Racjonalista - Strona głównaDo treści
Hcerz ózyzkadź tytół nałókowy? Skożystaj...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
19-05-2018 14:45Drobner (19539 punktów)Hcerz ózyzkadź tytół nałókowy? Skożystaj...
Ocena 1 na 1
Ci, któzi chcom ózyzkadź tytół nałókowy, mogom rozczygncąć sfój kuopot, kożystajądz z ósłóg profezsjonalnej firmy:

gwriters.pl/kategorie-prac/praca-naukowa

Firma zapewnia odpowiendą delegację i gwaratnuje prace najwyższej jakości.

Drobner, wkródce pszyszły dochtór nałuk...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>Ci, któzi chcom ózyzkadź tytół nałókowy, mogom rozczygncąć sfój kuopot, kożystajądz z ósłóg
>profezsjonalnej firmy:
>gwriters.pl/kategorie-prac/praca-naukowa
>Firma zapewnia odpowiendą delegację i gwaratnuje prace najwyższej jakości.
>Drobner, wkródce pszyszły dochtór nałuk...

widzem żeś pan się nauczył korzystać z googla?
Drobner (19539 punktów)
>widzem żeś pan się nauczył korzystać z googla?

szczego?


Mankiewicz: Bóg to świat wypełniony transcendemtną Duszą.
Mankiewicz: Sokratesa skazali na śmierć księża katoliccy.
Mankiewicz: Kopernik odkrył, że ziemia jest okrągła.
21-05-2018 20:35 
 Ocena 1 na 1
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>>widzem żeś pan się nauczył korzystać z googla?
>szczego?

śmiej się drobner, śmiej, jak romansowałem z politechniką to tam na fizyce mieliśmy labolatoria. nikt ich nie pisał. każdy tylko szukał u starszych roczników i podstawiał "swoje" dane.

plotka krążyła, że laborki pisali najstarsi wykładowcy.

bylismy przypytywani coprawda, ale to wystarczyło poczytać w tramwaju na w drodze na uczelnie, że kumać.

ech...

w szkole podstawowej prace semestralne JUŻ były ściągane czy przepisywane.

mentalność.

Szkoła óczy.
22-05-2018 07:35 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>na fizyce mieliśmy labolatoria...
>plotka krążyła, że laborki...
A nie "labolki"?

Cza być oszczędnym.
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>>na fizyce mieliśmy labolatoria...
>>plotka krążyła, że laborki...
>A nie "labolki"?

nie było dziedziczenia w tekście.
22-05-2018 12:13 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>na fizyce mieliśmy labolatoria...
>>>plotka krążyła, że laborki...
>>A nie "labolki"?
>nie było dziedziczenia w tekście.
Ale była derywacja w języku.


Cza być oszczędnym.
22-05-2018 11:57 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>na fizyce mieliśmy labolatoria...
>>plotka krążyła, że laborki...
>A nie "labolki"?


Widocznie na niektórych studiach tak się odmieniało trawestując powiedzenie "Ora et labora".


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
22-05-2018 12:36 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>A nie "labolki"?

Hyba "jabolki"...

Drobner, politechnicznie monopolowy


Mankiewicz: Bóg to świat wypełniony transcendemtną Duszą.
Mankiewicz: Sokratesa skazali na śmierć księża katoliccy.
Mankiewicz: Kopernik odkrył, że ziemia jest okrągła.
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>>A nie "labolki"?
>Hyba "jabolki"...

popełniłeś dwa błędy. pierwszy ja - bolki piszemy rozłącznie i także jest to liczba mnoga czyli powinno to brzmieć ja - bolek.

pozdrawiam.
27-05-2018 19:32 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>A nie "labolki"?
>>Hyba "jabolki"...
>popełniłeś dwa błędy. pierwszy ja - bolki piszemy rozłącznie i także jest to liczba mnoga czyli powinno to brzmieć ja - bolek.
>pozdrawiam.

Niezupełnie. Jabolki to ludowo popularna nazwa rodzimych "markowych" win z serii/marki "W". Jabole są zastępczo czasem nazywane już nieładnie "mózgojeby", a za jeszcze dawniejszych czasów nazywano je, co nadawało się nawet do telewizji, "Czar PGR-u".
To tyle z historii najnowszej.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
-jad- (18783 punktów)
"Uniwersytety oferują pomoc opiekuńczą oferując promotorów któzi udzielają korepetycje"

Widać, że oferta skierowana głównie do tych, któzi pomocy naprawdę potrzebują.


lp.2o@1daj

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365