>A ja - nie wiem. Nie mam dowodów, że jest inaczej. BTW nie lubię pychy religijnej, ale nie lubię też pychy naukowej, innymi słowy zostawiam miejsce na niepoznanie. >
Nie twórzmy wybujałych tzw. wielkich tajemnic tylko powiedzmy sobie otwarcie, że pewnych rzeczy po porostu nie ma.
|