Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zagadka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
23-05-2020 20:59hanging_bishop (1112 punktów)Zagadka
Buduje swój kapitał polityczny na resentymencie.
Uwielbiają go starsze kobiety.
Jest aseksualny.
Jest niski.
Jest brzydki.
Mlaska, pluje, robi gorzkie miny.
Lubuje się w symbolice.
Niezły taktyk, słaby strateg.
Wierzy w siły wyższe, jednak sam chce sprawować kontrolę.
Ceni lojalność ponad wszystko.
Nie ma przyjaciół, jedynie bliższych lub dalszych współpracowników.
Kawaler.
Socjalista.

Kto to taki?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kulmin (4007 punktów)
Może pingwin?
23-05-2020 22:37 
 Ocena 2 na 2
Arminius (25555 punktów)może nie?
>Może pingwin?

Pingwin nie jest brzydki.
24-05-2020 00:48 
 Ocena 2 na 2
hanging_bishop (1112 punktów)Odp: może nie?
>>Może pingwin?
>Pingwin nie jest brzydki.

Nie Śpie Co Noc (338 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zagadka

   Stalin albo Pepin Mały. Ale on był onanistą.

Było to dawno i nikt o tym nie wie nic. - Tycie Varaldo
Gruby Rycho (532 punktów)
>Buduje swój kapitał polityczny na resentymencie.
>Uwielbiają go starsze kobiety.
>Jest aseksualny.
>Jest niski.
>Jest brzydki.
>Mlaska, pluje, robi gorzkie miny.
>Lubuje się w symbolice.
>Niezły taktyk, słaby strateg.
>Wierzy w siły wyższe, jednak sam chce sprawować kontrolę.
>Ceni lojalność ponad wszystko.
>Nie ma przyjaciół, jedynie bliższych lub dalszych współpracowników.
>Kawaler.
>Socjalista.
>Kto to taki?

Może to mały podziemny zjadacz kamieni?
No bo chyba o mnie nie pisałeś. Stanowczo za trudne.


Ich bin besser als mein Ruf
Arminius (25555 punktów)urok opcji alternatywnej
>Buduje swój kapitał polityczny na resentymencie.
>Uwielbiają go starsze kobiety.
>Jest aseksualny.
>Jest niski.
>Jest brzydki.
>Mlaska, pluje, robi gorzkie miny.
>Lubuje się w symbolice.
>Niezły taktyk, słaby strateg.
>Wierzy w siły wyższe, jednak sam chce sprawować kontrolę.
>Ceni lojalność ponad wszystko.
>Nie ma przyjaciół, jedynie bliższych lub dalszych współpracowników.
>Kawaler.
>Socjalista.
>Kto to taki?

Rzecz jasna chodzi o prezesa, wiadomo jakiego. Ale banalność takiej odpowiedzi jest tak irytująca, iż kusi do alternatywnych opcji.
24-05-2020 17:42 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: urok opcji alternatywnej
>Rzecz jasna chodzi o prezesa, wiadomo jakiego. Ale banalność takiej odpowiedzi jest tak irytująca, iż kusi do alternatywnych opcji.
Ojciec dyrektor.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
hanging_bishop (1112 punktów)Odp: Zagadka
1:1 to Kaczyński - Hitler

Bez wyglądu to będzie Jezus xD

Chodzi mi o pewien rys psychologiczny.
25-05-2020 11:57 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)młodsze też.
>1:1 to Kaczyński - Hitler


Zdziwi się pan - Hitlera uwielbiały też młodsze kobiety.
hanging_bishop (1112 punktów)Odp: młodsze też.
Chodzi o punkty wspólne. Hitler poślubił Niemcy, a nie Ewę Braun (ich ślub był symboliczny, patrz cechy). Jarek poślubił Polskę.

Chociaż Kacziego też uwielbiają młodsze. Kobiety tracą szacunek do żonatych, tak samo mężatki i matki nie są już tak atrakcyjne dla mężczyzn.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zagadka
>Buduje swój kapitał polityczny na resentymencie.
Broni polskości. Dla współczesnych wielkomiejskich japiszonów, nad umysłami których panuje żądza pieniądza, polskość to NIC.

>Uwielbiają go starsze kobiety.
Wszedł w rolę opiekuna, typowy patriarcha. Słabi ludzie, od których nigdy nic nie zależało uwielbiają patriarchów, którzy dają im poczucie bezpieczeństwa.

>Jest aseksualny.
Typowe u księży. Ożenił się z grupą, której przewodzi.

>Jest niski.
Jak wielu.

>Jest brzydki.
Kwestia gustu.

>Mlaska, pluje, robi gorzkie miny.
To dość powszechne.

>Lubuje się w symbolice.
Typowe u przywódców religijnych.

>Niezły taktyk, słaby strateg.
Zależy od wizji celu, na podstawie którego jest oceniany.
Jeżeli ktoś cele ma niezgodne, te nie zostaną osiągnięte.

>Wierzy w siły wyższe, jednak sam chce sprawować kontrolę.
Wierzy, że w imieniu Boga walczy ze złem.

>Ceni lojalność ponad wszystko.
Typowe u władców.

>Nie ma przyjaciół, jedynie bliższych lub dalszych współpracowników.
Typowe u władców.

>Kawaler.
Typowe u patriarchów. Nie miałby czasu na rodzinę.

>Socjalista.
Jak wielu, których nie opanowała gorączka złota.

>Kto to taki?
Ten, który jest w konflikcie z polskimi elitami kapitalistyczymi, które uwierzyły, że po upadku komuny złapały Pana Boga za nogi, i że teraz świat będzie do niej należeć.
CookyPuss (2 punktów)
>Buduje swój kapitał polityczny na resentymencie.
>Uwielbiają go starsze kobiety.
>Jest aseksualny.
>Jest niski.
>Jest brzydki.
>Mlaska, pluje, robi gorzkie miny.
>Lubuje się w symbolice.
>Niezły taktyk, słaby strateg.
>Wierzy w siły wyższe, jednak sam chce sprawować kontrolę.
>Ceni lojalność ponad wszystko.
>Nie ma przyjaciół, jedynie bliższych lub dalszych współpracowników.
>Kawaler.
>Socjalista.
>Kto to taki?

Gry są najlepszym sposobem na utrzymanie formy. Wybór gier gry-hazardowe-za-darmo.com/darmowe-spiny/ pod nagłówkiem "Gry" jest gotowy służyć uczniowi w najbardziej ambitnych intencjach. Albo wejdziesz do gier, albo do gier. Gry. Gratulujemy podjęcia kamienia milowego.
okragly (21676 punktów)

>Kto to taki?
okragly


szukanie raju, moim celem

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365