza się na rzekomą skandaliczność procesu, sama ogranicza się do pokrzykiwania i rzucania chwytliwymi zapewne w swoim mniemaniu hasłami >Pisałem, że wszystkim zazdroszczę  Pozdrawiam
|
|
| rexus (2343 punktów) | Oczywiście nie popieram Leppera. Lecz taki los mu wróżyłem. Gej Jarek załatwił go bez mydła, nawet Donek go ostrzegał, mówił mu: nie wchodź z braćmi w żadne koalicje, bo cię zjedzą, wsadzą do pierdla i zabiorą ten twój elektorat. No tak zrobił super strateg Jarek. No bo, jak to tak może być, żeby chłop ze słomą w butach na salony? Sidła z aferą gruntową nie wypaliły, to rozporkowa wypaliła. To dopiero strategia polityczna. Biedna Krawczyk, dziewica niepokalana. Zepsuli i zbrzuchacili. Tyle że, DNA nie potwierdziło ojcostwa żadnego z oskarżonych.
|
|
 | 4 na 4 | liliac (147340 punktów) | Minus, rexusie, w ramach wzajemności. I jeszcze gdzieś wcisnę kolejny celem odwdzięczenia się za brak uzasadnienia.
|
|
|  | 1 na 5 | rexus (2343 punktów) | >Minus, rexusie, w ramach wzajemności. I jeszcze gdzieś wcisnę kolejny celem odwdzięczenia się za brak uzasadnienia.
Ach ząb za ząb, to nie po polsku, może najpierw spytaj czemu... Ja gdy dostaję minusa przyjmuję go z pokorą, jak też pozostaję wdzięczny osobie minusodajnej za uświadomienie istnienia innych poglądów. Raz, zdarzyło się, że za jedną wypowiedź dostałem kilkadziesiąt plusów, no same plusy się posypały. Ani jednego minusa (penie byłaś na jakimś urlopie). Dziwnie się czułem. To było jakby wyrwane z rzeczywistości.
Jeśli już naprawdę pragniesz wiedzieć za co te minusy, (przy tylu punktach co ty masz, to ja bym chyba olał sprawę) to odpowiem Ci, są zawsze za to samo. Za arogancki nauczycielski ton. To że udało ci się rozszyfrować, w końcu bądź co bądź banalny i tani chwyt służący do zainteresowania własnym zdaniem, nie upoważnia cię do ferowania wyroków na temat słuszności tez zawartych pomiędzy błędami gramatyczno/ortograficznymi. To że ktoś napisał drzewo przez żet z kropką, czy cham przez samo h, nie dowodzi błędów w merytorycznym ujęciu tematu. Według takich kryteriów, można uznać każdą fajną rzecz za słuszną, i każdą niefajną za winną brzydkiej strony świata. Lepper jest odrażający, ja rozumiem. Niefajny. Ale to tylko takie wrażenie. Na tle polskiej polityki, był pogodnym zabawnym wieśniakiem, który ukradł trochę elektoratu KK, i Jarek wysłannik z Torunia załatwił go na przynętę Anetę z haczykiem w majtkach. Ot cała historia. A ty wiwatujesz, jakby Hitlera złapali.
|
|
| |  | 3 na 5 | liliac (147340 punktów) | Logorrhea  > nie upoważnia cię do ferowania wyroków na temat słuszności tez zawartych pomiędzy błędami gramatyczno/ortograficznymi.> To że ktoś napisał drzewo przez żet z kropką, czy cham przez samo h, nie dowodzi błędów w merytorycznym ujęciu tematu.A teraz minus za obronę łamania regulaminu forum (ortografia  ). > Według takich kryteriów, można uznać każdą fajną rzecz za słuszną, i każdą niefajną za winną brzydkiej strony świata.To jeszcze pokaż, gdzie ja słuszność sprawy naszej koleżanki oceniałam  > Lepper jest odrażający, ja rozumiem. Niefajny. Ale to tylko takie wrażenie.> Na tle polskiej polityki, był pogodnym zabawnym wieśniakiem, który ukradł trochę elektoratu KK, i Jarek wysłannik z Torunia załatwił go na przynętę Anetę z haczykiem w majtkach. Ot cała historia. A ty wiwatujesz, jakby Hitlera złapali.To jeszcze teraz, by gołosłownym nie pozostać, wskaż, gdzie ja wiwatuję w jakikolwiek sposób załatwieniu sprawy Leppera
|
|
| | |  | | rexus (2343 punktów) |
> To jeszcze pokaż, gdzie ja słuszność sprawy naszej koleżanki oceniałam  > > Cały dowcip w tym, że autorka wątku, która oburza się na rzekomą skandaliczność procesu, sama ogranicza się do pokrzykiwania i rzucania chwytliwymi zapewne w swoim mniemaniu hasłamiWytłumacz mi jaki masz interes w odwracaniu kota ogonem?
|
|
| | | |  | 2 na 2 | liliac (147340 punktów) | > >To jeszcze pokaż, gdzie ja słuszność sprawy naszej koleżanki oceniałam  > >> Cały dowcip w tym, że autorka wątku, która oburza się na rzekomą skandaliczność procesu, sama ogranicza się do pokrzykiwania i rzucania chwytliwymi zapewne w swoim mniemaniu hasłami> Wytłumacz mi jaki masz interes w odwracaniu kota ogonem?Mocno szukać musisz  A i tak, jak zwykle, marnie z wynikami. To jest wypowiedź popierająca wypowiedź płodzienia wzywającego do powstrzymania się od ocen przy braku pełnych danych, a autorka głównie obłudnie histerycznymi ocenami "jedzie", domagając się od reszty czego innego. Rozumiem, że postulowanego wcześniej mojego rzekomego entuzjazmu dla "powieszenia" Leppera, mimo szczerych chęci, nie zdołałeś odnaleźć?  A jaki ty masz, rexus, interes w rzucaniu oszczerstwami?
|
|
| | | | |  | -1 na 1 | rexus (2343 punktów) | Ok. Skoro popierasz stanowisko autorki posta i ubolewasz nad niesprawiedliwym skazaniem Leppera, ja odszczekuję swój atak, i życzę sukcesów.
|
|
4 na 4 | -jad- (18783 punktów) | Śmiać się z Leppera, to jest zawsze w dobrym tonie. Śmieje się więc inteligent, ćwierćinteligent i niepiśmienny operator szpadla. Dla wszystkich jest jasne, że Lepper jest burak więc winny być musi.
Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
|
|
 | 1 na 1 | jkl; (5859 punktów) | >Śmiać się z Leppera, to jest zawsze w dobrym tonie. Śmieje się więc inteligent, ćwierćinteligent i niepiśmienny operator szpadla. Dla wszystkich jest jasne, że Lepper jest burak więc winny być musi.
Za buractwo nie wsadzają...
|
|
|  | 2 na 2 | -jad- (18783 punktów) | >>Śmiać się z Leppera, to jest zawsze w dobrym tonie. Śmieje się więc inteligent, ćwierćinteligent i niepiśmienny operator szpadla. Dla wszystkich jest jasne, że Lepper jest burak więc winny być musi. >Za buractwo nie wsadzają...
Zobaczymy.
Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
|
|
2 na 2 | jkl; (5859 punktów) | > Życzę mu z całego serca, by wygrał w kolejnej instancji, ew. w Strasburgu.Bo to taki ciepły człowiek...
|
|
 | 3 na 3 | Adamiak (36436 punktów) | > >Życzę mu z całego serca, by wygrał w kolejnej instancji, ew. w Strasburgu.> Bo to taki ciepły człowiek...>  ... to i kobitkę ciepło potraktował.
|
|
| goląka (95 punktów) | Taka ciekawostka, jakie to podejście do tego wstrętnego Leppera ma klasa polityczna. Tak samo z nim sąd postąpił, nie uwzględniając jego twardych dowodów na niewinność, a biorąc za dobrą monetę zeznania Krawczykowej, której zeznania były kłamliwe i nieprawdziwe, to wszystko.
Elżbieta Jakubiak, zapytana dziś w Radiu Zet o powody dla których Jarosław Kaczyński zawarł koalicję z Lepperem, powiedziała:
"Gdyby Lepper nie wszedł do rządu, nie byłby tak na świeczniku. Proszę pamiętać, że każdy kto wchodzi do rządu, znajduje się na świeczniku, i jest pod wielką cenzurą. Tylko takie umaczanie się we władzę pozwala później zdyskredytować człowieka."
To rzekła minister w rządzie premiera Jarosława Kaczyńskiego, i wicepremiera Andrzeja Leppera. To już mniej karkołomna jest teza, że Bóg doświadcza rodziców śmiercią ich dziecka, by poprzez cierpienie tych rodziców uszlachetnić...
Wypowiedź Elżbiety Jakubiak spisana dosłownie i dokładnie, bez skrótów, i manipulacji.(Wypowiedź cała, nieskopiowana z innej strony)
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|