Witam wszystkich.
Nie wiem, czy to odpowiedni dział na tego typu tematy, dlatego jeśli któryś z szanownych panów adminów stwierdzi inaczej i przeniesie dyskusję gdzie indziej, nie będę z tego powodu płakał.
Ale wracając do tematu. Zwracam się z pytaniem do forumowiczów. Czy orientuje się ktoś, jak powinno się zabrać do tematu? I bynajmniej nie chodzi mi o linki odsyłające do schematów działania, ale raczej o osobiste doświadczenia i wiedzę praktyczną. Oczywiście, zakładam, że nie ma wśród tutaj piszących zbyt wielu osób, które założyły własną religię, tudzież związek wyznaniowy, ale jeśli ktoś orientuje się w temacie, byłbym wdzięczny za podzielenie się nawet skąpymi informacjami. Na razie nie zadaję żadnych konkretnych pytań, bo nie wiem, czy jest na sali ktoś, kto byłby w stanie udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi. Jedyne, które zadam, to to, które padło kilka linijek temu. "Czy orientuje się ktoś[...]"
Pozdrawiam.
Achilles |