Racjonalista - Strona głównaDo treści
Geocentryzm vol. 2

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
04-06-2013 12:38Kwiatkowski (24 punktów)Geocentryzm vol. 2
Ocena 2 na 2
Witam
Postanowiłem się podzielić informacją o tym, że polskim oszołomom udało się wstąpić na kolejny poziom:
niepoprawni.pl/blog/7257/geocentryzm-pseudonauka
Miłej lektury.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Postanowiłem się podzielić informacją o tym, że polskim oszołomom udało się wstąpić na

Szkoda czasu na te bzdury. Głupców są na Ziemi miliardy.
Selanos (12869 punktów)
Grawitacja to też tylko teoria. Czasem sobie myślę, że mógłbym zrobić listę ludzi, którzy mogliby wypróbować tę teorię skacząc z dziesiątego piętra.
Grey (2102 punktów)
Ta stronka ma prawie 6000 fanów na FB
05-06-2013 16:14 
 Ocena 1 na 1
Selanos (12869 punktów)
>Ta stronka ma prawie 6000 fanów na FB

Czyli jest dobrze. Są miejsca na Ziemi, gdzie miałaby więcej.
Dariusz Godyń (2403 punktów)
A Kopernik była kobietą, ziemia jest płaska jak pizza i dochodząc na jej kraniec można spaść wprost do piekła.
04-06-2013 23:24 
 Ocena 1 na 1
kViatu (24 punktów)
Przy okazji trafiłem też na coś co się zwie Towarzystwo Płaskiej Ziemi.
Tu jest wywiad z, o zgrozo, polskimi przedstawicielami tej organizacji: www.youtube.com/watch?v=A1NC2ojof1U
Proszę zwrócić uwagę na przeskoki kwantowe który tłumaczą wyprawę Magellana!
Dariusz Godyń (2403 punktów)
>Przy okazji trafiłem też na coś co się zwie Towarzystwo Płaskiej Ziemi.
>Tu jest wywiad z, o zgrozo, polskimi przedstawicielami tej organizacji: www.youtube.com/watch?v=A1NC2ojof1U
>Proszę zwrócić uwagę na przeskoki kwantowe który tłumaczą wyprawę Magellana!

Ten Olaf i Marcin to jajcarze, najwyraźniej robią sobie bekę. Gorsi są ci z którymi przeprowadzano wywiad, ich przekonanie o kulistości ziemi było bardzo kruche.
05-06-2013 11:33 
 Ocena 1 na 1
rysiek (4593 punktów)
>Przy okazji trafiłem też na coś co się zwie Towarzystwo Płaskiej Ziemi.
Dla ciekawych podaję link do ich strony:
theflatearthsociety.org/cms/
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>Miłej lektury.
Wbrew pozorom, mimo idiotycznej argumentacji na temat teorii, geo i heliocentryzm jest z punktu widzenia fizyki równouprawniony.
Można śmiało założyć, ze centrum wszechświata stanowi Ziemia, Księżyc, Słońce, Proxima Centauri lub dla przykładu Kometa Halleya. Problem "układu odniesienia". I oczywista matematycznej wygody opisu.
Cała reszta to oczywiste brednie na czele z tym: "jakoś ciągle kieruje się tym,
"Jeśli istnieje Prawda, to ta Prawda jest jedna i obiektywna, a Kościół stoi na straży tych, którzy poznają i bronią Prawdy"
.



Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365