Racjonalista - Strona głównaDo treści
KOSCIOL W WODZIE

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
27-07-2019 21:02Decien_Khandro (25 punktów)KOSCIOL W WODZIE
Ocena 1 na 1
Dzisiaj woda zalała Szpital Bonifratrow, kosciol Mariacki oraz Klasztor Dominikanów w Katowicach.

Wszystkie żywioły sie sprzysiegly, jak nie ogien to woda.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Gorilla (1205 punktów)
Bóg zesłał wodę do swych wyznawców związanych z wodą. Ponowny chrzest.
29-07-2019 17:39 
 Ocena 2 na 2
Decien_Khandro (25 punktów)
>Bóg zesłał wodę do swych wyznawców związanych z wodą. Ponowny chrzest.
>

Ale w kościołach chrzcza kranowka.
A tu woda prosto z nieba.
Starog-Chrystus-Howgh (359 punktów)
>Dzisiaj woda zalała Szpital Bonifratrow, kosciol Mariacki oraz Klasztor Dominikanów w Katowicach.
>Wszystkie żywioły sie sprzysiegly, jak nie ogien to woda.
>
Moim zdaniem to zwykłe fake newsy, element plugawej walki politycznej mającej na celu zdyskredytowanie zarządców wspomnianych przybytków. Królowa Polaków (owych zarządców) nigdy by do czegoś podobnego nie dopuściła. To ściema.
.
30-07-2019 09:38 
 Ocena 1 na 1
Decien_Khandro (25 punktów)
>>Dzisiaj woda zalała Szpital Bonifratrow, kosciol Mariacki oraz Klasztor Dominikanów w Katowicach.
>>Wszystkie żywioły sie sprzysiegly, jak nie ogien to woda.
>>
>Moim zdaniem to zwykłe fake newsy, element plugawej walki politycznej mającej na celu zdyskredytowanie zarządców wspomnianych przybytków. Królowa Polaków (owych zarządców) nigdy by do czegoś podobnego nie dopuściła. To ściema.
>.
>
Coś ci powiem , Chrystus, żadne fake newsy. Nie czytasz wiadomości.
Matka boska królowa polski to schizofreniczny wymysł kościoła.

Faktem jest ze kościoły stają w ogniu lub wodzie.

Monika Adamczyk Modecien
30-07-2019 10:00 
 Ocena 1 na 1
Starog-Chrystus-Howgh (359 punktów)

>Matka boska królowa polski to schizofreniczny wymysł kościoła.
To oczywista oczywistość, dlatego użyłem określenia Królowa Polaków ... czyli tylko tych, którzy wierzą w istnienie tej mitycznej kobity.

To powiadasz, że:
>Faktem jest ze kościoły stają w ogniu lub wodzie.
Ha, zatem albo to zwykły przypadek (np. awaria parasola) ... albo oglądała film Sekielskich.
.
30-07-2019 11:08 
 Ocena 1 na 1
Decien_Khandro (25 punktów)
>>Matka boska królowa polski to schizofreniczny wymysł kościoła.
>To oczywista oczywistość, dlatego użyłem określenia Królowa Polaków ... czyli tylko tych, którzy wierzą w istnienie tej mitycznej kobity.
>To powiadasz, że:
>>Faktem jest ze kościoły stają w ogniu lub wodzie.
>Ha, zatem albo to zwykły przypadek (np. awaria parasola) ... albo oglądała film Sekielskich.
>.
Oglądała? Kto ogladal?
Bo ja nie oglądałam. Dosyć mam wątku gwalcenia dzieci przez mezczyzn w czarnych kieckach, panie Chrystus

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365