Racjonalista - Strona głównaDo treści
monitorpolski o iluzji rzeczywistości i życiu pozagrobowym

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
13-06-2015 14:38wojrzo (14 punktów)
(zablokowany)
monitorpolski o iluzji rzeczywistości i życiu pozagrobowym
Ocena 1 na 1
www.youtube.com/watch?v=SD_899-67F0

Tak łatwo człowiek daje wiarę w jakieś allah akbary ?

03:00 "ciało astralne po śmierci ma w sobie jeszcze 40% energii i może jeszcze rzucać przedmiotami
- czyli to nie są bzdury ?
nie to nie są bzdury bo to energia" - myślałem że ciało astralne jest nieśmiertelne

05:00 "W ŚWIADOMY I KONTROLOWANY sposób można wyjść z ciała dzięki relaksacji i widzieć świat spoza ciała fizycznego i się przejść do sąsiada"

13:40 "Ciało astralne w czasie snu wychodzi i unosi się nad ubrankiem czyli ciałem fizycznym"

14:20 "każdy człowiek może wyjść w każdej chwili z ciała fizycznego i się przejść np. do sąsiada do domu i można nawet wiedzieć co sąsiad robi w danej chwili ..."

18:00 "ciało astralne nie walnie się młotkiem w rękę, nie odczuwa bólu dlatego przeistacza się w ciało fizyczne bo chce odczuwać ból"

22:30 "Nauka zajmowała się kiedyś sprawami duchowymi, podłączyli nas do matrixa, jesteśmy jak krowy w oborze, wysysają z nas energie"

23:30 "Janku skąd to wiesz ?
- no trudno mi powiedzieć, po prostu wiem, samo jakoś tak to do mnie przychodzi, nie no nie wiem, nie no nie potrafię powiedzieć.
Może nie chcesz powiedzieć ?
- Nie no pewnych rzeczy nie mogę też powiedzieć"

23:55 "Ludzie muszą się najpierw uwolnić z tych schematów zniewolenia, ludzie nie zdają sobie sprawy że są za chipowani, są istoty które mają dużo lepsze technologie, bawią z nami, żywią się nami, a my jak stado baranów sami pozwalamy że wilk w owczej skórze nas podżera"
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365