>Jestem studentką psychologii i w ramach jednych z zajęć tworzę narzędzie do pomiaru cech lub >postaw. Będę bardzo wdzięczna za pomoc w wypełnieniu zamieszczonego kwestionariusza - muszę zebrać >bardzo dużą grupę osób badanych
Czy sądzisz, że osoby z profilowanych portali zgłaszające się na ochotnika utworzą "dobrą" próbę do skalibrowania testu? Bardzo wątpię, no ale nie jestem psychologiem.
Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
|