Racjonalista - Strona głównaDo treści
Będziemy mieć trudny moment w najbliższej historii Człowieka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
23-12-2016 20:55Max Golonko (1811 punktów)Będziemy mieć trudny moment w najbliższej historii Człowieka
Ocena 4 na 4
Zmieniły się oszacowania jak blisko gwiazda Gliese 710 przeleci koło Słońca za ponad milion lat.
Odkrycie zawdzięczamy polskim naukowcom analizującym dane dostarczane przez nowy teleskop w kosmosie GAJA.

Przeleci ona zaledwie o 77 dni świetlne od nas, a zatem zdestabilizuje krążące tam ciała i przez długi czas będziemi mieli bardziej liczne przeloty asteroid przez wewnętrzny Układ Słoneczny z prawdopodobnymi kolizjami z Ziemią - jak 65 milionów lat temu koło Meksyku (co praktycznie zabił dinozaury).

www.engadg(*)lar-system-in-a-million-years/

Z całą pewnością wpływowi homoseksualni pedofile z Watykanu (jeśli jeszcze będzie funkcjonował) i ich koledzy wyśmieją wydawanie pieniędzy na system taranowania asteroid zamiast na lekcje religii i remontowanie katolickich światyń i "muzeów".

Na zasadzie teologicznego rozumowania, że Bóg sam wyznaczy koniec ludzkości, a nie jakiś kawałek skały czy lodu.

Ci bezżenni, często bezdzietni ludzie do końca będą woleli żyć w luksusie nie przyznając się do swojej homoseksualnej orientacji i ateizmu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DEMONICON (4893 punktów)
Tobie nie o gwiazdę chodzi, a o tych homoseksualnych pedofilów z Watykanu.

Może byś popracował nad choćby mądrzejszą propagandą antywatykańską?

Pozdrawiam
23-12-2016 21:55 
 Ocena 2 na 2
Max Golonko (1811 punktów)
Krytykuje tych ateistów na służbie Watykanu tylko z perspektywy naukowej (EKONOMIA).

Nauka i technika (w szczególności kosmiczna) zawsze bedzie zaniedbana dopóki na strumień państwowoych pieniędzy będa mieli zakusy ci właśnie cyniczni ateiści!

Obecnie mamy Licheń w Poslce, i włości Rydzyka - masz example!

Jest jasne jak słońce, że większość księży to ateiści - w dodatku cyniczni bo zaprzeczający oficjalnie swojemu światopoglądowi.

Wykonują zawód kłamcy ale KrK to jest zjadacz też państwowych pieniędzy.

Te prywatne (rzucane na składkę i "po kolędzie") też się marnują - a mogą być potrzebne na system antyplnetoidalny a szerzej na NORMALNY rozwój państwa, nauki i techniki, a też na dokształcanie swoich dzieci - by pracowały wydajnie jako naukowcy, inżynierowie, budowniczy rakiet.
23-12-2016 22:06 
 0 na 2
szarley (54913 punktów)
Czy jest na sali lekarz?
(najlepiej taki od obsesyj)
23-12-2016 22:27 
 Ocena 3 na 3
DEMONICON (4893 punktów)
>Czy jest na sali lekarz?
>(najlepiej taki od obsesyj)

Wiesz Szarley, tak to w życiu jest, że skrajnym idealistom prędzej, czy później w głowie się popierdaczy. Tematyka obsesyj jest bez znaczenia: Watykany, Żydy, najzajebistrza gospodara ...

Pozdrawiam
23-12-2016 23:38 
 Ocena 2 na 2
Max Golonko (1811 punktów)
>Czy jest na sali lekarz?
>(najlepiej taki od obsesyj)

Trolle z frondy ...
sio!



24-12-2016 06:52 
 0 na 2
szarley (54913 punktów)
>>Czy jest na sali lekarz?
>>(najlepiej taki od obsesyj)
>Trolle z frondy ...
>sio!

Cytat:
Te prywatne (rzucane na składkę i "po kolędzie") też się marnują - a mogą być potrzebne na system antyplnetoidalny

Załóżmy, że w Polsce jest 12 milionów gospodarstw domowych i załóżmy (z dużym zapasem!!), że 100% to katolicy, i załóżmy (z dużym zapasem!!!)wszyscy przyjmują księdza po kolędzie i załóżmy (z dużym zapasem!!! )że każda rodzina daje 100 złotych (choć np w znacznej części Śląska księża po kolędzie nie zbierają pieniędzy)

Wychodzi kwota 1,2 mld złotych
Tyle ma zabraknąć do likwidacji zagrożenia w skali planety ?
Tanie to....
25-12-2016 21:51 
 Ocena 1 na 1
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Nie kompromituj sie. On nigdzie nie napisal, ze ta kasa wystarczy,.a Ty sobie tworzysz strawmany i na nie odpowiadasz.
26-12-2016 07:03Nie na temat 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Nie kompromituj sie. On nigdzie nie napisal, ze ta kasa wystarczy,.

Cytat:
Nauka i technika (w szczególności kosmiczna) zawsze bedzie zaniedbana dopóki na strumień państwowoych pieniędzy będa mieli zakusy ci właśnie cyniczni ateiści!


W drugą stronę: Nauka i technika (w szczególności kosmiczna) zawsze będzie zadbana jeśli ci właśnie cyniczni ateiści nie dostaną niczego z państwowych pieniędzy.

>a Ty sobie tworzysz strawmany i na nie odpowiadasz.
W tym jesteś lepszy ode mnie
Ty po prostu NIE odpowiadasz kiedy sprowokowane przez Ciebie pytanie jest dla Ciebie za trudne

Powtórzę pytania:
Kto powołuje dyktatora?
Kto go ocenia?
Jaki jest mechanizm oceny?
Kto go odwołuje?

Ja podałem mechanizmy czyniące dyktaturę zawsze złą:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,727403#w728145
Jak też przykładami obaliłem Twoje twierdzenie o nieefektywności demokracji
Finlandia, Belgia, Kanada, Szwecja, Dania, Szwajcaria ....

A Twoje argumenta?
Cytat:
Jesteś tak żałosny, że aż szkoda na Ciebie pluć.

Cieszę się, że przeciwnikami demokracji są ludzie o takich argumentach
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Nie racjonalizuj już sobie kolejnego babola. Są różne wydatki, których nie powinno być, co jest zresztą główną cechą demokracji. Krytyka jednego z takich wydatków była słuszna, a Ty na siłę próbowałeś odwrócić kota ogonem i nieudolnie (jak zwykle) manipulować, ale nie wyszło, bo ani Max Golonko nie dał się oszukać, ani Olson nie przeoczył Twoich kłamstw.

>Nauka i technika (w szczególności kosmiczna) zawsze będzie zadbana jeśli ci właśnie cyniczni ateiści nie dostaną niczego z państwowych pieniędzy.

Co Ty bredzisz? Chyba całkowicie nie rozumiesz tego co sam napisałeś.

>>a Ty sobie tworzysz strawmany i na nie odpowiadasz.
>W tym jesteś lepszy ode mnie

Ta jasne. Każdy tak sobie może napisać, tylko że ja Ci je wytykam i non stop punktuję, a Ciebie stać na marne manipulacje, które łatwo dostrzec i wypunktować i na powtarzanie tego co już poobalałem i zadawanie pytań, których sens dawno obaliłem i wykazałem, że tworzenie takich pytań jest manipulacją. Mimo to brniesz dalej jak ćma do żarówki.

>Ty po prostu NIE odpowiadasz kiedy sprowokowane przez Ciebie pytanie jest dla Ciebie za trudne

Bzdura.

Czy barka jedną nogą żabę, a koń w ogórku? Tak czy nie? Nie odpowieeeesz. A wiesz czemu? Bo sprowokowane przez Ciebie pytanie jest dla Ciebie za trudne. 1:0, jak widzisz każdy może sobie powtarzać te puste słowa co Ty, ale to nie są argumenty. Za to w normalnym społeczeństwie zostaje się wykluczonym z grupy i opluwanym. Nie rozumiem dlaczego tutaj jesteś tolerowany, chyba że jako taki błazen, który wierzy w jakieś głupoty i wczuwa się w dyskusje i non stop jest punktowany i ośmieszany, a mimo to brnie dalej i pokazuje jak wygląda hiperbola racjonalizacji, wyparcia i egotyzmu. Piszesz, że nie ma nic złego w nadwadze, więc sam pewnie ją masz, bo tak wygląda Twoje pisanie - jakby płaty czołowe nie działały prawidłowo.

>Powtórzę pytania:
>Kto powołuje dyktatora?
>Kto go ocenia?
>Jaki jest mechanizm oceny?
>Kto go odwołuje?

Muszę ziewnąć, bo kolejny raz powtarzasz pytania, które Cię kompromitują. wahgwaehkgawnkgzw - taka bezsensowna odpowiedź wystarczy na tak bezsensowne pytania. Liczysz na to, że nie będzie mi się chciało szukać odpowiedzi na nie w gąszczu starych postów (tu masz rację) i inni zobaczą te pytania wyjęte z kontekstu i pomyślą, że masz rację, a potem niby powołasz się na to, że ktoś tam kliknął Ci plusa. Żenujące.

>Ja podałem mechanizmy czyniące dyktaturę zawsze złą:
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,727403#w728145

Odpowiadałem na ten stek bzdur 2 razy, wyśmiałem to i obaliłem, a Ty mimo tego brniesz w to dalej i powtarzasz, mimo że nie potrafiłeś odpowiedzieć na moją odpowiedź i tylko się skompromitowałeś.

>Jak też przykładami obaliłem Twoje twierdzenie o nieefektywności demokracji
>Finlandia, Belgia, Kanada, Szwecja, Dania, Szwajcaria ....

Coś się rozrósł ten Kekkonen na inne terytoria. Sprowokuję Cię dalej, bo będziesz tak brnął, że i Polskę podasz jako przykład. Żałosna kompromitacja.

>A Twoje argumenta?

Żeby je zrozumieć trzeba mieć sprawne płaty czołowe.

> Cytat:
Jesteś tak żałosny, że aż szkoda na Ciebie pluć.

>Cieszę się, że przeciwnikami demokracji są ludzie o takich argumentach
>

Cieszę się, że zwolennikami demokracji są ludzie, którzy próbują manipulować w tak żałosny sposób. Zamiast wkleić w cytacie którykolwiek z wielu moich argumentów, wybrałeś podsumowanie, które odnosi się personalnie do Ciebie. Równie dobrze mogłeś zacytować sam przecinek, albo samą kropkę. No Szarleyu, patrz, Twoje argumenty są żałosne bo napisałeś tak:

Cytat:
.


I co? I pozamiataaaaane. Rozwaliłem Cię tyle razy w tak prosty sposób, a Ty tak się potem plułeś i kompromitowałeś, że jest to już naprawdę mój ostatni post w Twoją stronę. Co miałem zrobić to zrobiłem, a Ty i tak mimo tego co piszesz na pewno wiesz swoje i rozumiesz moje argumenty, dlatego tak Cię bolą, bo rozwalają Twój światopogląd, do którego się masturbujesz i który utożsamiasz ze swoim ego.
26-12-2016 21:06 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Nie racjonalizuj już sobie kolejnego babola.

Racjonalizm Olsona:
Cytat:
"Ty kolejny raz się błaźnisz."
"Trzeba być kompletnym kretynem"
"Twoje emocjonalne pierdy"
"Proponuję Ci się dotlenić, pójść na siłkę, pobiegać.."


>Są różne wydatki, których nie powinno być, co jest zresztą główną cechą demokracji.
To demokracja wydawała 90% wydatków państwa na zbrojenia? Nie.

>Krytyka jednego z takich wydatków była słuszna, a Ty na siłę pr>óbowałeś odwrócić kota ogonem
Owszem była słuszna, co nie oznacza, że zaprzestanie wydawania pieniędzy na utrzymanie sakralnych zabytków uratuje ludzkość bardziej niż ich wydawania na ligę mistrzów.

>>>a Ty sobie tworzysz strawmany i na nie odpowiadasz.
>>W tym jesteś lepszy ode mnie
>Ta jasne. Każdy tak sobie może napisać, tylko że ja Ci je wytykam
Cytat:
"Ty kolejny raz się błaźnisz."
"Trzeba być kompletnym kretynem"
"Twoje emocjonalne pierdy"
"Proponuję Ci się dotlenić, pójść na siłkę, pobiegać.."

Jak widać merytorycznie

>i non stop punktuję,
We własnej opinii

>>Ty po prostu NIE odpowiadasz kiedy sprowokowane przez Ciebie pytanie jest dla Ciebie za trudne
>Bzdura.
>Czy barka jedną nogą żabę, a koń w ogórku? Tak czy nie? Nie odpowieeeesz.
Nie nie odpowiem, bo to bełkot
>A wiesz czemu? Bo sprowokowane przez Ciebie pytanie jest dla Ciebie za trudne. 1:0,
Twierdzisz, że może istnieć dobra dyktatura więc prowokujesz pytania o nią

moje pytania nie są bełkotem
Powtórzę je:
Kto powołuje dyktatora?
Kto go ocenia?
Jaki jest mechanizm oceny?
Kto go odwołuje?

A teraz pokaż mi GDZIE prowokuję pytania o barki, żaby, konie i ogórki
GDZIE?

Znów brak odpowiedzi....

>Nie rozumiem dlaczego tutaj jesteś tolerowany, chyba że jako taki błazen, który wierzy w jakieś głupoty i wczuwa się w dyskusje i non stop jest punktowany i ośmieszany,

A bez osobistych wycieczek? Coś merytorycznego?

>Piszesz, że nie ma nic złego w nadwadze, więc sam pewnie ją masz,
wprost przeciwnie. Chochoł to jedyne na co Cię stać

>bo tak wygląda Twoje pisanie - jakby płaty czołowe nie działały prawidłowo.
Cytat:
Jesteś tak żałosny, że aż szkoda na Ciebie pluć.

Tu działały prawidłowo?

>>Powtórzę pytania:
>>Kto powołuje dyktatora?
>>Kto go ocenia?
>>Jaki jest mechanizm oceny?
>>Kto go odwołuje?
>Muszę ziewnąć, bo kolejny raz powtarzasz pytania, które Cię kompromitują.
Bo ja znam odpowiedź! I NIE BOJĘ SIĘ JEJ NAPISAĆ
Tym się różnimy

>wahgwaehkgawnkgzw - taka bezsensowna odpowiedź wystarczy na tak bezsensowne pytania.
Niestety to jest górna granica TWOJEGO intelektu

Znasz odpowiedź. ale TCHÓRZYSZ, kiedy masz ją napisać

>>Ja podałem mechanizmy czyniące dyktaturę zawsze złą:
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,727403#w728145
>Odpowiadałem na ten stek bzdur 2 razy, wyśmiałem to i obaliłem,
GDZIE!!!! Nigdy nie obaliłeś tych argumentów niczym więcej jak wiarą że "może istnieć dobra dyktatura" Brak dowodów, brak przykładów, pozostają obelgi

>>Jak też przykładami obaliłem Twoje twierdzenie o nieefektywności demokracji
>>Finlandia, Belgia, Kanada, Szwecja, Dania, Szwajcaria ....
>Coś się rozrósł ten Kekkonen na inne terytoria.
Kekkonen był symbolem
Niestety BYŁ RZECZYWISTYM FAKTEM, ale człowiekowi żyjącemu w urojeniach fakty nie pasują.

>Sprowokuję Cię dalej, bo będziesz tak brnął,
Owszem, jeszcze kilka przykładów mogę podać, podaj jeden przykład dobrej dyktatury

>że i Polskę podasz jako przykład. Żałosna kompromitacja.
Tak. Także Polska pod dyktaturą rozwijała się gorzej niż w tym samym czasie zachodnie DEMOKRATYCZNE państwa

>>A Twoje argumenta?
>Żeby je zrozumieć trzeba mieć sprawne płaty czołowe.
A tak bez osobistych wycieczek? Coś merytorycznego?

>> Cytat:
Jesteś tak żałosny, że aż szkoda na Ciebie pluć.

>>Cieszę się, że przeciwnikami demokracji są ludzie o takich argumentach
>Cieszę się, że zwolennikami demokracji są ludzie, którzy próbują manipulować w tak żałosny sposób.
To był cytat...

>Zamiast wkleić w cytacie którykolwiek z wielu moich argumentów, wybrałeś podsumowanie,
Podsumowanie na Twoim poziomie Szkoda, że nie masz argumentów

> Cytat:
.

>I co? I pozamiataaaaane. Rozwaliłem Cię tyle razy w tak prosty sposób,
Nooo tą kropką to rozwaliłeś, szkoda że nie argumentami, przykładami CZYMKOLWIEK merytorycznym

>na pewno wiesz swoje i rozumiesz moje argumenty, dlatego tak Cię bolą, bo rozwalają Twój światopogląd, do którego się masturbujesz i który utożsamiasz ze swoim ego.
A tak bez osobistych wycieczek?
Coś merytorycznie
Choć jeden przykład, jeden dowód, jeden agrumencik, nawet malutki... pliiiiiiiz
23-12-2016 22:29 
 0 na 2
DEMONICON (4893 punktów)
>Te prywatne (rzucane na składkę i "po kolędzie") też się marnują - a mogą być potrzebne na system antyplnetoidalny a szerzej na NORMALNY rozwój państwa, nauki i techniki, a też na dokształcanie swoich dzieci - by pracowały wydajnie jako naukowcy, inżynierowie, budowniczy rakiet.

A najlepiej to by tymi pieniędzmi gospodarował towarzysz Max Golonko.

Pazdrawliaju
Wenancjusz (16441 punktów)
>Zmieniły się oszacowania jak blisko gwiazda Gliese 710 przeleci koło Słońca za ponad milion lat.
>Odkrycie zawdzięczamy polskim naukowcom analizującym dane dostarczane przez nowy teleskop w kosmosie
>GAJA.
>Przeleci ona zaledwie o 77 dni świetlne od nas, a zatem zdestabilizuje krążące tam ciała i przez
>długi czas będziemi mieli bardziej liczne przeloty asteroid przez wewnętrzny Układ Słoneczny z
>prawdopodobnymi kolizjami z Ziemią - jak 65 milionów lat temu koło Meksyku (co praktycznie zabił
>dinozaury).
>www.engadg(*)lar-system-in-a-million-years/
>Z całą pewnością wpływowi homoseksualni pedofile z Watykanu (jeśli jeszcze będzie funkcjonował) i
>ich koledzy wyśmieją wydawanie pieniędzy na system taranowania asteroid zamiast na lekcje religii i
>remontowanie katolickich światyń i "muzeów".
>Na zasadzie teologicznego rozumowania, że Bóg sam wyznaczy koniec ludzkości, a nie jakiś kawałek
>skały czy lodu.
>Ci bezżenni, często bezdzietni ludzie do końca będą woleli żyć w luksusie nie przyznając się do
>swojej homoseksualnej orientacji i ateizmu.
>
To dopiero za milion lat. Nie wiadomo więc co będzie, bo w proporcjach nam znanych ludzkość jako taka/człowiek istnieje tylko też milion lat, a ile się zmieniło. O ile dożyje ta generacja, to wierzę, że zrobi ewentualnie "porządek" z tym burdelem kosmicznym i także będzie umiała uciec od zagrożenia.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Nadsański (88 punktów)
>Zmieniły się oszacowania jak blisko gwiazda Gliese 710 przeleci koło Słońca za ponad milion lat.
>Z całą pewnością wpływowi homoseksualni pedofile z Watykanu (jeśli jeszcze będzie funkcjonował)

Nie wiadomo czy do tego czasu ludzkość nie zdąży sama się wykończyć w mniej lub bardziej spektakularny sposób, a jeżeli przetrwa ponad milion lat to zapewne katolicyzm i inne religie (o ile będą jeszcze istniały) zdążą wielokrotnie "zmutować". Osobiście uważam, że chrześcijaństwo za kilkaset lat lub wcześniej może przybrać dość mocno New Age'owy charakter, co zapewne wiązałoby się z zerwaniem z zasadą celibatu wśród kapłanów, a co za tym idzie zmniejszeniem nasilenia wśród nich pedofilii i innych wynaturzeń będących częstokroć efektem sztucznego tłamszenia w sobie naturalnych popędów.
ZaKotem (8733 punktów)
>Zmieniły się oszacowania jak blisko gwiazda Gliese 710 przeleci koło Słońca za ponad milion lat.
>Odkrycie zawdzięczamy polskim naukowcom analizującym dane dostarczane przez nowy teleskop w kosmosie
>GAJA.

>Z całą pewnością wpływowi homoseksualni pedofile z Watykanu (jeśli jeszcze będzie funkcjonował) i

Jeśli serio uważasz, że jakakolwiek instytucja będzie funkcjonować za MILION lat, to w porównaniu z tobą ci homoseksualni pedofile są hiperrealistami.


www.racjonalista.pl/forum.php/s,731657#w731663

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365