Niedziela, godz. 17.30.
- Cześć mamo!, godzinkę temu wyjechaliśmy z Władysławowa, stoimy w korku! - Co !? Gdzie jesteśmy ?! Ty, gdzie my jesteśmy ? No, w korku, koło Pucka! Pu-cka! - Nie wiem kiedy będziemy, chyba w nocy ! Byliście już głosować !? Tak ? Koło pierwszej ? same stare baby ? No dobra, cześć!
|