>Co kręci geja u partnera homoseksualnego?
Mieszkałem z gejem 10 miesięcy. Jego konkretnym typem, który go kręcił był misiek (bear): facet duży najczęściej z nadwagą, mile widziana duża ilość owłosienia i dosyć dominujące zachowanie w towarzystwie, niekoniecznie w sypialni. Z tego typu najbardziej podobali mu się żonaci :-D Nie trzymał się jednak tego typu. Kumpel gej mi mówił, że dużo jego znajomych kompletnie nie ma typu, a niektórzy mają typ dla niego nieatrakcyjny. TŁUMACZĘ tak samo jak u osób heteroseksualnych.
>Na ile w partnerze znajduje się seksapilu, aby ten poczuł specjalne względy do niego?
Seksapil ciężko jest zdefiniować, bo to zdecydowanie nie jest sam wygląd. Ja wyczuwam go zarówno w kobiecie przebojowej, jak i w szarej myszce. Dużo jednak daje "chęć" czyli cecha, że jej się czegoś chce ze mną czy dać mi szansę, czy rozmowy, czy tańczyć, czy spędzić czas kameralnie. Dla mnie seksapil wzrasta, gdy jest w relacji do mnie. Mój kumpel dosyć mocno szedł w kierunku swojego typu, ale też rozmawiał z ludźmi i odrzucał bądź był odrzucany, więc też nie był to tylko wygląd, choć on odkrył swój typ i większość "seksapilu" to był dla niego wygląd.
>Rozum powinien to wytłumaczyć. Nie zgadza mi się coś tutaj i podaję refleksję: Na rozum wpływają hormony, więc oddziałują one na psychikę. Na ile poczytalny jest rozum w trakcie opiniowania konkretnego wątku? Hormony wpływają...
Trochę popłynąłeś. Te same hormony działają na homoseksualistę i heteroseksualistę, więc Twoje "naćpanie" dotyczy wszystkich osób na świecie.
Ateizm to nie światopogląd to odpowiedź na pytanie "Czy są bogowie? Tak/Nie." I ateizm jest w pełni uzasadniony. Dowodem na nieistnienie bogów jest brak jakiegokolwiek weryfikowalnego dowodu na istnienie bogów (naprawdę bardzo mocny argument).
|