Odszedł Wielki Racjonalista. Mieliśmy przyjemność wielokrotnie uczestniczyć w spotkaniach prof. Jerzego Vetulaniego, uczonego, popularyzatora nauki, jednocześnie zanurzonego w kulturze. Mieliśmy zaszczyt gościć go na spotkaniach Wszechnicy, rozmawiać o człowieku, nauce, o życiu. Profesor żył aktywnie do samego końca, starając się wykorzystać jak najlepiej cały dostępny mu czas. Za tę cześć użyczoną nam, serdecznie dziękujemy. Będziemy cię pamiętać, Panie Jerzy. Zarząd Stowarzyszenia Wszechnicy Oświeceniowo-Racjonalistycznej  |