Tylko taki. I ja się raczej zgłaszam. Na ochotnika! A co tam, wszak "Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi."
>Czy jeżeli wirtualny zespół metalowy poszukuje cynicznego wokalisty, to może to zrobić przy pomocy >tego forum? Jeśli cynizm ma się odnosić do ogólnie przyjętych kanonów tego, co uważamy za śpiew - pisz mnie !
[...] gdzie niewiedza jest rozkoszą, Szaleństwem jest być mądrym.
>Wokal czysty, czy growl? Takich warunków brzegowych nie ma. Chętnym wyślemy materiał, żeby się mogli do niego "przymierzyć". A zespół jest wirtualny, bo drogi życiowe uczestników rozeszły się geograficznie.