Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dlaczego właśnie Lenin jest Twoim idolem?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
08-10-2016 10:33Drobner (19539 punktów)Dlaczego właśnie Lenin jest Twoim idolem?
Ocena 14 na 14
O szkole, więc w dziale Nauka.



Zarządzenie i Regulamin tu.

Dyplom (choćby samego udziału) niewątpliwie przyda się do aplikacji na studia w Rydzykowej WSKSiM albo nawet w UKSW (o KUL-u nie wspomnę).

Będziemy mieli społeczeństwo światłe.... światłością wiekuistą.

Drobner z ciemniejszych stron nauki
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Curtiss Helldiver (966 punktów)
(zablokowany)
Trzy matki - to mi zalatuje genderem, tfu!


Moje wątki nt. PiS nie są wynikiem zdziwienia, powstają w celach kronikarskich.
08-10-2016 11:53 
 Ocena 6 na 6
Drobner (19539 punktów)
>Trzy matki - to mi zalatuje genderem, tfu!

A ojców w tym patchworku liczyłeś...

Drobner, orgiastyczny
08-10-2016 12:36 
 Ocena 3 na 3
Curtiss Helldiver (966 punktów)
(zablokowany)
>A ojców w tym patchworku liczyłeś...
Czekaj, czekaj... Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, to trzech. Tata Wojtyła, to czterech. Nieźle!


Moje wątki nt. PiS nie są wynikiem zdziwienia, powstają w celach kronikarskich.
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Matka!Jest tylko jedna!

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
08-10-2016 17:30 
 Ocena 4 na 4
stary.wqrwiony (410 punktów)
>Matka!Jest tylko jedna!
.. krzyknął Jasio wysłany po 2 flaszki

08-10-2016 19:24 
 Ocena 3 na 3
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>>Matka!Jest tylko jedna!
>.. krzyknął Jasio wysłany po 2 flaszki
>
>
Też to znasz? Brawo!

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
08-10-2016 19:48 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Też to znasz? Brawo!

Nie bądźcie takie "tajemnicze hermety" i powiedzcie o co chodzi...

Drobner, ciapa i gapa
08-10-2016 19:57 
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>>Też to znasz? Brawo!
>Nie bądźcie takie "tajemnicze hermety" i powiedzcie o co chodzi...
>Drobner, ciapa i gapa

Drobner nie jarzy? Muszem to opić!

Stary wqrwiony wyjaśnił no ale dla ciebie specjal edyszyn:
Matka kazała Jasiowi przynieść dwie flaszki z lodówki.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
08-10-2016 20:15 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Matka kazała Jasiowi przynieść dwie flaszki z lodówki.

A ha ha ha ha...

.
.
.
Ale.... zaraz....

Przecież jedna matka kazała Jasiowi przynieść dwie flaszki z lodówki.

Więc o co chodzi?

Drobner, daleki od satysfakcji...
08-10-2016 20:18 
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Jak ma być satysfakcja, jak niedopity? Ty wracaj do normalnego kraju, gdzie kupisz flaszkę zawsze i wszędzie.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
Drobner (19539 punktów)
>Ty wracaj do normalnego kraju, gdzie kupisz flaszkę zawsze i wszędzie.

Jedną?
Nie opłaca się wychodzić!

Drobner,
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>>Ty wracaj do normalnego kraju, gdzie kupisz flaszkę zawsze i wszędzie.
>Jedną?
>Nie opłaca się wychodzić!
>Drobner,
>
Literówka, nie czepiaj się. Dla mnie czteropak żubra i pospiesz się bo czekam spragniona.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
Drobner (19539 punktów)
>Literówka

Aaaa, litrówka! To zmienia postać rzeczy...

> i pospiesz się bo czekam spragniona.

Już jadę! Do którego zamku???

Drobner, z rumakiem...
08-10-2016 20:54 
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>>Literówka
>Aaaa, litrówka! To zmienia postać rzeczy...
>> i pospiesz się bo czekam spragniona.
>Już jadę! Do którego zamku???
>Drobner, z rumakiem...

Wyślij po prostu to stadko.Zamek Brunhildy. Dziękuję bardzo,oddam w naturze.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
08-10-2016 19:55 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>Matka!Jest tylko jedna!

To już 'suchar':

Zabiegi in vitro "dwóch matek" coraz bardziej popularne;

To dziecko ma trzech rodziców;

a nawet (olaboga!)

Matka niepotrzebna

Drobner, nienowocześnie poczęty...
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>>Matka!Jest tylko jedna!
>To już 'suchar':
>Zabiegi in vitro "dwóch matek" coraz bardziej popularne;
>To dziecko ma trzech rodziców;
>a nawet (olaboga!)
>Matka niepotrzebna
>Drobner, nienowocześnie poczęty...
>
To już nawet nie patchwork. O tym chyba nawet Lem nie pisał.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
Drobner (19539 punktów)
>>>Matka!Jest tylko jedna!

>>Matka niepotrzebna

"Matka? Nie ma żadnej!!!"

Drobner, niedopity...
Drobner (19539 punktów)
A czy ktoś z Was zwrócił może uwagę na głębię niepowtarzalnych cytatów Bohatera Konkursu, które ilustrują kolejne etapy:



Kto? Kto z nas?
Czy w ogóle ktokolwiek inny mógłby tak powiedzieć o sobie?

Niezwykły i przemądry to musiał być człowiek!
Tak trafnie i zwięźle scharakteryzować jednoznacznie swoją unikatową osobowość!

Szacun dla organizatorów, że wychwycili te najistotniejsze, oryginalne i wyjątkowe wypowiedzi.

Drobner, malutki, malusieńki, zmiażdżony...
09-10-2016 06:28 
 Ocena 2 na 2
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Oryginalne jak wszystkie cytaty rzeczonego.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Zarządzenie i Regulamin
>tu.<<

Hm, piszą, że Matka Boża była matką Lolka Wojtyły.
Z tego wprost wynika, że Lolek był Bogiem.
Pięknie, q.., pięknie.
Gbursson (106 punktów)
>Hm, piszą, że Matka Boża była matką Lolka Wojtyły.
>Z tego wprost wynika, że Lolek był Bogiem.
>Pięknie, q.., pięknie.
>

Ty też jesteś Bogiem, tylko uświadom to sobie

Odi profanum vulgus et arceo
Drobner (19539 punktów)
>Ty też jesteś Bogiem, tylko uświadom to sobie

Proponuję owo uświadomienie przeżywać co najwyżej na pierwszym piętrze.
Najlepszy: parter.

Drobner bezpiecznych lotów
Starog-Chrystus-Howgh (359 punktów)
>O szkole, więc w dziale Nauka.
>Zarządzenie i Regulamin >tu.

Ja pierdziu ... więc to się znowu dzieje. Koszmary minionego wieku wracają. W szkołach znowu będą apele, akademie i te pieśni patriotyczne (kto nie śpiewa ten ma w ryja!):
"Uczuć naszych mur nie studzi, Płoną one żarem/I w tym piekle żyjem młodzi Całym życia czarem!/bis ."

>Będziemy mieli społeczeństwo światłe....
nooo... zwłaszcza w umiejętności poprawnej budowy zdań: (przepisałem dosłownie z regulaminu)
Kolejna już edycja papieskiego dla uczniów gimnazjów województwa mazowieckiego przypomina trzy źródła
tożsamości św. Jana Pawła II - trzy wspólnoty, które go wychowały,[...]

i takich nieuków dopuszczono do edukacji młodzieży?
>
11-10-2016 14:52 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Ja pierdziu ... więc to się znowu dzieje. Koszmary minionego wieku wracają.

Metody socjotechniczne się nie zmieniają.
Zmieniają się tylko operatorzy.

(To tak, jak z 'korytem'...)

>>Będziemy mieli społeczeństwo światłe....
>nooo... zwłaszcza w umiejętności poprawnej budowy zdań: (przepisałem dosłownie z regulaminu)
>Kolejna już edycja papieskiego dla uczniów gimnazjów województwa mazowieckiego przypomina trzy źródła tożsamości św. Jana Pawła II - trzy wspólnoty, które go wychowały,[...]
i takich nieuków dopuszczono do edukacji młodzieży?

Widziałem, że zjadło! Podmiot "konkurs" był tak oczywisty, że i pisaż i kórator przeoczyli.
Ale przecież istnieją wyrażenia bezpodmiotowe.
A tu mamy taki 'niebanalnie i nieszablonowo' rozbudowany równoważnik zdania.

Gorzej, że i z ortografiom tesz kólejom:
"Przypomnienie ... miejsc Maryjnych w Polsce i zagranicą..."

====

Szkoła óczy! A i papiesz ócieszony!

====
Aż się prosi w tym przypadku przytoczyć całość porzekadła:

Cytat:
"Uczył Marcin Marcina, a sam głupi jak świnia".
Wielki Słownik Języka Polskiego


przysłowiowy Drobner
Starog-Chrystus-Howgh (359 punktów)
>>Ja pierdziu ... więc to się znowu dzieje. Koszmary minionego wieku wracają.
>Metody socjotechniczne się nie zmieniają.
>Zmieniają się tylko operatorzy.
>(To tak, jak z 'korytem'...)
To prawda. Jednak smutne to, a i rokowań pomyślnych, zwłaszcza dla młodego pokolenia, raczej nie zwiastuje.
Szkoda tym większa, że Państwowymi subwencjami wspierana.
>

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365