 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 22-07-2019 15:37 | Decien_Khandro (25 punktów) | KOSCIOL W OGNIU
1 na 1 | Wkrótce po tragedii pojechałam obejrzeć zgliszcza zabytkowego kościoła w Lodzi (Mileszki). Teren był ogrodzony i nie wpuszczano turystów. Pogorzeliska pilnowały dwie Strazniczki Miejskie. Dzieki ich uprzejmości wzięłam fiolke popiołu spalonego kościoła, która przyobleklam w czarny kaszmir i noszę na szyi na czerwonym sznurku. Zastalam kompletne pogorzelisko i ostry smród spalenizny pomieszany z wonia wilgoci starego kościoła. Był to pierwszy kosciol jaki wybudowano w Lodzi, w XI wieku. Na szczęście uratowano zabytkową drewnianą dzwonnice, zapewne dlatego, ze jak przeczytałam w szybie budynku napis: ZARTS ANTRAZOP, co oznacza w lustrzanym odbiciu Straż Pozarna, która faktycznie znajdowała sie vis a vis spalonego kościoła, po drugiej stronie szosy. Kosciol spłonął doszczętnie. Nieznane sa przyczyny pożaru. Zapewne doszło do samozaplonu od zarliwego fanatyzmu katolików. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Wera (1540 punktów) | >Kosciol spłonął doszczętnie. Nieznane sa przyczyny pożaru. Zapewne doszło do samozaplonu od >zarliwego fanatyzmu katolików.
Zbyt gorąco się modlili.
|
|
 | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | synagoga w ruinie??? | >>Kosciol spłonął doszczętnie. Nieznane sa przyczyny pożaru. Zapewne doszło do samozaplonu od >>zarliwego fanatyzmu katolików. >Zbyt gorąco się modlili.
Intrygujące, te samozapłony jak wyżej prowadzące do zapiania czerwonego kura w przybytkach kościelnych. Ciekawym, czy podobny fenomen występuje w przypadku modlących się gorliwie Żydów, którzy - analogicznie - swoim rytmicznym kiwotaniem się winni generować wibracje ( ruchy powietrza) skutkujące - w ekstremalnym przypadkach - zawaleniem się synagogi???
|
|
|  | | Wera (1540 punktów) | Odp: synagoga w ruinie??? | >>>Kosciol spłonął doszczętnie. Nieznane sa przyczyny pożaru. Zapewne doszło do samozaplonu od >>>zarliwego fanatyzmu katolików. >>Zbyt gorąco się modlili. >Intrygujące, te samozapłony jak wyżej prowadzące do zapiania czerwonego kura w przybytkach kościelnych. >Ciekawym, czy podobny fenomen występuje w przypadku modlących się gorliwie Żydów, którzy - analogicznie - swoim rytmicznym kiwotaniem się winni generować wibracje ( ruchy powietrza) skutkujące - w ekstremalnym przypadkach - zawaleniem się synagogi???
Nie, ich modlenie się prowadzi do systematycznych działań mających na celu wymordowanie wszystkich przedstawicieli ich narodowości.
|
|
| |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | autodestrukcyjni? | >Nie, ich modlenie się prowadzi do systematycznych działań mających na celu wymordowanie wszystkich przedstawicieli ich narodowości.
Więc w Pani ujęciu - na przykład - holokaust został wymodlony przez ultrareligijnych Żydów??? Czy jest pani tego pewna??? Bo to teza i radykalna i dziwaczna - szczególnie w kontekście maksymy, iż chcącemu nie dzieje się krzywda.
|
|
| | |  | | Wera (1540 punktów) | Odp: autodestrukcyjni? | >>Nie, ich modlenie się prowadzi do systematycznych działań mających na celu wymordowanie wszystkich przedstawicieli ich narodowości. >Więc w Pani ujęciu - na przykład - holokaust został wymodlony przez ultrareligijnych Żydów??? >Czy jest pani tego pewna??? Bo to teza i radykalna i dziwaczna - szczególnie w kontekście maksymy, iż chcącemu nie dzieje się krzywda. >
To nie jest moje ujęcie. To pan stwierdził, że pańskie bezustanne publikowanie treści o nacechowaniu antysemickim jest próbą ostrzeżenia Żydów przed tym, że ich zachowanie może spowodować kolejne akty agresji przeciwko nim.
|
|
| | | |  | 2 na 2 | Decien_Khandro (25 punktów) | >>>Nie, ich modlenie się prowadzi do systematycznych działań mających na celu wymordowanie wszystkich przedstawicieli ich narodowości. >>Więc w Pani ujęciu - na przykład - holokaust został wymodlony przez ultrareligijnych Żydów??? >>Czy jest pani tego pewna??? Bo to teza i radykalna i dziwaczna - szczególnie w kontekście maksymy, iż chcącemu nie dzieje się krzywda. >> >To nie jest moje ujęcie. To pan stwierdził, że pańskie bezustanne publikowanie treści o nacechowaniu antysemickim jest próbą ostrzeżenia Żydów przed tym, że ich zachowanie może spowodować kolejne akty agresji przeciwko nim.
Współcześni żydzi modlą sie tak: 'kamienice nasze i ulice nasze!' Oraz:'wybrukujemy nasze ulice waszymi czaszkami!' Czy nie ściąga to gniewu ludzi?
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | Wera (1540 punktów) | >>>>Nie, ich modlenie się prowadzi do systematycznych działań mających na celu wymordowanie wszystkich przedstawicieli ich narodowości. >>>Więc w Pani ujęciu - na przykład - holokaust został wymodlony przez ultrareligijnych Żydów??? >>>Czy jest pani tego pewna??? Bo to teza i radykalna i dziwaczna - szczególnie w kontekście maksymy, iż chcącemu nie dzieje się krzywda. >>> >>To nie jest moje ujęcie. To pan stwierdził, że pańskie bezustanne publikowanie treści o nacechowaniu antysemickim jest próbą ostrzeżenia Żydów przed tym, że ich zachowanie może spowodować kolejne akty agresji przeciwko nim. >Współcześni żydzi modlą sie tak: 'kamienice nasze i ulice nasze!' Oraz:'wybrukujemy nasze ulice waszymi czaszkami!' Czy nie ściąga to gniewu ludzi?
Współcześni Polacy za to modlą się paląc wizerunki tęczy, obrażając i nękając innych ludzi i wprowadzając strefy wolne od określonych grup.
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | Decien_Khandro (25 punktów) | >>>>>Nie, ich modlenie się prowadzi do systematycznych działań mających na celu wymordowanie wszystkich przedstawicieli ich narodowości. >>>>Więc w Pani ujęciu - na przykład - holokaust został wymodlony przez ultrareligijnych Żydów??? >>>>Czy jest pani tego pewna??? Bo to teza i radykalna i dziwaczna - szczególnie w kontekście maksymy, iż chcącemu nie dzieje się krzywda. >>>> >>>To nie jest moje ujęcie. To pan stwierdził, że pańskie bezustanne publikowanie treści o nacechowaniu antysemickim jest próbą ostrzeżenia Żydów przed tym, że ich zachowanie może spowodować kolejne akty agresji przeciwko nim. >>Współcześni żydzi modlą sie tak: 'kamienice nasze i ulice nasze!' Oraz:'wybrukujemy nasze ulice waszymi czaszkami!' Czy nie ściąga to gniewu ludzi? >Współcześni Polacy za to modlą się paląc wizerunki tęczy, obrażając i nękając innych ludzi i wprowadzając strefy wolne od określonych grup.
Od lat jestem nękana ze strony społeczności zydowskiej jak również zastraszania głównie grzywnami. Nie ma tu wystarczajaco duzo miejsca zeby to opisac przytaczając fakty. Byłam zaczepiają nawet na ulicy i wysluchiwalam pogróżek. Obawiam sie wiec społeczności zydowskiej. Sądy, zydopolicaje... To sitwa w naszym Państwie.
Kosciol kat. tez jest zydowski. Wystarczy przyjrzeć sie purpuratom. Żyd na zydzie.
|
|
| | | | | | |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | toksyczne korzenie? | >Kosciol kat. tez jest zydowski. Wystarczy przyjrzeć sie purpuratom. Żyd na zydzie.
To pół biedy. Rzecz poważniejsza znacznie w tym, iż on się nie odciął od starotestamentowego dziedzictwa - które jest toksyczne wielce i truje mocno chrześcijański przekaz.
|
|
| | | | | | | |  | 1 na 1 | Decien_Khandro (25 punktów) | Odp: toksyczne korzenie? | >>Kosciol kat. tez jest zydowski. Wystarczy przyjrzeć sie purpuratom. Żyd na zydzie. >To pół biedy. Rzecz poważniejsza znacznie w tym, iż on się nie odciął od starotestamentowego dziedzictwa - które jest toksyczne wielce i truje mocno chrześcijański przekaz. > Przekaz Jezusa, ktory, nie mam co do tego wątpliwości, był buddysta, został ocenzurowany podczas kolejnych soborow. Księża profanuja nauki Jezusa zrobiwszy logo z ukrzyżowania co ma wpływać na wiernych w ten sposób, ze mają doświadczać poczucia winy ; albo wmawiznie ze Jezus umarl za mnie. Wypraszam to sobie!
|
|
| | | | | | |  | | szarley (54913 punktów) | Odp: autodestrukcyjni? | >Kosciol kat. tez jest zydowski. Wystarczy przyjrzeć sie purpuratom. Żyd na zydzie.
Paczpani, tak te żydy zbezcześcili polski kościół w którym Paweł z Przasnysza głosił kult Jezusa z Ostrołęki a byli jeszcze Szymon Piotr (Kefas), syn Jonasza, rybak z Otwocka Andrzej, brat Piotra, rybak też z Otwocka Jakub (zwany Większym), syn Zebedeusza z Żuromina Jan Ewangelista, syn Zebedeusza, brat Jakuba z Żuromina Filip z Otwocka Bartłomiej - Natanael z Łochowa Tomasz (zwany Didymos) z Węgrowa Mateusz - Lewi, były poborca podatkowy z Tarnowa Szymon Kananejczyk (zwany Gorliwym) z Bieżunia Jakub, syn Alfeusza z Garwolina Juda Tadeusz (Judas), syn Alfeusza, brat Jakuba też z Garwolina Judasz Iskariota, zdrajca Jezusa; Z tel Avivu Żyd przebrzydły żyd Żyd ŻYD!!!!!
po jego samobójstwie wybrany został Maciej z Parczewa
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|