Z przyjemnością powitałbym wykorzystanie do tego celu działu Nauka tegoż forum. Co prawda odrabianie za kogoś zadań uważam za bez sensu, jednak na pytania z nimi związane, poparte przedstawionym przez pytającego ciągiem wnioskowania z przyjemnością postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam,
Tomasz Sztejka
|