Racjonalista - Strona głównaDo treści
Trzy dni pastora...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
16-05-2017 23:30Drobner (19539 punktów)Trzy dni pastora...
Ocena 5 na 5
#1
Informacja, jak jedna z wielu tego typu:
Cytat:
Pastor Jonathan Mthethwa próbował powtórzyć biblijną opowieść o Jezusie chodzącym po wodzie.
(...)
Kiedy tylko zszedł z pomostu wpadł do wody jak kamień. Jako, że średnio szło mu pływanie, natychmiast zaczął tonąć. Szamoczącego się pastora zauważyły krokodyle, które nie pogardziły takim prezentem.
Po kilku chwilach trzy krokodyle rzuciły się na księdza, topiąc go i rozrywając na części.

- Obiecał, że pokaże nam moc swojej wiary, ale niestety skończył utopiony i zjedzony na naszych oczach przez trzy duże krokodyle - mówił Deacon Nkosi, jeden z wiernych.
facet.inte(*)jadly-go-krokodyle,nId,2394305

Wspomniany Deacon Nkosi, mimo że nie przewyższa swojego pastora w inteligencji, na tym polu wszak wiele mu nie ustępuje:
Cytat:
- Nadal nie rozumiemy, jak mogło do tego dojść, ponieważ pościł i modlił się przez cały tydzień - dodał.

Co mogło pójść nie tak?

#2
Może trzeba się wstrzymać choćby trzy dni z ostatecznymi konkluzjami?
Może to nowy 'znak Jonasza'?
A może i coś więcej niż Jonasz...

Drobner, 'po lodzie'
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)

>Wspomniany Deacon Nkosi, mimo że nie przewyższa swojego pastora w inteligencji, na tym polu wszak
>wiele mu nie ustępuje:
> Cytat:
- Nadal nie rozumiemy, jak mogło do tego dojść, ponieważ pościł i
>modlił się przez cały tydzień
- dodał.

>Co mogło pójść nie tak?

Przecież to proste: pastor zapewne zachęcał otoczenie do postu i modlitwy. W tym wspomniane wyżej trzy krokodyle. Nie wiem, czy się modliły, ale pewnie pościły. Gdyby były objedzone, to może uszedłby z życiem.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Co mogło pójść nie tak?
Bo to na pewno nie był żaden pastor, tylko jakiś złośliwy ateista, który się uparł skompromitować Pana Boga.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
17-05-2017 01:51 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>>Co mogło pójść nie tak?
>Bo to na pewno nie był żaden pastor, tylko jakiś złośliwy ateista, który się uparł skompromitować Pana Boga.

Krokodylą naturę i apetyt przyjmując za kryterium, okazać się może - jak u Lema - że wszystkie roboty to *bladawce przebrane, awruk!

Drobner, spiskodziej...

[edit]
*lepniaki
Dzienniki gwiazdowe. Podróż jedenasta
[/edit]
17-05-2017 07:47 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Krokodylą naturę i apetyt przyjmując za kryterium, okazać się może - jak u Lema - że wszystkie roboty to bladawce przebrane, awruk!
Czyli niewykluczone, że - tu dawniejszym klasykiem zatrącę - te krokodyle to takie bardziej trojańskie były?

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
Może jakaś niewiasta powiedziała mu, że jeżeli nie chce jej zguby to... Choć sądzę, że dzisiaj i krokodylem by się nie zadowoliła Może allozaurem, i to żywym!
Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
Pewnie owa "luba" roni teraz krokodyle łzy, bo wcale nie chciała Jezusa, tylko Krokodyla Dundee xD
19-05-2017 13:15 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Pewnie owa "luba" roni teraz krokodyle łzy, bo wcale nie chciała Jezusa, tylko Krokodyla Dundee xD
Także nieszczęsny Jonathan Mthethwa mógł krokodyle pomylić przypisując nilowym pobożność krokodyli różańcowych.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
17-05-2017 08:16 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>>Krokodylą naturę i apetyt przyjmując za kryterium, okazać się może - jak u Lema - że wszystkie roboty to bladawce przebrane, awruk!
>Czyli niewykluczone, że - tu dawniejszym klasykiem zatrącę - te krokodyle to takie bardziej trojańskie były?

Kontr-trojańskie!
Dopiero po akcji - coś w nich jest!

Jak wspomniałem: dajmy im trzy dni, by przekonać się co i którędy z nich wychynie...

Z jednej strony wszak - członki bpa Stanisława zróść się mogły...
Z drugiej strony - "... bicza nie ukręcisz"...

Drobner, przebrany akryptoteista...
17-05-2017 18:05 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>Co mogło pójść nie tak?
>>Bo to na pewno nie był żaden pastor, tylko jakiś złośliwy ateista, który się uparł skompromitować Pana Boga.
>Krokodylą naturę i apetyt przyjmując za kryterium, okazać się może - jak u Lema - że wszystkie roboty to *bladawce przebrane, awruk!
>Drobner, spiskodziej...
>[edit]
>*lepniaki
> Dzienniki gwiazdowe. Podróż jedenasta
>[/edit]

Z całym szacunkiem, ale prostuję. W podróży jedenastej Lem przytacza pogardliwe nazwy ludzi, konstrukcji słabej i niewytrzymałej: lepniaki, bladawce, należące do typu dwudysznych, jakimi właśnie roboty/właściwie inne społeczności kosmiczne, określały ludzi. Ale w końcu: Nic się stało!
Pozdrawiam.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
Chciał być kojarzony z Jezusem, będzie z Darwinem...
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)
Pewnie woda była zepsuta, o co nietrudno w tym klimacie. Winy szukałbym po stronie wodociągów.


"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą,
Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki
17-05-2017 08:53 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Pewnie woda była zepsuta
Oj, tak, zepsucie to dla KK zawsze było dobre wyjaśnienie.

Ale zepsute antychrysty i tak będą wymyślały, że jako rzeczna na takie głodne numery stanowczo zbyt bystra... I zbyt zakrokodylona.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Drobner (19539 punktów)
>Co mogło pójść nie tak?

Zbyt pobieżna i mało wnikliwa analiza pierwowzoru?



Drobner lądowy
polepszacz (672 punktów)
(zablokowany)

>Co mogło pójść nie tak?

Prawdopodobnie Wszechmocny, Wszechdobry i Wszechmiłościwy Bóg spał baaaaaardzo mocno. Spał tak baaaaaardzo mocno, jak w czasie Holocaustu.

Amen !
rhquodwa (24 punktów)
Nie wiem, co poszło nie tak, ale świnka poszła na targ i jak by nie patrzył to ani to dobre ani sprawiedliwe więc co? Tragikomedia pastora błazna.
diogenes (42753 punktów)
>Po kilku chwilach trzy krokodyle rzuciły się na księdza, topiąc go i rozrywając na części.

Cytat:
...gdym szedł przez miasto z wielka radością wewnętrzną, miałem przed oczyma obraz Trójcy Przenajświętszej pod postacią już to trzech stworzeń rozumnych, już to trojga zwierząt, już to innych trzech rzeczy i tak dalej.

I.Loyola, Dziennik duchowny, 18

Idąc tropem tej mistycznej wykładni przyjmijmy, że księżulo został wniebowzięty przez trójcę głodnych krokodyli...


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
18-05-2017 12:25 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>I.Loyola

Loyola - lojalna owieczka...

Drobner, wyindywidualizowany i rozentuzjazmowany...
18-05-2017 15:48 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>przyjmijmy, że księżulo został wniebowzięty przez trójcę głodnych krokodyli...
Chyba napodniebieniewzięty...

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
18-05-2017 19:35 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Chyba napodniebieniewzięty...

#1
Wyimkując: napodniebieniewzięty...

#2
Sztuka wielka: wzięły go na języki milcząc zawistnie!

Drobnięty...
18-05-2017 20:28 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>Drobnięty...

Całe szczęście, że nie przez krokodyle

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
18-05-2017 20:44 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Sztuka wielka: wzięły go na języki milcząc zawistnie!
Faktycznie sztuka, bo jak głosi fama, krokodyl nilowy nie ma języka. Inne źródła podają, że ma, tyle, że przyrośnięty... Czyli wg odpowiedniej definicji jednak nie ma...


Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
18-05-2017 21:29 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
> Czyli wg odpowiedniej definicji jednak nie ma...

#1
Upsss... Moja skucha!

Krokodylowe 'języka niemanie' było poza moim mniemaniem...

Drobner, z zapomnianym językiem w gębie...

PS.
#2
Nic mnie nie usprawiedliwia.
Proszę o uwzględnienie okoliczności łagodzących:

#2a
Z biologii zawsze wolałem wewnątrzgatunkowe ćwiczenia praktyczne...

#2b
STARY TESTAMENT, Księga Hioba 40:
6 I z wichru odpowiedział Pan Hiobowi:
(...)
25 Czy krokodyla chwycisz na wędkę
lub sznurem wyciągniesz mu język...

biblia.deo(*)zdzial.php?id=470&werset=4#W25
Nikomu już wierzyć nie można...
Nikomu!!!
19-05-2017 00:38 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Krokodylowe 'języka niemanie' było poza moim mniemaniem...
>[...]
>Nic mnie nie usprawiedliwia.
Dostojewski Cię usprawiedliwia: popełnił on swego czasu opowiadanie humorystyczne "Krokodyl", jest więc język wielkiego klasyka językiem przynajmniej tego jednego "Krokodyla".

A co w kontekście wątku ciekawsze, opowiadanie posiada podtytuł "Prawdziwa opowieść o tym, jak pewien pan został w Pasażu połknięty przez krokodyla żywcem, cały, bez reszty, i co z tego wynikło" i stosowną rzecz jasna treść.
A wynikło to, że ów pan - nie najtęższego umysłu urzędnik - miast zostać przez wzmiankowanego krokodyla strawionym - zadomowił się w jego wnętrzu, a co gorsza - poczuł się, nie wiedzieć czemu, uprawniony do głoszenia z tego miejsca własnych koncepcji społecznych, do pouczania narodu. "Cały jestem przeniknięty wielkimi ideami, dopiero teraz, na odpoczynku, mogę marzyć o poprawie losu całej ludzkości. Z krokodyla wyjdzie teraz prawda i światło. Niewątpliwie wynajdę nową własną teorię nowych stosunków ekonomicznych i będę się nią szczycić [...] Obalę wszystko i będę nowym Fourierem. [...] dowiodę, że nawet leżąc na boku, można zmienić przeznaczenie ludzkości. Wszystkie wielkie idee i kierunki naszych gazet widocznie są wymyślane przez wylegujących się na boku; oto dlaczego nazywamy je ideami gabinetowymi."

Tak więc dzięki Dostojewskiemu za jednym zamachem i Drobner się broni i po trosze Jonathan Mthethwa.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
18-05-2017 22:14 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>krokodyl nilowy nie ma języka.Inne źródła podają, że ma...

Pozostaje wycieczka do Egiptu i przepłyniecie Nilu wpław...

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
18-05-2017 22:56 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Pozostaje wycieczka do Egiptu...
Nie dla biednych żuczków takie wycieczki.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
18-05-2017 23:10 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
#1
>
Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.


#2
>>Pozostaje wycieczka do Egiptu...
>Nie dla biednych żuczków takie wycieczki.

Skądżeż zimna bezwzględność i okrutny cynizm...
Pewnej Magdzie ostatnio jednak udało się pojechać...

Drobner, Drań...
( )
18-05-2017 23:28 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Pozostaje wycieczka do Egiptu...
>>Nie dla biednych żuczków takie wycieczki.
>Skądżeż zimna bezwzględność i okrutny cynizm...
A bogać tam cynizm, nad własną kondycją łzy wylewam!

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
18-05-2017 23:40 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>A bogać tam cynizm, nad własną kondycją łzy wylewam!

"Na Egipt mnie nie stać, ale choć Nil sobie wypłaczę..."



Drobner, znad kaszankowego kawioru...
19-05-2017 00:42 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>A bogać tam cynizm, nad własną kondycją łzy wylewam!
>"Na Egipt mnie nie stać, ale choć Nil sobie wypłaczę..."
A dalej to już z górki, jako że "Egipt darem Nilu".

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
18-05-2017 23:29 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)

>Pewnej Magdzie ostatnio jednak udało się pojechać...
>Drobner, Drań...
>( )
>
No i się przejechała...
18-05-2017 23:02 
 Ocena 1 na 1
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

>Pozostaje wycieczka do Egiptu i przepłyniecie Nilu wpław...

Uwaga na hipopotamy.

Cytat:
Hipopotamy mają charakterystyczny wygląd: beczkowaty tułów, brak owłosienia na ciele, krótkie nogi, dużą głowę i znaczne rozmiary.

pl.wikipedia.org/wiki/Hipopotam_nilowy

Nilowe też.

"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą,
Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki
18-05-2017 23:15 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
> ... charakterystyczny wygląd: beczkowaty tułów, brak owłosienia na ciele, krótkie nogi, dużą głowę i znaczne rozmiary.
>pl.wikipedia.org/wiki/Hipopotam_nilowy

Dzięki, Alderyku, za załącznik w linku!

W pierwszej chwili pomyślałem, że znasz moją teściową...

Drobner, nadal anonimowy...
18-05-2017 23:29 
 0 na 2
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

>Dzięki, Alderyku, za załącznik w linku!

Cytat:
Pomimo popularności w większości ogrodów zoologicznych i przedstawieniu w kulturze masowej jako rubasznego grubaska, są jednymi z najbardziej niebezpiecznych i agresywnych ssaków.


Wikipedia RULEZ!



"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą,
Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki
18-05-2017 23:47 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
> Cytat:
Pomimo popularności w większości ogrodów zoologicznych i przedstawieniu w kulturze masowej jako rubasznego grubaska, są jednymi z najbardziej niebezpiecznych i agresywnych ssaków.

>Wikipedia RULEZ!

Chyba mamy inne Wikipedie...
W mojej nie ma tego cytatu.
A z doświadczenia wiem, że powinien być!!!

Drobner, wcale nie panikarz...
19-05-2017 10:32 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Wikipedie...
>W mojej nie ma...
Przy tej okazji odkryłam ciekawostkę, że choć w Wiki jest "Teściowa", to czemuś nie ma "Teścia"; ciekawe, dyskryminacja to, czy krokodyla robota?

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
22-05-2017 19:40 
 Ocena-1 na 1
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

Wśród edytorów Wikipedii dominują mężczyźni.
Twór cierpi na klasyczne zboczenie płciowe.
en.wikipedia.org/wiki/Gender_bias_on_Wikipedia



Hi hi...

"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą,
Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki
19-05-2017 05:29 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>Uwaga na hipopotamy.
> Cytat:
Hipopotamy mają charakterystyczny wygląd: beczkowaty tułów, brak owłosienia na ciele, krótkie nogi, dużą głowę i znaczne rozmiary.

>pl.wikipedia.org/wiki/Hipopotam_nilowy
>Nilowe też.

Co ławo mi kojarzyć. Weźmy na ten przykład biskupów katolickich, niektórych redemptorystów, polityków w większości. Krótkie łapki do roboty, a za to jaki ryj do żarcia i gadania o niczym!?
Pozdrawiam.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Drobner (19539 punktów)
A tu 'z innej beczki', to znaczy 'z innej ubogacającej religii':
www.polish(*)krokodyla-jak-to-sie-skonczylo


Drobner, wewnątrzgatunkowy konsekwentnie...
19-05-2017 19:55 
 Ocena 1 na 1
4poryroku (951 punktów)
Gdzie Ty te cudactwa znajdujesz? Dzięki, trochę mi nastrój poprawiłeś.

>www.polish(*)krokodyla-jak-to-sie-skonczylo

Cytat:
"Zimbabwe News" donosi, że rodzina już wcześniej molestowała seksualnie biedne zwierzęta. Twierdzili oni, że była to zemsta za pożarcie ich owoców oraz kurczaków.




Cytat:
Ojciec trzech mężczyzn obwinia o ich śmierć miejscowego szamana. Okazało się, że gwałty na krokodylach mają podłoże religijne i rytualne. Bracia uchodzili bowiem w wiosce za impotentów i osoby niepotrafiące zaspokoić swoich żon. Wybrali się więc do wioskowego szamana, który poradził im, że na "męskie problemy" pomoże tylko gwałt na krokodylu.




Zostali wszamani
19-05-2017 20:10 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>Gdzie Ty te cudactwa znajdujesz?

My, krokodyle, wiemy, gdzie są mętne wody by łowić...

>Zostali wszamani



wszamani^2 (do kwadratu)

Śmy - szczęśliwie - wksiężeni. (To o czytelnictwie bardziej )

Drobner, ł.owca
19-05-2017 20:25 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Zostali wszamani
Szamani szamani przez gadanie, nie przez gada.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
19-05-2017 20:39 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Zostali wszamani
>Szamani szamani przez gadanie, nie przez gada.
>
Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.


No LUUUDZIE! Znaleźliście temat o krokodylach!? Niech mnie jasna panienka palnie taką palmą co trzyma w ręku! Jak to długo będzie się ciągnąć?? Cierpliwość czytaczy ma też swoje granice! Zapomnieliście, że jesteście na forum RACJONALISTA.PL?
Pozdrawiam wszystkich mędrców zapominających.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
19-05-2017 20:56 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>No LUUUDZIE! Znaleźliście temat o krokodylach!?...
>Jak to długo będzie się ciągnąć??

Nikt nie wie, jak długo to trwa mać .

Wszak krokodyl dłuższy niż zieleńszy...

Co to dopiero będzie, Wencku drogi, gdy ktoś o wężach zacznie... czy też tasiemcach...

Drobner, z faunów...
19-05-2017 21:03 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>No LUUUDZIE! Znaleźliście temat o krokodylach!? Niech mnie jasna panienka palnie taką palmą co trzyma w ręku! Jak to długo będzie się ciągnąć??
Można o wiele dłużej, bo etycznie, to kwestia pastora, który z gorliwości skompromitował swego boga jest dosyć złożona. Teraz mamy np. pytanie czy czyn pastora powinien jego Kościół pochwalić czy potępić? Albo czy kogoś - no i kogo? - powinno cieszyć, że większość wierzących to jednak cyniczni hipokryci? Lub kto jest "moralnie odpowiedzialny" za tragiczną śmierć tego naiwnego człowieka - itd, itp.

Ja obstawiam, że hierarchowie jego Kościoła nabiorą wody w usta, a naciskani znajdą świadków, że pastor zamiast się bogobojnie modlić, napruł się winem i palił jakieś zioła...

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Wenancjusz (16441 punktów)
>>No LUUUDZIE! Znaleźliście temat o krokodylach!? Niech mnie jasna panienka palnie taką palmą co trzyma w ręku! Jak to długo będzie się ciągnąć??
>Można o wiele dłużej, bo etycznie, to kwestia pastora, który z gorliwości skompromitował swego boga jest dosyć złożona. Teraz mamy np. pytanie czy czyn pastora powinien jego Kościół pochwalić czy potępić? Albo czy kogoś - no i kogo? - powinno cieszyć, że większość wierzących to jednak cyniczni hipokryci? Lub kto jest "moralnie odpowiedzialny" za tragiczną śmierć tego naiwnego człowieka - itd, itp.
>Ja obstawiam, że hierarchowie jego Kościoła nabiorą wody w usta, a naciskani znajdą świadków, że pastor zamiast się bogobojnie modlić, napruł się winem i palił jakieś zioła...

Kochana. Wszystko jest możliwe w tej akurat religii. Ta akurat religia to dokładna nieskładność, dowolność interpretacji, samowola interpretacji, czyli nic zrozumiałego i składnego w swej logice. Najważniejsza rzecz to WIARA! A powiastka o pastorze może być prawdziwa. Może miał jakieś długi i U. S. go ścigał? Może się nachlał za dużo? Nic nie wiadomo, jak z każdym "cudem". W każdym bądź razie jak był nachlany to miał i promile we krwi i takoż w organizmie. Więc i krokodyle miały żarcie z popitką, będąc w ten sposób wesołe przez jakiś czas (choć nie wiem jak wesołość u krokodyli się objawia). Co ten Drobner nie wynajdzie. A niech go tam diabelca z poczuciem humoru!
Pozdrawiam.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
19-05-2017 22:11 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Wszystko jest możliwe w tej akurat religii.
W każdej, ze sprzeczności wynika wszystko.

Dzięki czemu kapłani zawsze wysmędzą jakieś wytłumaczenie.

Ale ateistom i tak opłaca się takie sprawy nagłaśniać, bo im więcej hierarchowie wyprodukują nowych treści, tym więcej sprzeczności - ku chwale ateizmu - uwidocznią.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
19-05-2017 20:41 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>>Zostali wszamani
>Szamani szamani przez gadanie, nie przez gada.

I gadom uszło płazem.

Drobner, ja_szczurek...
19-05-2017 21:22 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>gadom uszło płazem
A mnie to rybka.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
19-05-2017 22:07 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>A mnie to rybka.

Na które?

Drobner, nie windziarz

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365