Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przemiana J. Kaczyńskiego

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
02-07-2010 01:42kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Przemiana J. Kaczyńskiego
Ocena 4 na 4
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Medieval (3004 punktów)

Niedziela, godz. 17.30.

- Cześć mamo!, godzinkę temu wyjechaliśmy z Władysławowa, stoimy w korku!
- Co !? Gdzie jesteśmy ?! Ty, gdzie my jesteśmy ? No, w korku, koło Pucka! Pu-cka!
- Nie wiem kiedy będziemy, chyba w nocy ! Byliście już głosować !? Tak ? Koło pierwszej ? same stare baby ? No dobra, cześć!
02-07-2010 12:26 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)
>Niedziela, godz. 17.30.
Rety. Nie kracz...
Wolnomyśliciel (7257 punktów)

Polecam rozmowę dnia w radiowej Jedynce
Najlepsze jest to chwalenie Gierka(zjednywanie sobie starszego lewicowego elektoratu). Wcześniej zresztą Jarosław Kaczyński przyznawał się do swojej lewicowości, co dla mnie na przykład nie było żadnym odkryciem. Nie dalej jak trzy dni temu, podczas debaty, wychwalał także reformy wprowadzone przez Mieczysława Wilczka.
Pnie się mozolnie w sondażach, niektóre dają mu już prezydenturę.

Zastanawiam się jakie szpagaty będą musieli wykonywać Ojcowie Prowadzący na antenie RM by wytłumaczyć słuchaczom, że komuna nie była taka zła a liberalizm jest cacy...

Pozdrawiam - Zbyszek Bryłowski


Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć. [Voltaire(?)]
02-07-2010 12:25 
 Ocena 5 na 5
Meretseger (61860 punktów)
>Polecam rozmowę dnia w radiowej Jedynce
Właśnie chciałam wstawić to wybory.one(*)-na-,1,3315753,aktualnosc.html . Ciekawa wolta, doprawdy. Ale czego to nie zrobi i nie powie taki typ pazerny na władzę...
02-07-2010 12:42 
 Ocena 3 na 3
Medieval (3004 punktów)
>Zastanawiam się jakie szpagaty będą musieli wykonywać Ojcowie Prowadzący na antenie RM by wytłumaczyć słuchaczom, że komuna nie była taka zła a liberalizm jest cacy...

Żadnych.

Tu nie ma mowy o komunie ale o Gierku, zauważyłeś ? To jest dobrze wykalkulowane. Mohery w większości dobrze wspominają "czasy Gierka".

Natomiast liberalizm to dzieło szatana, to zło najgorsze dla tego środowiska ale ciepłe słowa Kaczyńskiego o ustawie Wilczka, coś w stylu: "aby uwolnić energię polaków", absolutnie nie są przez nich kojarzone z liberalizmem. Pomimo faktu, że to ustawa z gruntu liberalna. Oni inaczej rozumieją to pojęcie. Liberalizm jest przez nich postrzegany jako moralne zepsucie młodych ludzi, masońsko - żydowski spisek elit, odrzucenie biednych, afery itd. "Liberały - aferały", "liberalizm to zniewolenie człowieka.", "libertyni".

A ustawa Wilczka to "chcemy uwolnić z pęt polską przedsiębiorczość" Z pęt liberałów oczywiście

Pozdrawiam
02-07-2010 20:34 
 Ocena 1 na 1
Wolnomyśliciel (7257 punktów)

>Mohery w większości dobrze wspominają "czasy Gierka".
Ja także.
Interesujące byłoby przeprowadzenie ankiety w różnych grupach społecznych na temat tamtych lat.

Słuchacze RM nie mają zwyczaju zadawania niewygodnych pytań, oni po prostu przyjmują do wiadomości to, co mówią Ojcowie, choćby jednego dnia mówili jedno a drugiego coś zupełnie przeciwnego.

Plus.

Pozdrawiam - Zbyszek Bryłowski


Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć. [Voltaire(?)]
immune.ltd (1783 punktów)
>Polecam rozmowę dnia w radiowej Jedynce
>Najlepsze jest to chwalenie Gierka(zjednywanie sobie starszego lewicowego elektoratu). Wcześniej zresztą Jarosław Kaczyński przyznawał się do swojej lewicowości


Kaczyński przyprawia mnie o mdłości. To bardzo niebezpieczny człowiek.
diogenes (42753 punktów)
Intelektualna schizofrenia, z której logicznie wynika wszystko. Co do przemiany: wolę Kafkę:



Jest przynajmniej jednoznaczna.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365