Zabawne teksty! Mnie najbardziej się podobają dwa fragmenty: "Chrześcijanie wierzą w 'creatio ex nihilo' - stworzenie z niczego"oraz "Bog po to dal nam rozum (zdolnosci poznawcze) - co nas odroznia od zwiarzat kierujacych sie intynktem, abysmy mogli poznac zbawienie w synu Jego"Oto zatem dwa filary chrześcijaństwa: 1) nic=wszystko 2) rozum potrzebny jest człowiekowi wyłącznie do rozpracowania motywów psychopatycznego tatusia składającego w ofierze samemu sobie swego syna. Jak o tym czytać, to w miarę myślącego człowieka opadają wątpliwości czy aby na pewno jego Bóg nie przeoczył rozdając rozum  
|