>Nie wiem co powiedzieć.
Przyznam, że ja tez nie wiem. Dzieciom w wieku "bezkrytycznym" można jeszcze wybaczyć bo w końcu mają czas na stopniowe dochodzenie do rozumu, ale nauczycielom, dyrekcji, w świeckiej szkole.... Może nawet i będą zadane wypracowania nt. "Co autor tego spektaklu miał na myśli...". Horror! Jednak patologia społeczna czyni postępy, zwłaszcza w Polsce B. Trzeba poczekać na naturalne zejście czcicieli takich spektakli.
Ich bin besser als mein Ruf
|