Racjonalista - Strona głównaDo treści
Do kogo należy jutro?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
24-02-2015 10:11Arminius (25555 punktów)Do kogo należy jutro?
0 na 2
Rozdawanie statuetek Oskara nie od wczoraj jest synonimem bezguścia, blichtru, samodurstwa, kabotyństwa i hipokryzji. Jednakże podczas ostatniej "gali" przekroczono kolejną cienką (zresztą nie tak znowu cienką) czerwoną linię. Konferansjer prowadzący to targowisko próżności pojawił się na scenie w bieliźnie. Wyglądał i zachowywał się jak gwiazdeczka filmu porno dla homoseksualistów. Jego obcisłe gatki należycie eksponujące ponętne genitalia oraz odpowiednia muskulatura niewątpliwie zrobiły wrażenie na kabotyńskiej publice - wśród któtrej - co tu dużo ukrywać, procent tych o odmiennej orientacji jest większy niż przeciętny. Pikanterii takiemu wizerunkowi dodaje fakt, iż w USA obcisłe gatki jak te zaprezentowane podczas gali są synonimem bezguścia, podobnie jak podkoszulek a la Kowalski z filmu "Tramwaj zwany pożądaniem", zdobiący tors Marlona Brando. W USA uznaje się za odpowiednie luźne bokserki - które ukrywają należycie genitalia. Obcisłe męskie bikini to rekwizyt z kategorii dla homoseksualnych fetyszystów. Słowem sięgnięto szamba i to wypełnionego wyjątkowo paskudną gnojówką, którą rozlano na cały świat, najpewniej zreszta - niestety - ku głupkowatej uciesze gawiedzi spragnionej takiego chleba i takich igrzysk.
Przyglądając się popisom konferansjera w desusach zastanawiałem się co by było, gdyby na scenie w negliżu porno pojawiła się konferansjerka? Jaka reakcja byłaby na taki fakt, co na to powiedziałyby - np. - feministki?
Przychodziły też mi do głowy skojarzenia z karykaturami Charli Hebdo typu gruppensex trójcy świętej - bo poziom szamba jednego i drugiego był chyba porównywalny oraz z kabaretowo - burdelowo - pornograficznym entouragem Republiki Weimarskiej - którego atmosfera został tak dobrze oddana w "Kabarecie" Boba Fossa. Jest w tym filmie scena już właściwie ikoniczna - ukazująca in nuce moment narodzin nazizmu w Niemczech w reakcji na określone, panujące wokoł realia, tzn. kryzys, bezrobocie i uprzeywilejowaną pozycję wąskiej plutokratycznej grupy nurzającej się w rozrywkach i rozpuście. Czy obecni globalni celebryci zdają sobie sprawę, że stąpają po cienkim lodzie, czy też są tupeciarsko przekonani, iż otumanieni morlokowie - do których cały ów cyrk jest adresowany - przyklasną z ochotą każdemu przejawowi ich coraz bardziej zaawansowanego kabotyństwa.
Czas pokaże do kogo należy jutro.

film.onet.(*)adl-neil-patrick-harris/t5gdgc

www.youtube.com/watch?v=29Mg6Gfh9Co
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

e-duch (1053 punktów)
Hieronim Bosch malował świat jednoznacznie chrześcijański wywodzący się z objawień i wizji różnych świętych a także z samej księgi apokalipsy ...

Jestem przekonany , że gatki konferansjera nie mają szans w konfrontacji z apokalipsą

Gatki mi się nie podobają i tobie też nie muszą i właśnie to jest ta podstawowa różnica pomiędzy gatkami a apokalipsą
W gatkach chodzisz nie musisz , nie muszą ci się podobać - natomiast w apoklipsie uczestnictwo jest obowiązkowe

Jak to sobie uzmysłowisz to może inaczej , bardziej przychylnie spojrzysz na ... gatki

pozdrawiam
e-duch

szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku
Arminius (25555 punktów)pogląd apokaliptyczny
"Jak to sobie uzmysłowisz to może inaczej , bardziej przychylnie spojrzysz na ... gatki")

Bez względu na to czy i jaka spotka mnie apokalipsa - wołałbym żeby tu i teraz prowadzący uroczystości przypominali bardziej konferansjerów niż starletki porno.
24-02-2015 12:00 
 Ocena 5 na 5
mrgonzo (633 punktów)Odp: pogląd apokaliptyczny
Mnie bardziej boli, że ludzi bardziej interesuje płytka popkultura (a do niej zalicza się gala Oskarów) niż odkrywanie piękna kultury samemu.
Widzę, że te gatki cię zaintrygowały. Ciało ci się spodobało? Boisz się swojego ukrytego homo?
Arminius (25555 punktów)moje ukyte homo
"Widzę, że te gatki cię zaintrygowały. Ciało ci się spodobało? Boisz się swojego ukrytego homo"?

A Pan uważa, iż to całkiem normalne wystąpić przed całym światem - w obcisłych gatkach epatujących męskimi genitaliami - w roli konferansjera? Mnie to nie zaintrygowało, mnie to oburzyło. Moje jawne czy ukryte homo czy niehomo ma się nijak do kwestii. Można być hetero i mieć jednoznacznie krytyczny stosunek do heteroseksualnej pornogtrafii i można być homo i też mieć taki sam stosunek do homoseksualnej pornografii. To kwestia stylu i gustu. Co - na marginesie - można sądzić o filmach i oskarach, gdy firmuje je taki delikwent jak ten w gatkach? A co będzie kolejnym przekroczeniem cienkiej czerownej lini? Może konferansjer - już bez gatek - będzie wymachiwał przed oczarowaną publiką sowim megafallusem? Poczekamy, zobaczymy.
24-02-2015 12:58 
 Ocena 7 na 7
Sygnał (4252 punktów)Odp: moje ukyte homo
>A Pan uważa, iż to całkiem normalne wystąpić przed całym światem - w obcisłych gatkach epatujących męskimi genitaliami - w roli konferansjera?

A Pan uważa, że się to nie sprzedaje? Pragnę zauważyć, że mimo, iż sama nagroda Akademii Filmowej jest nadal dosyć elitarna, to sama gala jest już medialnym wydarzeniem, które ogląda przeciętny zjadacz chleba, dla którego tego typu performance jest jak najbardziej pozytywny.

Straszny elityzm bije z tych wypowiedzi.
e-duch (1053 punktów)
Elityzm to jedno ...
Drugie to "inkwizytizm" ... bardziej już groźne ...

Natomiast co dzieje się w mass mediach , internecie jest ze wszechmiar niepokojące .
Ilość idiotycznych informacji którymi jesteśmy zalewani jest oszałamiająca ... wybrać z nich cokolwiek wartościowego jest tytaniczną pracą na którą większość nie jest przygotowana ...
Poza tym w tej lawinie nikną informacje istotne i ważne dla obywateli , koncerny medialne sprytnie przemycają konkretne treści a i polityczne grupy czy kościoły lub koncerny zatrudniają sztaby ludzi do manipulowania naszymi umysłami ...
To może brzmieć bardzo psychodelicznie jednakże wydaje mi się , że to co mówię ma swe oparcie w faktach ...

e-duch


szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku
25-02-2015 09:25 
 Ocena 1 na 1
logout (171 punktów)
(zablokowany)
>"Widzę, że te gatki cię zaintrygowały. Ciało ci się spodobało? Boisz się swojego ukrytego homo"?
>A Pan uważa, iż to całkiem normalne wystąpić przed całym światem - w obcisłych gatkach epatujących męskimi genitaliami - w roli konferansjera? Mnie to nie zaintrygowało, mnie to oburzyło. Moje jawne czy ukryte homo czy niehomo ma się nijak do kwestii. Można być hetero i mieć jednoznacznie krytyczny stosunek do heteroseksualnej pornogtrafii i można być homo i też mieć taki sam stosunek do homoseksualnej pornografii. To kwestia stylu i gustu. Co - na marginesie - można sądzić o filmach i oskarach, gdy firmuje je taki delikwent jak ten w gatkach? A co będzie kolejnym przekroczeniem cienkiej czerownej lini? Może konferansjer - już bez gatek - będzie wymachiwał przed oczarowaną publiką sowim megafallusem? Poczekamy, zobaczymy.

a mnie się zawsze wydawało że Panu kult ciała się podoba
Arminius (25555 punktów)kult ciała
"...a mnie się zawsze wydawało że Panu kult ciała się podoba".

Nie powiem że nie. Jeżdzę rowerem, chodzę po polach i górach ( polecam długie eskapady po koronach wałów przeciwpowodziowych), gram w badmintona. Czy pan aby przypadkiem nie pomylił sobie czegoś?
24-02-2015 12:35 
 Ocena 2 na 2
e-duch (1053 punktów)Odp: pogląd apokaliptyczny
Z twojej wypowiedzi wnoszę , że analiza apokalipsy jeszcze przed tobą -
Zostaw może gatki tam gdzie ich miejsce czyli na gali ( z tego co wiem ta impreza nie była specjalnie dla ciebie orzygotowywana ) i zobacz jak by wyglądał świat bez gatek według Boscha ...

Czy ja sugeruje , że gatki są ratunkiem przed religijnymi makabrami i zdegenerowanymi wizjami ?
Tak ... gatki nas ratują tak samo jak Charlie czy NIE ...
To często jest jedyną racjonalną czyli skuteczną odtrutką ...
Gdyby nie było tej sfery swobody a nawet wolności mielibyśmy tu wszędzie "Ajatolachów" i Terlikowskich i Oków i Cejrowskich którzy pilnowali by wszystkich wszędzie i zawsze !
AMEN
e-duch

szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku
Arminius (25555 punktów)
"Gdyby nie było tej sfery swobody a nawet wolności mielibyśmy tu wszędzie "Ajatolachów" i Terlikowskich i Oków i Cejrowskich którzy pilnowali by wszystkich wszędzie i zawsze" !

Problem polega na tym, iż tacy ajatollachowie i Terlikowscy w pewnym momencie mogą się pojawić - i to na masową skalę - jeżeli kolejne cienkie czerwone linie będą przekraczane. To trochę tak jakby ich wywoływać z lasu. Pojawią się i wyrżną takich w gatkach a całej reszcie też mogą zafundować zamordyzm. I po co to? Lepiej być bez kabotynów w gatkach i bez Terlikowskich, no nie?

Bosch, mój boże, z całą pewnością jest alternatywą dla palanta w gatkach. Co do Pan opinii na temat NIE i Charlie Hebdo - prawdziwy z Pan virtuozo jeżeli Pan tam widzi coś racjonalnego i w takich truciznach chce widzieć odtrutkę. Ja daleki jestem od leczenia dżumy cholerą.

Proszę sobie obejrzeć fragment "Kabaretu", do którego podałem link
24-02-2015 13:54 
 Ocena 5 na 5
Sygnał (4252 punktów)
>Problem polega na tym, iż tacy ajatollachowie i Terlikowscy w pewnym momencie mogą się pojawić - i to na masową skalę - jeżeli kolejne cienkie czerwone linie będą przekraczane. To trochę tak jakby ich wywoływać z lasu.

Wielokrotnie to napisałem i napiszę raz jeszcze: to jest racjonalizacja dokonana przez przestraszonego człowieczka, a nie racjonalizm. To są dwa kompletnie rozdzielne terminy i warto o tym pamiętać.

>Pojawią się i wyrżną takich w gatkach a całej reszcie też mogą zafundować zamordyzm. I po co to? Lepiej być bez kabotynów w gatkach i bez Terlikowskich, no nie?

Lepiej tłumić ekspresję w myśl źle pojmowanej poprawności politycznej czy zachowywania wydumanej wizji kultury wyższej?

>Bosch, mój boże, z całą pewnością jest alternatywą dla palanta w gatkach.

... który przy okazji jest wysokiej klasy aktorem, w przeciwieństwie do Arminiusa, który najwyraźniej tylko narzeka.

>Co do Pan opinii na temat NIE i Charlie Hebdo - prawdziwy z Pan virtuozo jeżeli Pan tam widzi coś racjonalnego i w takich truciznach chce widzieć odtrutkę. Ja daleki jestem od leczenia dżumy cholerą.

Piękno wolności słowa i ekspresji, z którą tak usilnie Pan walczy polega na tym, że nie jest Pan zobligowany w tych mediach szukać treści.
25-02-2015 05:49 
 Ocena 3 na 3
daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
>"Jak to sobie uzmysłowisz to może inaczej , bardziej przychylnie spojrzysz na ... gatki")
>Bez względu na to czy i jaka spotka mnie apokalipsa - wołałbym żeby tu i teraz prowadzący uroczystości przypominali bardziej konferansjerów niż starletki porno.
Na pewno to kogokolwiek obchodzi co Ty byś wolał. Może to był kompromis bo ten konferansjer wolał być nago całkiem? Nie podoba się? Wyłącz odbiornik lub zmień kanał lub stwórz własną galę. Nikt na siłę Ci tych rozrywek nie wmusza.
Nie jestem zwolennikiem tego typu hucp, lecz wystarczy włączyć w tym czasie Mezzo i posłuchać dobrego jazzu, czy klasyki. Po co zanurzać się w substancji która Ci nie odpowiada i nie masz na jej stan najmniejszego wpływu?
Arminius (25555 punktów)pasywna postawa?
"Nie jestem zwolennikiem tego typu hucp, lecz wystarczy włączyć w tym czasie Mezzo i posłuchać dobrego jazzu, czy klasyki. Po co zanurzać się w substancji która Ci nie odpowiada i nie masz na jej stan najmniejszego wpływu"?

Dobry wybór. Izolować się od takich imprez i uciekać w inną, lepszą rzeczywistość.
Problem jednakże jest w tym, iż ta parszywa rzeczywistość staje się coraz bardziej nachalna, wszechogarniająca, wciskająca się do prywatnych przestrzeni, że już nie wspomnę o publicznych, wszystkimi szczelinami i porami.
Nie oglądałem relacji z hucpy. Wszedłem na jeden z portali informacyjnych żeby sprawdzić pogodę. I wtedy hucpa wściekle mnie zaatakowała, bijąc obcisłymi gatkami po oczach.
Pan sugeruje odizolowanie się i chyba jest to najlepsze wyjście w tej chwili. Ale może należy zrezygnować z tej pasywnej postawy. Może powinno być na odwrót. Niech ktoś kto chce podniecać sie hucpą włączy sobie odpowiedni kanał?
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Odp: Do kogo należy jutro?
>otumanieni morlokowie - do których cały ów cyrk jest adresowany
Jeśli to miało być nawiązanie do "Wehikułu czasu" H. G. Wells'a, to pomyliłeś Morloków z Elojami.
A co do meritum, to w podlinkowanym przez ciebie artykule wyjaśniono dlaczego pan Harris wystąpił w takim, a nie innym stroju.
Bulwersuje cię widok mężczyzny w majtkach na gali Oscarów, a półnagie aktorki już nie?
Arminius (25555 punktów)bulwersowanie się
Tak, chodziło o Elojów. Dziękuję za zwrócenie uwagi.
Co do meritum, przecież nie należy Pan do współczesnych Elojów żeby się się dawać "nabierać" na takie wyjaśnienia? Zresztą nawet jakby je przyjąć, to i tak nie zmienia to meritum sprawy.

"Bulwersuje cię widok mężczyzny w majtkach na gali Oscarów, a półnagie aktorki już nie"?

Z mojego wpisu chyba dosyć jednoznacznie wynika, że bulwersuje mnie jedno i drugie?
Żeby nie miał Pan wątpliwości stanowczo obwieszczam: gdyby konferansjerka wystąpiła w desusach i skórach dominy dla sado - masochistów - byłbym równie zbulwersowany.
vilomort (59 punktów)Odp: Do kogo należy jutro?
>Rozdawanie statuetek Oskara nie od wczoraj jest synonimem bezguścia, blichtru, samodurstwa,
>kabotyństwa i hipokryzji. Jednakże podczas ostatniej "gali" przekroczono kolejną cienką (zresztą nie
>tak znowu cienką) czerwoną linię.

Jeśli oglądasz (wg Ciebie) relację z uroczystości będącej synonimem "bezguścia, blichtru, samodurstwa, kabotyństwa i hipokryzji", to czego się po niej spodziewasz? Ubranych w tzw. przyzwoite stroje kulturalnych, elokwentnych artystów, dla których liczy się tylko sztuka na 'najwyższym poziomie'?
To nie ta gala
Zmień program następnym razem, bo to czysty masochizm, którego (jak przypuszczam) nie pochwalasz?
24-02-2015 13:37 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)fakt, to czysty masochizm
"Zmień program następnym razem, bo to czysty masochizm, którego (jak przypuszczam) nie pochwalasz"?

Nie oglądam "gali oskarowej". Uchowaj boże. Wszedlem na stronę jednego z portali i tam wyczytałem o nagim prowadzącym. Informacji towarzyszył 3-minutowy clip. Całkowicie wystarczyło. Był to czysty masochizm, po którego doświadczeniu czułem się fizycznie i psychicznie wycieńczony.
24-02-2015 15:39 
 Ocena 2 na 2
vilomort (59 punktów)Odp: fakt, to czysty masochizm
>"Zmień program następnym razem, bo to czysty masochizm, którego (jak przypuszczam) nie pochwalasz"?
>Nie oglądam "gali oskarowej". Uchowaj boże. Wszedlem na stronę jednego z portali i tam wyczytałem o nagim prowadzącym. Informacji towarzyszył 3-minutowy clip. Całkowicie wystarczyło. Był to czysty masochizm, po którego doświadczeniu czułem się fizycznie i psychicznie wycieńczony.
>

Czyli oceniasz po 3 minutowym klipie parogodzinną ceremonię?

To trochę tak, jakby oceniać film po trailerze, nie sądzisz?
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
>To trochę tak, jakby oceniać film po trailerze, nie sądzisz?
Trailer pokazuje (chyba) najlepsze sceny z filmu. Jeśli więc trailer jest nudny/obrzydliwy/idiotyczny to i na sam film nie traciłbym już czasu.

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
24-02-2015 16:50 
 Ocena 1 na 1
ufok14 (2 punktów)
Od razu mi przyszedł na myśl Ryszard Nowak gdy obraził się oglądając fragment na którym Nergal podarł biblię.
Każdy ma prawo do tego aby wyrazić swą opinię na plus czy na minus wg swojego własnego widzimisię.
Na drugi raz coś takiego będziesz omijał szerokim łukiem bo już wiesz, że to co prezentują na tymże widowisku nie jest dla Ciebie. Bo Cię to obraża.

Jestem stałym czytelnikiem ale zalogowałem się tylko po to by pozostawić ten komentarz. Może głupi i niepotrzebny ale nie mogłem wytrzymać
Kowalski4 (762 punktów)Odp: Do kogo należy jutro?
>Konferansjer prowadzący to targowisko próżności pojawił się na
>scenie w bieliźnie.
Nawiązując do sceny z filmu Birdman, co mieści się w tradycji oskarowej -- co roku w czasie ceremonii pojawiają się nawiązania do najwybitniejszych filmów poprzedniego roku.
Arminius (25555 punktów)luźne bokserki jako listek figowy!!!
"Nawiązując do sceny z filmu Birdman, co mieści się w tradycji oskarowej -- co roku w czasie ceremonii pojawiają się nawiązania do najwybitniejszych filmów poprzedniego roku".

Jeżeli już tak bardzo chciał ów konferansjer nawiązać do tej tradycji, to primo mógł sobie wybrać inny motyw - nie kryptopornograficzny - secundo jak już chciał w tej bieliźnie się pokazać ( co już bardzo mierzi) to mógł wdziać na siebie luźne bokserki, a nie eksponujące genitalia gacie. W takiej sytuacji nadal byłbym oburzony ale przynajmniej te jego bokserki byłby swoistym listkiem figowym ( jaki nomen omen się zrobił!!!) do tych jego kryptopornograficznych ekscesów.
24-02-2015 16:01 
 Ocena 3 na 3
vilomort (59 punktów)Odp: luźne bokserki jako listek figowy!!!
>"Nawiązując do sceny z filmu Birdman, co mieści się w tradycji oskarowej -- co roku w czasie ceremonii pojawiają się nawiązania do najwybitniejszych filmów poprzedniego roku".
>Jeżeli już tak bardzo chciał ów konferansjer nawiązać do tej tradycji, to primo mógł sobie wybrać inny motyw - nie kryptopornograficzny - secundo jak już chciał w tej bieliźnie się pokazać ( co już bardzo mierzi) to mógł wdziać na siebie luźne bokserki, a nie eksponujące genitalia gacie. W takiej sytuacji nadal byłbym oburzony ale przynajmniej te jego bokserki byłby swoistym listkiem figowym ( jaki nomen omen się zrobił!!!) do tych jego kryptopornograficznych ekscesów.

Oglądałeś 'Pasję' Mela Gibsona?

Tak tylko pytam
25-02-2015 13:02 
 Ocena 1 na 1
e-duch (1053 punktów)
To jeden z najistotnejszych problemów ...
W "Pasji" uwidacznia się część fundamentu wiary ...
Ta wiara opiera się na niewyobrażalnym wręcz szantażu moralnym , psychicznym
Ten szantaż jest jednoznacznie niemoralny ...
Jak można po obejrzeniu tego filmu odrzucać "miłość" boga do ludzi ... !?
Człowiek postawiony zostaje pod ścianą - musi być bogu wdzięczny - za taką ofiare !!! Po prostu musi ... Nie ma wyboru ...
Człowiek , który to odrzuca , nie przyjmuje jest ... musi być ... zdegenerowanym niewdzięcznikiem

Ja odrzucam - w całości ...
Lecz to nie ja jestem zdegenerowany lecz ten właśnie , które poprzez taki szantaż pragnie mnie manipulować ...

e-duch

szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku
Rupson (1793 punktów)
>secundo jak już chciał w tej bieliźnie się pokazać ( co już bardzo mierzi) to mógł wdziać na siebie luźne bokserki, a nie eksponujące genitalia gacie.
-Różne są opinie. W slipach interes sobie leży jak na hamaku, a w bokserkach się dynda, co zbyt wygodnie nie jest, a w pozycji siedzącej to i wychylić by się mógł.
-Widziałem tylko zdjęcie w internecie. Typowy pajac bez krzty wstydu. A przy normalnej widowni byłby wygwizdany.
-Aha, co do tematu wątku, "do kogo należy jutro?"
www.youtube.com/watch?v=FN7r0Rr1Qyc
jamci (4752 punktów)
(zablokowany)
Odp: Do kogo należy jutro?
Minusik
Nie widziałeś, ale wiesz! I to na podstawie onetowego streszczenia...
Cała impreza jest skierowana do zainteresowanych filmem lub do wytrzeszczających gały na celebrację celebrytów.
Rozumiem do której grupy należysz.
Arminius (25555 punktów)jam ci nie taki łasy na plusy

"Cała impreza jest skierowana do zainteresowanych filmem lub do wytrzeszczających gały na celebrację celebrytów".

Do zainteresowanych filmem to już - niestety - chyba nie. Co mają obcisłe gatki konferansjera z zainteresowaniami X muzą trudno doprawdy zgadnąć. Do tych drugich z całą pewnością tak

"Rozumiem do której grupy należysz".
Do tej która będąc zainteresowana filmem ubolewa nad tym, iż owa impreza z filmem ma już niewiele wspólnego, zwłaszcza z ambitniejszym filmem.

Za minus dziękuję, proszę o następne.
Orri (10 punktów)Odp: Do kogo należy jutro?

>obcisłe gatki należycie eksponujące ponętne genitalia oraz odpowiednia muskulatura niewątpliwie
>zrobiły wrażenie na kabotyńskiej publice

Ten fragment skłonił mnie do przeczytania całej dyskusji. Szczerze ciekawa byłam jakie to genitalia autor posta (mężczyzna!) uważa za ponętne :q Zobaczyłam zdjęcia i zawiodłam się. Inny gust mamy :/ Gdyby zdjał lakierki i podkolanówki, a gatki załozył ciemne to mogłoby się podobać ^^
Arminius (25555 punktów)ciemny seksafil?
"Zobaczyłam zdjęcia i zawiodłam się. Inny gust mamy"

Po przeczytaniu tego zdania wstąpiła we mnie nadzieja w piękniejszą płeć - bo zaczęło się wydawać, iż jednak mamy podobny gust.


"Gdyby zdjał lakierki i podkolanówki, a gatki załozył ciemne to mogłoby się podobać"

Niestety, po przeczytaniu tego, zjechała jak po równi pochyłej zbitym pyskiem na bruk.
Czy w tych ciemnych gatkach, bez lakierek i podkolanówek zrobiłby furorę jako striptizer na wieczorze panieńskim?
25-02-2015 11:26 
 Ocena 1 na 1
Orri (10 punktów)Odp: ciemny seksafil?

>Po przeczytaniu tego zdania wstąpiła we mnie nadzieja w piękniejszą płeć - bo zaczęło się wydawać, iż jednak mamy podobny gust.
>Niestety, po przeczytaniu tego, zjechała jak po równi pochyłej zbitym pyskiem na bruk.

I bardzo dobrze, że nie W koncu to ja jestem kobietą i gustuję w facetach, nie Ty...

>Czy w tych ciemnych gatkach, bez lakierek i podkolanówek zrobiłby furorę jako striptizer na wieczorze panieńskim?

Nie mam do czynienia z męskim striptizem ani z odbiorcami tego typu rozrywki, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie Podejrzewam, że lepiej się orientujesz w tej branży:

>Wyglądał i zachowywał się jak gwiazdeczka filmu porno dla homoseksualistów

Chciałabym zwrócić uwagę, że dla mnie, kobiety, prezenter nie byl pociągający, a jedynie zabawny i groteskowy. Biorąc pod uwagę, z jaką ilością golizny mamy do czynienia w mediach i na plakatach, jego występ nie jest taki szokujący. Tak z wyprzedzeniem: nie wmówisz mi, że oburzają Cię billboardy reklamujące najnowsze kolekcje damskiej bielizny

Proponuję więcej dystansu i uśmiechu Wiosna idzie i dziewczyny lekko ubrane!
Arminius (25555 punktów)pro publico bono
"Chciałabym zwrócić uwagę, że dla mnie, kobiety, prezenter nie byl pociągający, a jedynie zabawny i groteskowy".

Jak był groteskowy to już chyba nie zabawny we właściwym sensie tego słowa. Chyba że był zabawnie groteskowy?

"Biorąc pod uwagę, z jaką ilością golizny mamy do czynienia w mediach i na plakatach, jego występ nie jest taki szokujący".

W tym właśnie problem, iż ta golizna wyjątkowo niewybredna wciska się wszędzie. Stąd mój post i próba ukazania problemu.

"Tak z wyprzedzeniem: nie wmówisz mi, że oburzają Cię billboardy reklamujące najnowsze kolekcje damskiej bielizny?"

To wielki temat na odrębny wątek wpisujący się jednakże w problem o którym debatujemy. Tak, oczywiście, uważam je za niewłaściwe. Zwłaszcza jeżeli bielizna może uchodzić już za erotyczną a modelki przyjmują pozy i wyrazy twarzy jak z ekstazy Św. Teresy. Czy będąc na przystanku muszę oglądać plastikową modelkę symulującą szczytowanie przyodzianą - na przykład - w burdelowate kabaretki? Jak będę miał na to ochotę, to pójdę do odpowiedniego lokalu. Ale w miejscu publicznym? Zgroza, kicz i "role model" dla lolitek - galerianek.
Proszę założyć wątek dot. billboardów z desusami - to sobie podebatujemy.

"Proponuję więcej dystansu i uśmiechu Wiosna idzie i dziewczyny lekko ubrane"!

Prosze nie apelować do mego męskiego szowinizmu! Bez względu na porę roku nie będę uprawiał sexual harassment.
Betelgeza (48 punktów)Odp: Do kogo należy jutro?
WSZYSTKO poza prawami fizyki jest wyłącznie kwestią konwencji. Co wypada, a co nie, co jest moralne , a co nie itp. to tylko umowa społeczna, można sie na nią godzić lub nie. Zawsze znajdą sie obrońcy aktualnie obowiązującej umowy i ci, którzy chcą ją zmienić na inną. Nie zauważyłeś?
Sto lat temu chodzenie po ulicy bez kapelusza było niesmaczne, dzisiaj sie z tego śmiejemy, dawniej kobieta w spodniach była nazywana wyuzdaną lub wręcz prostytutką, któryś biskup kolej żelazną nazwał dziełem szatana... WSZYSTKO jest kwestią umowy. Dziś to, jutro tamto jest w dobrym lub złym tonie. To niegodne racjonalisty tak sie ekscytować powierzchownymi aspektami życia społecznego

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365