>>>>Miałem Kobietę co nawet matury nie miała ale była bardzo ładna. >>>>Jak ja poznałem już była ateistką. >>> chciałbym poznać (normalna) kobietę która nie umie czytać ani pisac. by mnie mocno wzbogaciła. >> utopijnie fantazjuje. jak niektórzy dekadenci - młodopolacy, którzy zachorowali na chłopomanię i się żenili z chłopkami z Bronowic. nic dobrego z tego nie wynikało. >spotkałem kiedyś cygana, mówił że u nich kobiety nie umiejace czytać mają poważanie...
A Pan Romów nie ma w poważaniu, bo i "cygani" trochę i małą literą o nich. Ajajajaj!
|