>Lemingi łykają wszystko jak im się podaje Gremliny odwrotnie podważają totalnie wszystko co powyższe. 200 lat temu był pan (elita) i chłop pańszczyźniany. Zmiana ustroju nie nastapila ze wzgledu, ze sprawiedliwiej (kapitalizm) a że więcej można wydoić (chłopa). Przykladowy Helmut w USA sobie siedzi w fotelu a my sami pracujemy, sami sie nadzorujemy a jemu tylko śmietanke wysylamy. To najwyższy stopień udomowienia, tak jakby koń sam zakladal sobie uprząż, pług do orania, sam oral, siał, młócił i to co wymłóci wysyla dla Helmuta. Pójdziemy za Helmuta walczyc w Iraku, czy z Chinami. Nawet jak ktoś z nas powie; podwyższyc podatki Helmutom, wprowadzic spadkowy, to zaraz moi bracia (chlopi pańszczyxniani) pójdą mu w obronę, oddadzą za niego życie, co widać na naszym forum
czasem jak elity sie pokłócą pomiędzy sobą to spadną nam okruchy z panskiego stołu, np 500+, ale my wtedy wołamy, że nie chcemy, zabierzcie nam, my niegodni żyć choć w części tak jak wy panowie, za nic.
czym więcej chodzimy do szkół tym lepiej jesteśmy wytresowani do służenia elitom dlatego np Petru (najlepszy uczeń Balcerowicza) taki glupi
>Klimat: człowiek jest winien (L)/niewinien (G) wszelkim zmianom L >Szczepionki: wszystkie są dobre (L)/złe (G) LG >5G: super technologia (L)/depopulacja i samo zło (G) LG >Migranci: welcome (L)/koniec cywilizacji (G) L >LGBT: edukacja i tolerancja (L)/demoralizacja i zepsucie (G) L >Kościół: pedofile i nadużycia (L)/ ostoja moralności (G) kościól i elity to OKUPANT (w raju nie bylo elit, dlatego byl rajem) >Chemtrails: nie ma problemu, zwidy (L)/sypią i nas trują (G) L >Racjonalista: nie ma cenzury (L)/ cenzuruje wszystko niewygodne (G) G
szukanie raju, moim celem
|