> Miłej lektury.Wbrew pozorom, mimo idiotycznej argumentacji na temat teorii, geo i heliocentryzm jest z punktu widzenia fizyki równouprawniony.  Można śmiało założyć, ze centrum wszechświata stanowi Ziemia, Księżyc, Słońce, Proxima Centauri lub dla przykładu Kometa Halleya. Problem "układu odniesienia". I oczywista matematycznej wygody opisu. Cała reszta to oczywiste brednie na czele z tym: "jakoś ciągle kieruje się tym, "Jeśli istnieje Prawda, to ta Prawda jest jedna i obiektywna, a Kościół stoi na straży tych, którzy poznają i bronią Prawdy". 
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
|