Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co się dzieje z YouTube ???

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
02-04-2009 00:46youzwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Co się dzieje z YouTube ???
Ocena 5 na 5
Zaczęło się od tego: www.youtub(*)Cn_gjevik&feature=channel_page

Teraz nasz polski akcent: www.youtube.com/watch?v=RDSlKoVlCLI

W najczarniejszych scenariuszach zakładam, że może mieć to związek z tym: www.racjonalista.pl/index.php/s,11/t,21968

Obym się mylił...

WIECIE COŚ WIĘCEJ ?
(jeżeli w tym tkwi coś więcej to jest to niespotykany jak dotąd atak na wolność słowa i zwycięstwo ignorancji i głupoty - PSR w tym wypadku powinien skupić się WYŁĄCZNIE na tym PROBLEMIE)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Matix (5786 punktów)
Stoger (146 punktów)
Strach patrzeć na to co dzieje się na tej planecie.
Społecznośc, w której nie szanuje się życia (za apostazję, homoseksualizm, bluźnierstwo (!) itd. grozi kara śmierci) domaga się ażeby SZANOWAĆ ich przekonania. Niestety ludzie zgadzają się na to (jak można np. narysować obrazek boga a co dopiero na szatańskich YouTubach zamieszczać obraźliwe, plugawe treści. Wszak to nie po bożemu). ABSURD. To zupełnie tak, jak gdyby sąsiad przyszedł do nas, każąc nam przemalować ściany na taki kolor jaki mu się podoba.

Fanatycy religijni atakują coś co my jako ateiści i racjonaliści możemy nazwać naszą świętością - wolność słowa. Jeśli zaczną wszystko cenzurować, to my też skorzystamy z tego prawa i - jak ostatnio skomentował to Pat Condell ogłosimy że czcimy Wolność Myśli, Wolność Słowa oraz Wolność Tożsamości. To będzie nasza ŚWIĘTA TRÓJCA. Niech tylko ktoś spróbuje obrazić nasze uczucia....

Youzwiak - obyś się mylił.

Pat Condell - Wolność słowa jest święta. www.youtube.com/watch?v=7yON9z92mrU
Mariusz Pracki (436 punktów)
Na YouTube znikają wartościowe filmy i nagrania gdyż chronią je prawa autorskie. Niestety kaznodzieje każdego wyznania pozwalają swoje nagrania kopiować do woli, a niestety "nasi" tego nie robią. Najgorsi są ci, którzy zamieszczają film w językach obcych i gdy ktoś podejmie się trudu tłumaczenia kablują na niego za kradzież ich materiału. Nie dostrzegają, że zyskują dzięki temu szerszy odbiór.


www.moherowo.pl
Pilch (102 punktów)
Witam
Ludzie, którzy żądają szacunku dla swoich przekonań sami nie chcą szanować przekonań innych. To jest hipokryzja. Podcieranie się Deklaracją Praw Człowieka i Obywatela. Zawsze sa równi i równiejsi. Szkoda tylko, że sprawy religii mieszane są do wszystkich innych spraw...i w ten sposób inne niż chrześcijańskie tudzież inne niż w ogóle religijne poglądy są zniesławiane...

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365