Racjonalista - Strona głównaDo treści
Coś na luz

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
15-02-2010 12:22trickster (903 punktów)
(zablokowany)
Coś na luz
Właśnie znalazłem na 4 chanie co myślicie? ;P
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

trickster (903 punktów)
(zablokowany)
>Właśnie znalazłem na 4 chanie co myślicie? ;P


bockxer I (1165 punktów)
Argumentum ad personam

czyli żenada.
dstr (1474 punktów)
>>Właśnie znalazłem na 4 chanie co myślicie? ;P
Zdjęcia są z wywiadu, w którym (moim zdaniem) Fry i Hitchens słabo argumentowali to, że dekalog nie jest cool. George Carlin (świeć Panie nad jego duszą) byłby w tej roli o wiele lepszy.

Swoją drogą, że babka jest nie do zniesienia (ma paskudną barwę głosu).

Ale takich tekstów tam nie było... Składanka poziomem odpowiada towarzystwu na 4chan.
trickster (903 punktów)
(zablokowany)
>>>Właśnie znalazłem na 4 chanie co myślicie? ;P
>Zdjęcia są z wywiadu, w którym (moim zdaniem) Fry i Hitchens słabo argumentowali to, że dekalog nie jest cool. George Carlin (świeć Panie nad jego duszą) byłby w tej roli o wiele lepszy.
>Swoją drogą, że babka jest nie do zniesienia (ma paskudną barwę głosu).
>Ale takich tekstów tam nie było... Składanka poziomem odpowiada towarzystwu na 4chan.
>

sztywniak:P
stilgar (7322 punktów)

>sztywniak:P

4chan ma bardzo specyficzny humor, który może nie bawić ludzi, którzy sie z nim wcześniej nie spotkali i nie znają całej otoczki, dlatego nie oskarżałbym ich o sztywniactwo dlatego, że ich to nie bawi...
trickster (903 punktów)
(zablokowany)
>>sztywniak:P
>4chan ma bardzo specyficzny humor, który może nie bawić ludzi, którzy sie z nim wcześniej nie spotkali i nie znają całej otoczki, dlatego nie oskarżałbym ich o sztywniactwo dlatego, że ich to nie bawi...

w rzeczy samej
15-02-2010 17:28 
 Ocena 1 na 1
trickster (903 punktów)
(zablokowany)
>>>sztywniak:P
>>4chan ma bardzo specyficzny humor, który może nie bawić ludzi, którzy sie z nim wcześniej nie spotkali i nie znają całej otoczki, dlatego nie oskarżałbym ich o sztywniactwo dlatego, że ich to nie bawi...



Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365