 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-05-2015 11:32 | Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Wrzesień 2015
1 na 1 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | hamp (3461 punktów) | Mam nadzieję, że tym razem mają rację. Skończyłoby się to p*e*d*l*n*e o końcu świata i czasach ostatnich.
intp
|
|
 | Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | > Mam nadzieję, że tym razem mają rację. Skończyłoby się to p*e*d*l*n*e o końcu świata i czasach ostatnich.Nie przesadzajmy, są przecież rozpatrywane bardziej optymistyczne scenariusze: youtu.be/tlTSXr4PfSg
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
|
|
|  | 1 na 1 | hamp (3461 punktów) | Ale zbudowanie takiego statku to daleka przyszłość, która i tak mnie, biednego mieszkańca Europy Wschodniej, by nie dotyczyła.
intp
|
|
| |  | Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | > Ale zbudowanie takiego statku to daleka przyszłość, która i tak mnie, biednego mieszkańca Europy Wschodniej, by nie dotyczyła.A skąd niby możesz wiedzieć, co jest zbudowane a co nie, gdzie tego szukać, a w końcu - komu i czemu ma to służyć? www.scouti(*)ase-hidden-in-the-adirondacks/Na to pozwalała technika 60 lat temu.
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
|
|
| | |  | 1 na 1 | hamp (3461 punktów) | > >Ale zbudowanie takiego statku to daleka przyszłość, która i tak mnie, biednego mieszkańca Europy Wschodniej, by nie dotyczyła.> A skąd niby możesz wiedzieć, co jest zbudowane a co nie, gdzie tego szukać, a w końcu - komu i czemu ma to służyć?Ok, ok, jednak bardziej istotna, z osobistego punktu widzenia, wydaje mi się druga część mojej wcześniejszej wypowiedzi  Chyba, że zamontowali napęd całej planecie!
intp
|
|
| | | |  | Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) |
> Chyba, że zamontowali napęd całej planecie!O to bym się nie martwił. W końcu świat na pewno jest taki, jaki nam się wydaje. 
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|