Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prosta kobieta ateistką

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
11-04-2021 22:01MaxGolonko3 (3459 punktów)Prosta kobieta ateistką
Miałem Kobietę co nawet matury nie miała ale była bardzo ładna.

Jak ja poznałem już była ateistką.
Czemu?

1. Słyszała o ewolucji.

2. Jak chodziła na religię to zauważyła, że zaraz potem ksiądz przebira się po cywilnemu i idzie na randkę z panienką

3. W jej rodzinnej wsi ksiądz maiła kochanka z którym spędzał co roku urlop and Bałtykiem.

Proste?!

Miłego dnia
Też ateista.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)kobieca prostota
>Miałem Kobietę co nawet matury nie miała ale była bardzo ładna.

Leczy pan sobie kompleksy takimi wpisami?



>Jak ja poznałem już była ateistką.
>Czemu?
>1. Słyszała o ewolucji.

Cholera, genialna "babka"


>2. Jak chodziła na religię to zauważyła, że zaraz potem ksiądz przebira się po cywilnemu i idzie na
>randkę z panienką

Do tego jaka bystra !!!

>3. W jej rodzinnej wsi ksiądz maiła kochanka z którym spędzał co roku urlop and Bałtykiem.
>Proste?!

i...chyba trochę homofobiczna????

>Miłego dnia
>Też ateista.
>

Dobrej nocy!

Agnostyk
Kulmin (4007 punktów)Odp: kobieca prostota
>>Proste?!
>i...chyba trochę homofobiczna????

Max to totalny homofob, więc może swój do swego.
okragly (21676 punktów)Odp: Prosta kobieta ateistką
>Miałem Kobietę co nawet matury nie miała ale była bardzo ładna.
>Jak ja poznałem już była ateistką.
chciałbym poznać (normalna) kobietę która nie umie czytać ani pisac. by mnie mocno wzbogaciła.
12-04-2021 11:18 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)mit "dzikuski"?
>>Miałem Kobietę co nawet matury nie miała ale była bardzo ładna.
>>Jak ja poznałem już była ateistką.
> chciałbym poznać (normalna) kobietę która nie umie czytać ani pisac. by mnie mocno wzbogaciła.

Pan utopijnie fantazjuje. Tak jak niektórzy dekadenci - młodopolacy, którzy zachorowali na chłopomanię i się żenili z chłopkami z Bronowic. Zazwyczaj nic dobrego z tego nie wynikało.
12-04-2021 11:33 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: mit "dzikuski"?
>>>Miałem Kobietę co nawet matury nie miała ale była bardzo ładna.
>>>Jak ja poznałem już była ateistką.
>> chciałbym poznać (normalna) kobietę która nie umie czytać ani pisac. by mnie mocno wzbogaciła.
> utopijnie fantazjuje. jak niektórzy dekadenci - młodopolacy, którzy zachorowali na chłopomanię i się żenili z chłopkami z Bronowic. nic dobrego z tego nie wynikało.
spotkałem kiedyś cygana, mówił że u nich kobiety nie umiejace czytać mają poważanie, trzeba mieć umiejętności, żeby we współczesnym świecie przeżyć bez czytania i pisania (jak bez GPS-u

nauka czytania byla pierwotnie wprowadzona aby bronić patoelity- jako mieso armatnie (umiec policzyc tor pocisku, umiec czytać rysunek celem budowy czolgu)
12-04-2021 12:24 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)w poważaniu...
>>>>Miałem Kobietę co nawet matury nie miała ale była bardzo ładna.
>>>>Jak ja poznałem już była ateistką.
>>> chciałbym poznać (normalna) kobietę która nie umie czytać ani pisac. by mnie mocno wzbogaciła.
>> utopijnie fantazjuje. jak niektórzy dekadenci - młodopolacy, którzy zachorowali na chłopomanię i się żenili z chłopkami z Bronowic. nic dobrego z tego nie wynikało.
>spotkałem kiedyś cygana, mówił że u nich kobiety nie umiejace czytać mają poważanie...

A Pan Romów nie ma w poważaniu, bo i "cygani" trochę i małą literą o nich. Ajajajaj!
12-04-2021 12:40 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: w poważaniu...

>>spotkałem kiedyś cygana, mówił że u nich kobiety nie umiejace czytać mają poważanie...
>A Pan Romów nie ma w poważaniu, bo i "cygani" trochę i małą literą o nich. Ajajajaj!
na usprawiedliwienie dodam, że nie zdałem matury z polskiego i też jestem niewierny kk (a propo panny bez matury)
My hamy jakbyśmy ustalali reguły, nasz język byłby inny. np pisany cyrlicą, gdzie pan by znaczył cham a cham znaczył pan (wszystko odwrotnie )

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365