Racjonalista - Strona głównaDo treści
Skinheada metamorfoza

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
28-02-2010 21:07Sławo (263 punktów)Skinheada metamorfoza
Jak zawsze (po przeczytaniu poniższego tekstu) w takich przypadkach mam mieszane uczucia. Były skinhead, który napi******* (przepraszam za wulgaryzm, ale jak znam życie, nie patyczkował się ze swoimi ofiarami) uczciwych ludzi znajduje swoje żydowskie korzenie. Oczywiście staje się ultra-ortodoksyjnym Żydem, jakby inaczej! Takich piewców Boga obawiam się najbardziej, no ale cóż "niezbadane są ścieżki Pana", a może "po owocach ich poznacie" .

www.nytime(*)oland.html?emc=tnt&tntemail1=y

* tekst jest w języku angielskim

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Madman (7811 punktów)
Prawie jak Fanatyk, tylko odwrotnie.
lukasz9 (1220 punktów)
Co w tym dziwnego? Czym się różni wiara w naród od wiary w boga? Myślę, że to te same procesy myślowe.
01-03-2010 01:06 
 Ocena 7 na 7
-jad- (18783 punktów)
>Co w tym dziwnego? Czym się różni wiara w naród od wiary w boga? Myślę, że to te same procesy myślowe.

Raczej bezmyślowe

Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
01-03-2010 16:53 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>Czym się różni wiara w naród od wiary w boga?

Tym czym wiara w łysinę od wiary w pejsy.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
THG303 (370 punktów)
>Oczywiście staje się ultra-ortodoksyjnym Żydem, jakby inaczej!

Koledzy nie będą pocieszeni.
Grzegorz (5685 punktów)
>Jak zawsze (po przeczytaniu poniższego tekstu) w takich przypadkach mam mieszane uczucia.
Cóż, przez całe życie konsekwentnie wierzył że Żydzi są narodem wybranym. Nie mógł się jedynie zdecydować do czego
Smith (10069 punktów)
>Jak zawsze (po przeczytaniu poniższego tekstu) w takich przypadkach mam mieszane uczucia.
Cóż nie każdy może być agentem w służbie jej królewskiej mości.
>Były skinhead, który napi******* (przepraszam za wulgaryzm, ale jak znam życie, nie patyczkował się ze swoimi ofiarami) uczciwych ludzi znajduje swoje żydowskie korzenie.
Raczej bonehead, gdyż skinhead to nazwa dosyć rozległej subkultury, która jest błędnie kojarzona z debilnymi ruchami wyrosłymi z white power.
>Oczywiście staje się ultra-ortodoksyjnym Żydem, jakby inaczej!
Palestyńczyków też można bić. W końcu co za różnica kogo i za co.
>Takich piewców Boga obawiam się najbardziej, no ale cóż "niezbadane są ścieżki Pana", a może "po owocach ich poznacie" .
Takich piewców. Obojętne co by piali i na jaką nutę.
>www.nytime(*)oland.html?emc=tnt&tntemail1=y
>* tekst jest w języku angielskim
* 2 z trzech linek as well
Madman (7811 punktów)
>Oczywiście staje się ultra-ortodoksyjnym Żydem, jakby inaczej!
Ciekawe, czy dał się obrzezać. A może, jak na byłego łysego twardziela przystało, zrobił to sam?
01-03-2010 12:00 
 Ocena 1 na 1
Sławo (263 punktów)
>Ciekawe, czy dał się obrzezać. A może, jak na byłego łysego twardziela przystało, zrobił to sam?

Dał, dał, artykuł o tym wspomina. Nie jest jednak napisane czy był twardzielem.
Madman (7811 punktów)
>Dał, dał, artykuł o tym wspomina. Nie jest jednak napisane czy był twardzielem.
Skoro się na to zdecydował, to jest bardziej idiotą niż twardzielem.
Terebint (Marcin) (795 punktów)
> Były skinhead, który napi******* (przepraszam za wulgaryzm, ale jak znam życie, nie patyczkował się ze
>swoimi ofiarami) uczciwych ludzi znajduje swoje żydowskie korzenie.

Historia niemalże, jak z... polskiego filmu: Cud purymowy
01-03-2010 23:42 
 Ocena 2 na 2
-jad- (18783 punktów)
Cud purymowy

Teraz działa


Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
Terebint (Marcin) (795 punktów)
> Cud purymowy
>Teraz działa

Dzięki za poprawkę.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365