"Każdy z nas ma obowiązek namówić jedna osobę by poszła na wybory i zagłosowała na Jarosława Kaczyńskiego, tylko jedną osobę. Rozgnieciemy obłudę i kłamstwa PO w pył. Pozdrawiam wszystkich Polaków,pozdrawiam wszystkich którym Honor Uczciwość Bóg i Ojczyzna jest miła jego sercu." To tylko jeden z wielu wpisów klakierów, którzy oblegli ostatnimi dni fora onetu. Same sondaże też nie wyglądają za fajnie: wybory.one(*)iszu,1,3315658,aktualnosc.htmlSorki, ale naprawde nie łapie tych którzy pozwalaja na ziszczenie się tych farmazonów. I jak Polska ma stać się choć w połowie tak świecka jak np. Cechy, czy Niemcy? Temat w ostatnim czasie niczym jeden z wielu, ale pytanie cholernie istotne. "Lewicowy" wyborco, Czy nie lepiej wybrać mniejsze - umiarkowanego katolika Komorowskiego? |