>Mam pytanie dlaczego w Deklaracja niepodległości Stanów Zjednoczonych > znajduje się odniesienie do Boga?
Dlatego gdyż USA jest wielkim krajem NAUKI i TECHNIKI, a wiadomo że im więcej NAUKI w głowie, tym większa wiara w Najwyższego! Proste, PROSTE!
Pozdrawiam.
|