Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kwestionariusz postaw wobec Izraela

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
27-05-2015 19:10dombul (18 punktów)Kwestionariusz postaw wobec Izraela
Jestem studentką psychologii i w ramach jednych z zajęć tworzę narzędzie do pomiaru cech lub postaw. Będę bardzo wdzięczna za pomoc w wypełnieniu zamieszczonego kwestionariusza - muszę zebrać bardzo dużą grupę osób badanych, więc każdy głos jest na wagę złota. Badanie dotyczy postaw względem Izraela i Palestyny, jest anonimowe i nie powinno zająć więcej niż 10 minut

www.surveymonkey.com/s/CBSQSLD

Z góry dziękuję!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hodża (11172 punktów)
>Jestem studentką psychologii i w ramach jednych z zajęć tworzę narzędzie do pomiaru cech lub
>postaw. Będę bardzo wdzięczna za pomoc w wypełnieniu zamieszczonego kwestionariusza - muszę zebrać
>bardzo dużą grupę osób badanych

Czy sądzisz, że osoby z profilowanych portali zgłaszające się na ochotnika utworzą "dobrą" próbę do skalibrowania testu? Bardzo wątpię, no ale nie jestem psychologiem.

Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
Aleksander Bogucki (18 punktów)
OK spróbuje jak znajdę trochę czasu
Byamarro (23 punktów)
>Jestem studentką psychologii i w ramach jednych z zajęć tworzę narzędzie do pomiaru cech lub
>postaw. Będę bardzo wdzięczna za pomoc w wypełnieniu zamieszczonego kwestionariusza - muszę zebrać
>bardzo dużą grupę osób badanych, więc każdy głos jest na wagę złota. Badanie dotyczy postaw względem
>Izraela i Palestyny, jest anonimowe i nie powinno zająć więcej niż 10 minut
>www.surveymonkey.com/s/CBSQSLD
>Z góry dziękuję!
>
I jak wyniki?
TyDraniu (6569 punktów)
>I jak wyniki?

Wyniki są bezwartościowe, gdyż to badanie jest klasycznym przykładem na cognitive bias. No chyba że w pracy właśnie chodziło o wyznaczenie jakiegoś odchylenia poznawczego i pomiaru skrajności dla danego forum internetowego.


Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365