>Jak rozumiecie heraklitejską myśl: droga w górę jest drogą w dół? >Chodzi to ze mną, ja chodzę z tym i wciąż mam problem.
Jeśli problem jest taki sam bez względu na to, czy idziesz pod górę, czy w dół, to znaczy, że Heraklit miał rację. Jeśli natomiast ty idziesz w górę, a problem w dół (lub odwrotnie), to chyba się mylił.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|