Racjonalista - Strona głównaDo treści
Msza w tv

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
06-06-2010 12:27Krzysztof Jóźwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Msza w tv
Ocena 14 na 14
TVP1 - msza;
TVP Polonia - msza;
TVP Info - msza;
TVN24 - msza;
Polsat News - msza
...

Dobrze, że 'nie' żyjemy w państwie wyznaniowym
* i jest jeszcze Super Stacja gdzie można obejrzeć wiadomości w niedzielne popołudnie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sledziu (1058 punktów)
>TVP1 - msza;
>TVP Polonia - msza;
>TVP Info - msza;
>TVN24 - msza;
>Polsat News - msza
>...

U mnie na regionalnym też była.

>Dobrze, że 'nie' żyjemy w państwie wyznaniowym
>* i jest jeszcze Super Stacja gdzie można obejrzeć wiadomości w niedzielne popołudnie

Chwilę wcześniej w programie populistycznym też gadali o Popiełuszce.

Głowa do góry. Zawsze można sobie obejrzeć MTV.

Pozdrawiam.

Lubię placki.
lotrek (14275 punktów)

>Chwilę wcześniej w programie populistycznym też gadali o Popiełuszce.
Dziś Popiełuszko "leci" jednocześnie w TVPI i na regionalnej. A ile razy jeszcze powtórzą?

"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
PiotrPęciak (634 punktów)
Ej, włączyłem MTV, powaga
rysiek (4593 punktów)
Można przerzucić się na seriale, np. "Ks. Mateusz", "Plebania", "Ranczo" (tu przynajmniej humor).
coreless (16088 punktów)

Jest duży event - jest relacja w mediach. Jak ateiści zaczną robić duże eventy, też będą obecni w mediach. Takie są reguły gry i nie udawajmy, że jest inaczej niż jest.
To taka zawoalowana sugestia.


Ponieważ nie ma najpierwszego początku i ostatecznego końca.
06-06-2010 13:53 
 Ocena 5 na 5
Medieval (3004 punktów)
>Jest duży event - jest relacja w mediach. Jak ateiści zaczną robić duże eventy, też będą obecni w mediach.

Wyobraziłem sobie 200 tys. ateistów na Placu Piłsudskiego w pokojowej demonstracji o ochronę państwa świeckiego przed zawłaszczaniem go przez religiantów. Nawet jeśli to niemożliwe to chociaż 12 tys. Myślę, że event byłby potężny ale reakcją mogłaby być agresja wielkiej sekty. Już słyszę te komentarze: to komuniści, liberały i pedały.
06-06-2010 14:05 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

To mi się podobało:
>Wyobraziłem sobie 200 tys. ateistów na Placu Piłsudskiego w pokojowej demonstracji o ochronę państwa świeckiego przed zawłaszczaniem go przez religiantów. Nawet jeśli to niemożliwe to chociaż 12 tys.

A na to - jak to się mówi - mam wylane:
> Już słyszę te komentarze: to komuniści, liberały i pedały.


Ponieważ nie ma najpierwszego początku i ostatecznego końca.
06-06-2010 14:17 
 Ocena 2 na 2
Kedan (113 punktów)
>Wyobraziłem sobie 200 tys. ateistów na Placu Piłsudskiego w pokojowej demonstracji o ochronę państwa świeckiego przed zawłaszczaniem go przez religiantów. Nawet jeśli to niemożliwe to chociaż 12 tys.

Mnie też bardzo podoba się ten pomysł. Może rzućmy jakąś datą (proponowałbym jakieś święto kościelne) i zacznijmy zbierać chętnych.


Nie ma rzeczy trudnych, są tylko mniej łatwe.
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Jak w Warszawie to przyjdę.
Tylko ogłoście się na forum wcześniej.
Pozdrawiam

Zastanów się, czy swoim powyższym postem nie uraziłeś moich uczuć religijnych. Jestem ateistą- czczę Święty Spokój.
07-06-2010 14:07 
 Ocena 1 na 1
Medieval (3004 punktów)
>Jak w Warszawie to przyjdę.
>Tylko ogłoście się na forum wcześniej.
>Pozdrawiam

Mam duże wątpliwości co do strategii. Myślę, że w Europie "zabija" ich obojętność. U nas jest inaczej ? Mam więc wątpliwości: obojętność i wzruszanie ramion czy protest i mobilizacja drugiej strony. Społeczny protest w Polsce może dodać im paliwa. Na razie paliwa dają im tragedie i święci.
06-06-2010 18:26 
 Ocena 3 na 3
łowczy (90 punktów)

>Mnie też bardzo podoba się ten pomysł. Może rzućmy jakąś datą (proponowałbym jakieś święto kościelne) i zacznijmy zbierać chętnych.
Najlepiej w Częstochowie w miesiącu sierpniu. Może być w połowie miesiąca, np. piętnastego.
07-06-2010 12:40 
 Ocena 1 na 1
Jarosław Ziółkowski (972 punktów)
(zablokowany)
>>Mnie też bardzo podoba się ten pomysł. Może rzućmy jakąś datą (proponowałbym jakieś święto kościelne) i zacznijmy zbierać chętnych.
>Najlepiej w Częstochowie w miesiącu sierpniu. Może być w połowie miesiąca, np. piętnastego.
   Wtedy to można maszerować o legalizację marihuany. Zamiast w maju.

Można zawsze liczyć, że Amerykanie postąpią we właściwy sposób. Oczywiście po tym, jak wyczerpią wszelkie inne możliwości.
-- Winston Churchill
06-06-2010 18:23 
 Ocena 3 na 3
łowczy (90 punktów)

>Wyobraziłem sobie 200 tys. ateistów na Placu Piłsudskiego w pokojowej demonstracji o ochronę państwa świeckiego przed zawłaszczaniem go przez religiantów.
Jak na razie to Warszawę nie stać na zorganizowanie takiej pokojowej demonstracji. Bywa za organizowana w Krakowie i jak piszesz, również przypominając rządzącym o świeckości naszego państwa. Pomysł nie nowy, tylko słabo z frekwencją.
stanik121 (102 punktów)
>TVP1 - msza;
>TVP Polonia - msza;
>TVP Info - msza;
>TVN24 - msza;
>Polsat News - msza
>...

TVP1- reklama
TVP2- reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
06-06-2010 21:23 
 Ocena 1 na 1
libertyn (3006 punktów)
>>TVP1 - msza;
>>TVP Polonia - msza;
>>TVP Info - msza;
>>TVN24 - msza;
>>Polsat News - msza

>TVP1- reklama
>TVP2- reklama
> reklama
> reklama
> reklama
> reklama

TVP1 - film o świadkach Jehowy;
TVP Polonia -film o świadkach Jehowy;
TVP Info - film o świadkach Jehowy;
TVN24 - film o świadkach Jehowy;
Polsat News - film o świadkach Jehowy

Racjonaliści śmieją się w Sejmie
Nie klękamy przed bakterią
Medieval (3004 punktów)
Bardzo ciekawy tekst. Polecam
wyborcza.p(*)ilisci_z_prawicowa_twarza.html
Matix (5786 punktów)
Zawsze można przełączyć na niedzielny western w TVP2

Kiedyś pisałem, że gdyby Polską rządził okrutny dyktator Matix to w telewizji publicznej roiłoby się od programów naukowych, przyrodniczych, wykładów z matematyki, fizyki, chemii, astronomii, biologii, można by zrobić jeszcze kanał historyczny, ale tutaj już trzeba by się postarać, żeby zachować obiektywizm, co w przypadku fizyki nie stanowi raczej problemu, zabrakłoby wszelakich seriali i USrAnej akcji, wyżej wymienione programy edukacyjne wklejone zostałyby na miejsce seriali, filmów oraz wszelakich gwiazd na lodzie, a także wszelkich zeszmaceń typu "pokaż jakiś pusty i wyślij pusty sms..." (*oczywiście nie pytaj ile razy więcej niż cena tego mercedesa my na tym zarobimy) powróciłaby "Sonda", a programy takie jak "Laboratorium" byłyby rozszerzone i bardziej profesjonalne, żeby nie ograniczały się jedynie do "newsów ze świata nauki". Wieczorne godziny zostałyby wypełnione przez przeróżne filmy dokumentalne. To nic, że na początku dzieciarnia by wrzeszczała, że nie ma ich ulubionej ogłupiającej bajeczki, a mamusia chce sobie m-jak mózgojeb obejrzeć, dyktatura to dyktatura, a po paru latach wszyscy się przyzwyczają, tak jak się przyzwyczaili po 89. I sami zauważą same korzyści. Większa ilość dzieci uczących się z pasją, bardziej wyedukowane społeczeństwo. Wyższy poziom kultury.
TyDraniu (6569 punktów)
Będę na ciebie głosował .
06-06-2010 15:17 
 Ocena 1 na 1
Kedan (113 punktów)
Daj znać gdy będziesz startował w wyborach - masz mój głos A na razie tylko plus.

Nie ma rzeczy trudnych, są tylko mniej łatwe.
Grzegorz Zaiss (200 punktów)
>TVP1 - msza;
>TVP Polonia - msza;
>....

Jakie to szczęście, że nie mam telewizora i mieszkam za granicą.
06-06-2010 18:31 
 Ocena 3 na 3
łowczy (90 punktów)

>Jakie to szczęście, że nie mam telewizora i mieszkam za granicą.
Ja też nie mam, ale sąsiedzi, szczególnie latem braki te dźwiękiem mi uzupełniają.
szperacz (2861 punktów)
>Jakie to szczęście, że nie mam telewizora i mieszkam za granicą.

Ja też nie mam telewizora. Mam monitor z tunerem tv.

PS
Ciekawy jestem czy powinienem płacić abonamemt?
Piotrek_84 (631 punktów)
>TVP1 - msza;
>TVP Polonia - msza;
>TVP Info - msza;
>TVN24 - msza;
>Polsat News - msza
>...
>Dobrze, że 'nie' żyjemy w państwie wyznaniowym

Nadają to, czego oczekują ludzie.
Każda stacja musi nadawać mszę, bo gdyby się zdecydowała nadawać co innego, to od razu by się posypały oskarżenia od PiSaków i LPRaków, że stacja jest diabelska, bo nie nadaje mszy, i z jakieś 40% ludzi przestało by ją oglądać. A wtedy już nikt nie chciałby tej stacji płacić fortuny za nadawanie reklam, których i tak nikt nie ogląda...
stanik121 (102 punktów)

płacić fortuny za nadawanie reklam, których i tak nikt nie ogląda...

Ja tam w angielskiej telewizji ogladam .Sa czasami lepsze od programu.
Medieval (3004 punktów)

To kogo dziś beatyfikowali ?

06-06-2010 21:19 
 Ocena 5 na 5
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)


(Źródło: meme.yahoo.com/czarek/


Preparat zawiera w składzie kompleks sylimarynowo-fosfolipidowy o zawartości 30% flawonolignanów w przeliczeniu na sylibinę.
Madman (7811 punktów)
>TVP1 - msza;
>TVP Polonia - msza;
>TVP Info - msza;
>TVN24 - msza;
>Polsat News - msza
>...
A ja na boisku byłem i, o dziwo, mecz leciał.
ramichael (36666 punktów)
>TVP1 - msza;
>TVP Polonia - msza;
>TVP Info - msza;
>TVN24 - msza;
>Polsat News - msza
>...
>Dobrze, że 'nie' żyjemy w państwie wyznaniowym
>* i jest jeszcze Super Stacja gdzie można obejrzeć wiadomości w niedzielne popołudnie

IMszAllach!

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365