>Jak udało nam się ustalić, duchowny posiadał broń. Potwierdza to policja.We wtorek rano >prowincjał jezuitów wydał oświadczenie: "Wczoraj wczesnym popołudniem odebrał sobie życie o. >Piotr, na stałe pracujący w szkole i parafii w Nowym Sączu przy ul. Ks. Skargi.
Abstrahując od zasadniczego wątku - trochę to niepokojące, iż miał on broń, do tego chyba legalnie(???). Szczególnie zważywszy na to, iż także "pracował w szkole".
|