>Hej, polecam wszystkim program Astronarium. Cichy, lokalny, bez fajerwerków. >Merytoryczny, poprawny, na czasie. Chyba jedyny popularnonaukowy program wśród >wszystkich polskich TV
Jak on się ma do legendarnej "Sondy" Kurka i Kamińskiego czy też "Kina Oko" Trunkwaltera???
|