 |
Będziemy mieć trudny moment w najbliższej historii Człowieka Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-12-2016 20:55 | Max Golonko (1811 punktów) | Będziemy mieć trudny moment w najbliższej historii Człowieka
4 na 4 | Zmieniły się oszacowania jak blisko gwiazda Gliese 710 przeleci koło Słońca za ponad milion lat. Odkrycie zawdzięczamy polskim naukowcom analizującym dane dostarczane przez nowy teleskop w kosmosie GAJA. Przeleci ona zaledwie o 77 dni świetlne od nas, a zatem zdestabilizuje krążące tam ciała i przez długi czas będziemi mieli bardziej liczne przeloty asteroid przez wewnętrzny Układ Słoneczny z prawdopodobnymi kolizjami z Ziemią - jak 65 milionów lat temu koło Meksyku (co praktycznie zabił dinozaury). www.engadg(*)lar-system-in-a-million-years/Z całą pewnością wpływowi homoseksualni pedofile z Watykanu (jeśli jeszcze będzie funkcjonował) i ich koledzy wyśmieją wydawanie pieniędzy na system taranowania asteroid zamiast na lekcje religii i remontowanie katolickich światyń i "muzeów". Na zasadzie teologicznego rozumowania, że Bóg sam wyznaczy koniec ludzkości, a nie jakiś kawałek skały czy lodu. Ci bezżenni, często bezdzietni ludzie do końca będą woleli żyć w luksusie nie przyznając się do swojej homoseksualnej orientacji i ateizmu. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 6 | DEMONICON (4893 punktów) | Tobie nie o gwiazdę chodzi, a o tych homoseksualnych pedofilów z Watykanu. Może byś popracował nad choćby mądrzejszą propagandą antywatykańską? Pozdrawiam
|
|
 | 2 na 2 | Max Golonko (1811 punktów) | Krytykuje tych ateistów na służbie Watykanu tylko z perspektywy naukowej (EKONOMIA).
Nauka i technika (w szczególności kosmiczna) zawsze bedzie zaniedbana dopóki na strumień państwowoych pieniędzy będa mieli zakusy ci właśnie cyniczni ateiści!
Obecnie mamy Licheń w Poslce, i włości Rydzyka - masz example!
Jest jasne jak słońce, że większość księży to ateiści - w dodatku cyniczni bo zaprzeczający oficjalnie swojemu światopoglądowi.
Wykonują zawód kłamcy ale KrK to jest zjadacz też państwowych pieniędzy.
Te prywatne (rzucane na składkę i "po kolędzie") też się marnują - a mogą być potrzebne na system antyplnetoidalny a szerzej na NORMALNY rozwój państwa, nauki i techniki, a też na dokształcanie swoich dzieci - by pracowały wydajnie jako naukowcy, inżynierowie, budowniczy rakiet.
|
|
|  | | szarley (54913 punktów) | Czy jest na sali lekarz? (najlepiej taki od obsesyj)
|
|
| |  | 3 na 3 | DEMONICON (4893 punktów) | > Czy jest na sali lekarz?> (najlepiej taki od obsesyj)Wiesz Szarley, tak to w życiu jest, że skrajnym idealistom prędzej, czy później w głowie się popierdaczy. Tematyka obsesyj jest bez znaczenia: Watykany, Żydy, najzajebistrza gospodara ... Pozdrawiam
|
|
| |  | 2 na 2 | Max Golonko (1811 punktów) | > Czy jest na sali lekarz?> (najlepiej taki od obsesyj)Trolle z frondy ... sio! 
|
|
| | |  | | szarley (54913 punktów) | > >Czy jest na sali lekarz?> >(najlepiej taki od obsesyj)> Trolle z frondy ...> sio! Cytat:Te prywatne (rzucane na składkę i "po kolędzie") też się marnują - a mogą być potrzebne na system antyplnetoidalny Załóżmy, że w Polsce jest 12 milionów gospodarstw domowych i załóżmy (z dużym zapasem!!), że 100% to katolicy, i załóżmy (z dużym zapasem!!!)wszyscy przyjmują księdza po kolędzie i załóżmy (z dużym zapasem!!! )że każda rodzina daje 100 złotych (choć np w znacznej części Śląska księża po kolędzie nie zbierają pieniędzy) Wychodzi kwota 1,2 mld złotych Tyle ma zabraknąć do likwidacji zagrożenia w skali planety ? Tanie to....
|
|
| | | |  | 1 na 1 olson (9993 punktów) (zablokowany) | Nie kompromituj sie. On nigdzie nie napisal, ze ta kasa wystarczy,.a Ty sobie tworzysz strawmany i na nie odpowiadasz.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | > Nie kompromituj sie. On nigdzie nie napisal, ze ta kasa wystarczy,. Cytat:Nauka i technika (w szczególności kosmiczna) zawsze bedzie zaniedbana dopóki na strumień państwowoych pieniędzy będa mieli zakusy ci właśnie cyniczni ateiści!
W drugą stronę: Nauka i technika (w szczególności kosmiczna) zawsze będzie zadbana jeśli ci właśnie cyniczni ateiści nie dostaną niczego z państwowych pieniędzy. > a Ty sobie tworzysz strawmany i na nie odpowiadasz.W tym jesteś lepszy ode mnie Ty po prostu NIE odpowiadasz kiedy sprowokowane przez Ciebie pytanie jest dla Ciebie za trudne Powtórzę pytania: Kto powołuje dyktatora? Kto go ocenia? Jaki jest mechanizm oceny? Kto go odwołuje? Ja podałem mechanizmy czyniące dyktaturę zawsze złą: www.racjonalista.pl/forum.php/s,727403#w728145Jak też przykładami obaliłem Twoje twierdzenie o nieefektywności demokracji Finlandia, Belgia, Kanada, Szwecja, Dania, Szwajcaria .... A Twoje argumenta? Cytat: Jesteś tak żałosny, że aż szkoda na Ciebie pluć. Cieszę się, że przeciwnikami demokracji są ludzie o takich argumentach
|
|
| | | | | |  | olson (9993 punktów) (zablokowany) | Nie racjonalizuj już sobie kolejnego babola. Są różne wydatki, których nie powinno być, co jest zresztą główną cechą demokracji. Krytyka jednego z takich wydatków była słuszna, a Ty na siłę próbowałeś odwrócić kota ogonem i nieudolnie (jak zwykle) manipulować, ale nie wyszło, bo ani Max Golonko nie dał się oszukać, ani Olson nie przeoczył Twoich kłamstw. > Nauka i technika (w szczególności kosmiczna) zawsze będzie zadbana jeśli ci właśnie cyniczni ateiści nie dostaną niczego z państwowych pieniędzy.Co Ty bredzisz? Chyba całkowicie nie rozumiesz tego co sam napisałeś. > >a Ty sobie tworzysz strawmany i na nie odpowiadasz.> W tym jesteś lepszy ode mnieTa jasne. Każdy tak sobie może napisać, tylko że ja Ci je wytykam i non stop punktuję, a Ciebie stać na marne manipulacje, które łatwo dostrzec i wypunktować i na powtarzanie tego co już poobalałem i zadawanie pytań, których sens dawno obaliłem i wykazałem, że tworzenie takich pytań jest manipulacją. Mimo to brniesz dalej jak ćma do żarówki. > Ty po prostu NIE odpowiadasz kiedy sprowokowane przez Ciebie pytanie jest dla Ciebie za trudneBzdura. Czy barka jedną nogą żabę, a koń w ogórku? Tak czy nie? Nie odpowieeeesz. A wiesz czemu? Bo sprowokowane przez Ciebie pytanie jest dla Ciebie za trudne. 1:0, jak widzisz każdy może sobie powtarzać te puste słowa co Ty, ale to nie są argumenty. Za to w normalnym społeczeństwie zostaje się wykluczonym z grupy i opluwanym. Nie rozumiem dlaczego tutaj jesteś tolerowany, chyba że jako taki błazen, który wierzy w jakieś głupoty i wczuwa się w dyskusje i non stop jest punktowany i ośmieszany, a mimo to brnie dalej i pokazuje jak wygląda hiperbola racjonalizacji, wyparcia i egotyzmu. Piszesz, że nie ma nic złego w nadwadze, więc sam pewnie ją masz, bo tak wygląda Twoje pisanie - jakby płaty czołowe nie działały prawidłowo. > Powtórzę pytania:> Kto powołuje dyktatora?> Kto go ocenia?> Jaki jest mechanizm oceny?> Kto go odwołuje?Muszę ziewnąć, bo kolejny raz powtarzasz pytania, które Cię kompromitują. wahgwaehkgawnkgzw - taka bezsensowna odpowiedź wystarczy na tak bezsensowne pytania. Liczysz na to, że nie będzie mi się chciało szukać odpowiedzi na nie w gąszczu starych postów (tu masz rację) i inni zobaczą te pytania wyjęte z kontekstu i pomyślą, że masz rację, a potem niby powołasz się na to, że ktoś tam kliknął Ci plusa. Żenujące. > Ja podałem mechanizmy czyniące dyktaturę zawsze złą:> www.racjonalista.pl/forum.php/s,727403#w728145Odpowiadałem na ten stek bzdur 2 razy, wyśmiałem to i obaliłem, a Ty mimo tego brniesz w to dalej i powtarzasz, mimo że nie potrafiłeś odpowiedzieć na moją odpowiedź i tylko się skompromitowałeś. > Jak też przykładami obaliłem Twoje twierdzenie o nieefektywności demokracji> Finlandia, Belgia, Kanada, Szwecja, Dania, Szwajcaria ....Coś się rozrósł ten Kekkonen na inne terytoria. Sprowokuję Cię dalej, bo będziesz tak brnął, że i Polskę podasz jako przykład. Żałosna kompromitacja. > A Twoje argumenta?Żeby je zrozumieć trzeba mieć sprawne płaty czołowe. > Cytat: Jesteś tak żałosny, że aż szkoda na Ciebie pluć. > Cieszę się, że przeciwnikami demokracji są ludzie o takich argumentach> Cieszę się, że zwolennikami demokracji są ludzie, którzy próbują manipulować w tak żałosny sposób. Zamiast wkleić w cytacie którykolwiek z wielu moich argumentów, wybrałeś podsumowanie, które odnosi się personalnie do Ciebie. Równie dobrze mogłeś zacytować sam przecinek, albo samą kropkę. No Szarleyu, patrz, Twoje argumenty są żałosne bo napisałeś tak: Cytat:. I co? I pozamiataaaaane. Rozwaliłem Cię tyle razy w tak prosty sposób, a Ty tak się potem plułeś i kompromitowałeś, że jest to już naprawdę mój ostatni post w Twoją stronę. Co miałem zrobić to zrobiłem, a Ty i tak mimo tego co piszesz na pewno wiesz swoje i rozumiesz moje argumenty, dlatego tak Cię bolą, bo rozwalają Twój światopogląd, do którego się masturbujesz i który utożsamiasz ze swoim ego.
|
|
| | | | | | |  | 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | > Nie racjonalizuj już sobie kolejnego babola.Racjonalizm Olsona: Cytat:"Ty kolejny raz się błaźnisz." "Trzeba być kompletnym kretynem" "Twoje emocjonalne pierdy" "Proponuję Ci się dotlenić, pójść na siłkę, pobiegać.."
> Są różne wydatki, których nie powinno być, co jest zresztą główną cechą demokracji.To demokracja wydawała 90% wydatków państwa na zbrojenia? Nie. > Krytyka jednego z takich wydatków była słuszna, a Ty na siłę pr>óbowałeś odwrócić kota ogonemOwszem była słuszna, co nie oznacza, że zaprzestanie wydawania pieniędzy na utrzymanie sakralnych zabytków uratuje ludzkość bardziej niż ich wydawania na ligę mistrzów. > >>a Ty sobie tworzysz strawmany i na nie odpowiadasz.> >W tym jesteś lepszy ode mnie> Ta jasne. Każdy tak sobie może napisać, tylko że ja Ci je wytykam Cytat:"Ty kolejny raz się błaźnisz." "Trzeba być kompletnym kretynem" "Twoje emocjonalne pierdy" "Proponuję Ci się dotlenić, pójść na siłkę, pobiegać.."
Jak widać merytorycznie > i non stop punktuję,We własnej opinii > >Ty po prostu NIE odpowiadasz kiedy sprowokowane przez Ciebie pytanie jest dla Ciebie za trudne> Bzdura.> Czy barka jedną nogą żabę, a koń w ogórku? Tak czy nie? Nie odpowieeeesz.Nie nie odpowiem, bo to bełkot > A wiesz czemu? Bo sprowokowane przez Ciebie pytanie jest dla Ciebie za trudne. 1:0,Twierdzisz, że może istnieć dobra dyktatura więc prowokujesz pytania o nią moje pytania nie są bełkotem Powtórzę je: Kto powołuje dyktatora? Kto go ocenia? Jaki jest mechanizm oceny? Kto go odwołuje? A teraz pokaż mi GDZIE prowokuję pytania o barki, żaby, konie i ogórki GDZIE? Znów brak odpowiedzi.... > Nie rozumiem dlaczego tutaj jesteś tolerowany, chyba że jako taki błazen, który wierzy w jakieś głupoty i wczuwa się w dyskusje i non stop jest punktowany i ośmieszany,A bez osobistych wycieczek? Coś merytorycznego? > Piszesz, że nie ma nic złego w nadwadze, więc sam pewnie ją masz,wprost przeciwnie. Chochoł to jedyne na co Cię stać  > bo tak wygląda Twoje pisanie - jakby płaty czołowe nie działały prawidłowo. Cytat:Jesteś tak żałosny, że aż szkoda na Ciebie pluć. Tu działały prawidłowo? > >Powtórzę pytania:> >Kto powołuje dyktatora?> >Kto go ocenia?> >Jaki jest mechanizm oceny?> >Kto go odwołuje?> Muszę ziewnąć, bo kolejny raz powtarzasz pytania, które Cię kompromitują.Bo ja znam odpowiedź! I NIE BOJĘ SIĘ JEJ NAPISAĆ Tym się różnimy > wahgwaehkgawnkgzw - taka bezsensowna odpowiedź wystarczy na tak bezsensowne pytania.Niestety to jest górna granica TWOJEGO intelektu Znasz odpowiedź. ale TCHÓRZYSZ, kiedy masz ją napisać > >Ja podałem mechanizmy czyniące dyktaturę zawsze złą:> >www.racjonalista.pl/forum.php/s,727403#w728145> Odpowiadałem na ten stek bzdur 2 razy, wyśmiałem to i obaliłem,GDZIE!!!! Nigdy nie obaliłeś tych argumentów niczym więcej jak wiarą że "może istnieć dobra dyktatura" Brak dowodów, brak przykładów, pozostają obelgi > >Jak też przykładami obaliłem Twoje twierdzenie o nieefektywności demokracji> >Finlandia, Belgia, Kanada, Szwecja, Dania, Szwajcaria ....> Coś się rozrósł ten Kekkonen na inne terytoria.Kekkonen był symbolem Niestety BYŁ RZECZYWISTYM FAKTEM, ale człowiekowi żyjącemu w urojeniach fakty nie pasują. > Sprowokuję Cię dalej, bo będziesz tak brnął,Owszem, jeszcze kilka przykładów mogę podać, podaj jeden przykład dobrej dyktatury > że i Polskę podasz jako przykład. Żałosna kompromitacja.Tak. Także Polska pod dyktaturą rozwijała się gorzej niż w tym samym czasie zachodnie DEMOKRATYCZNE państwa > >A Twoje argumenta?> Żeby je zrozumieć trzeba mieć sprawne płaty czołowe.A tak bez osobistych wycieczek? Coś merytorycznego? > > Cytat: Jesteś tak żałosny, że aż szkoda na Ciebie pluć. > >Cieszę się, że przeciwnikami demokracji są ludzie o takich argumentach> Cieszę się, że zwolennikami demokracji są ludzie, którzy próbują manipulować w tak żałosny sposób.To był cytat... > Zamiast wkleić w cytacie którykolwiek z wielu moich argumentów, wybrałeś podsumowanie,Podsumowanie na Twoim poziomie Szkoda, że nie masz argumentów > Cytat:. > I co? I pozamiataaaaane. Rozwaliłem Cię tyle razy w tak prosty sposób,Nooo tą kropką to rozwaliłeś, szkoda że nie argumentami, przykładami CZYMKOLWIEK merytorycznym > na pewno wiesz swoje i rozumiesz moje argumenty, dlatego tak Cię bolą, bo rozwalają Twój światopogląd, do którego się masturbujesz i który utożsamiasz ze swoim ego.A tak bez osobistych wycieczek? Coś merytorycznie Choć jeden przykład, jeden dowód, jeden agrumencik, nawet malutki... pliiiiiiiz
|
|
|  | | DEMONICON (4893 punktów) | > Te prywatne (rzucane na składkę i "po kolędzie") też się marnują - a mogą być potrzebne na system antyplnetoidalny a szerzej na NORMALNY rozwój państwa, nauki i techniki, a też na dokształcanie swoich dzieci - by pracowały wydajnie jako naukowcy, inżynierowie, budowniczy rakiet.A najlepiej to by tymi pieniędzmi gospodarował towarzysz Max Golonko.  Pazdrawliaju
|
|
1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | > Zmieniły się oszacowania jak blisko gwiazda Gliese 710 przeleci koło Słońca za ponad milion lat.> Odkrycie zawdzięczamy polskim naukowcom analizującym dane dostarczane przez nowy teleskop w kosmosie> GAJA.> Przeleci ona zaledwie o 77 dni świetlne od nas, a zatem zdestabilizuje krążące tam ciała i przez> długi czas będziemi mieli bardziej liczne przeloty asteroid przez wewnętrzny Układ Słoneczny z> prawdopodobnymi kolizjami z Ziemią - jak 65 milionów lat temu koło Meksyku (co praktycznie zabił> dinozaury).> www.engadg(*)lar-system-in-a-million-years/> Z całą pewnością wpływowi homoseksualni pedofile z Watykanu (jeśli jeszcze będzie funkcjonował) i> ich koledzy wyśmieją wydawanie pieniędzy na system taranowania asteroid zamiast na lekcje religii i> remontowanie katolickich światyń i "muzeów".> Na zasadzie teologicznego rozumowania, że Bóg sam wyznaczy koniec ludzkości, a nie jakiś kawałek> skały czy lodu.> Ci bezżenni, często bezdzietni ludzie do końca będą woleli żyć w luksusie nie przyznając się do> swojej homoseksualnej orientacji i ateizmu.> To dopiero za milion lat. Nie wiadomo więc co będzie, bo w proporcjach nam znanych ludzkość jako taka/człowiek istnieje tylko też milion lat, a ile się zmieniło. O ile dożyje ta generacja, to wierzę, że zrobi ewentualnie "porządek" z tym burdelem kosmicznym i także będzie umiała uciec od zagrożenia.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
| Nadsański (88 punktów) | >Zmieniły się oszacowania jak blisko gwiazda Gliese 710 przeleci koło Słońca za ponad milion lat. >Z całą pewnością wpływowi homoseksualni pedofile z Watykanu (jeśli jeszcze będzie funkcjonował)
Nie wiadomo czy do tego czasu ludzkość nie zdąży sama się wykończyć w mniej lub bardziej spektakularny sposób, a jeżeli przetrwa ponad milion lat to zapewne katolicyzm i inne religie (o ile będą jeszcze istniały) zdążą wielokrotnie "zmutować". Osobiście uważam, że chrześcijaństwo za kilkaset lat lub wcześniej może przybrać dość mocno New Age'owy charakter, co zapewne wiązałoby się z zerwaniem z zasadą celibatu wśród kapłanów, a co za tym idzie zmniejszeniem nasilenia wśród nich pedofilii i innych wynaturzeń będących częstokroć efektem sztucznego tłamszenia w sobie naturalnych popędów.
|
|
1 na 1 | ZaKotem (8733 punktów) | > Zmieniły się oszacowania jak blisko gwiazda Gliese 710 przeleci koło Słońca za ponad milion lat.> Odkrycie zawdzięczamy polskim naukowcom analizującym dane dostarczane przez nowy teleskop w kosmosie> GAJA.> Z całą pewnością wpływowi homoseksualni pedofile z Watykanu (jeśli jeszcze będzie funkcjonował) iJeśli serio uważasz, że jakakolwiek instytucja będzie funkcjonować za MILION lat, to w porównaniu z tobą ci homoseksualni pedofile są hiperrealistami. www.racjonalista.pl/forum.php/s,731657#w731663
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|