Od pewnego czasu zainteresowała mnie psychologia. Póki co, czytałem tylko o poszczególnych eksperymentach psychologicznych, kilka artykułów na necie a z "większych" zagadnień - wybierałem psychologię właśnie jako przedmiot dodatkowy na studiach (nie rozumiem, jak można było wybrać coś innego). Jednak mało mi. Drodzy racjonaliści - czy możecie mi podrzucić jakieś interesujące lektury zgłębiające tematykę psychologii? Na mojej osobistej liście szykuję się do: - lubimyczytac.pl/ksiazka/255711/gdzie-ci-mezczyzni- lubimyczyt(*)czego-dobrzy-ludzie-czynia-zloi jakiegoś podręcznika akademickiego, zapewne też Zimbardo. Dodatkowo pytam o wasze osobiste zdanie - czy warto ten kierunek studiować? |