>16 lipca w Jarocinie ma wystąpić hiszpańska grupa SKA-P.
To najwyraźniej jakiś antyklerykalny rock, coś jak pewien dział tego forum, tylko z podkładem muzycznym. Można by chłopcom podrzucić trochę postów.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|