Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy to możliwe?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
21-04-2010 00:00maniek1 (3407 punktów)Czy to możliwe?
Ocena 3 na 3
16 lipca w Jarocinie ma wystąpić hiszpańska grupa SKA-P. Czy w naszym wyznaniowym(rzymskokatolickim) kraju jest to w ogóle możliwe? Wklejam poniżej urywek ich koncertu.
www.youtub(*)?v=UW7RRdt-7Xo&feature=related
i ich teledysk pt. "Crimen Sollicitationis"
www.youtube.com/watch?v=6EmLLhNaVQE
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>16 lipca w Jarocinie ma wystąpić hiszpańska grupa SKA-P.
>Czy w naszym wyznaniowym(rzymskokatolickim) kraju jest to w ogóle możliwe?

Okazuje się, że... możliwe!

koncert.pl(*)ove-z-goscmi-w-Jarocinie-.html
www.mmpozn(*)u-w-jarocinie?category=kultura
www.empik.(*)ve-i-ska-p-w-jarocinie,1022760

Ciekawe co na to... " Unum Principium"?
Nasi etatowi... protestanci!

info.wiado(*)kaj/wiadomosci/unum+principium

Pewnie będzie... dym!


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
21-04-2010 07:12 
 Ocena 1 na 1
maniek1 (3407 punktów)

>Ciekawe co na to... " Unum Principium"?
>Nasi etatowi... protestanci!
>info.wiado(*)kaj/wiadomosci/unum+principium
>Pewnie będzie... dym!
To na pewno, ale myślę, że grono "etatowych protestantów" powiększy się za sprawą Kółek Różańcowych, Młodzieży Wszechpolskiej i oczywiście "Jawnego Stowarzyszenia Tolerancyjnych Katolików" (tak nazwałem polityków służalczo wykonujących każdą zachciankę kleru, jak polecenie służbowe)
_____________________________________________________________________________
Pacierza i zimnego Warsteiner'a nigdy nie odmawiam
diogenes (42753 punktów)
>16 lipca w Jarocinie ma wystąpić hiszpańska grupa SKA-P.

To najwyraźniej jakiś antyklerykalny rock, coś jak pewien dział tego forum, tylko z podkładem muzycznym. Można by chłopcom podrzucić trochę postów.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
szperacz (2861 punktów)
> Czy w naszym kraju jest to w ogóle możliwe?

Możliwe, skoro dało się przełknąć Madonnę. Za to BEHEMOT chyba nadal gra za granicą?
To wszystko pikuś. O wiele gorzej będzie gdy Marek Jurek zostanie prezydentem.
21-04-2010 11:33 
 Ocena 1 na 1
maniek1 (3407 punktów)
>> Czy w naszym kraju jest to w ogóle możliwe?
>Możliwe, skoro dało się przełknąć Madonnę. Za to BEHEMOT chyba nadal gra za granicą?
BEHEMOTH też zagra 16.06.2010 m.in z Metallicą na Bemowie w Wa-wie

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365