Szanowni Państwo, pozwalm sobie prosić Państwa o podsuwanie myśli filozoficznych na temat ofiar przestęsptw. Jest to temat, którym zajmuję się od lat na gruncie prawa, ale ciekawi mnie myśl filozoficzna w tym zakresie...będę wdzięczna za każdą myśl. Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
"ofiarami przestępstw są ci, którzy posiadają to, czego innym brakuje, albo dla zaspokojenia koniecznych potrzeb, albo dla zbytku, albo dla zadowolenia zmysłów..." Arystoteles