Racjonalista - Strona głównaDo treści
Złoty Wiek Ludzkości

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
11-07-2020 08:09Mariusz Agnosiewicz (moderator)Złoty Wiek Ludzkości
Ocena 2 na 2
Złoty Wiek Ludzkości - 100% ekologii. Żadnych konserwantów, spalin, smogu, glifosatu, dodatków E, wycinek drzew, GMO, benzopirenów, antybiotyków, szczepionek, 5g, chemtrailsów. Żadnych emisji, immisji i transmisji. Sama natura.
Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.



"Oglądałam kiedyś program dokumentalny, z którego można było wywnioskować, że człowiek powinien jeść normalnie, z umiarem wszystko to, co jego cywilizacyjne czasy oferują. Dzięki temu podobno ludzkie geny powoli, stopniowo przystosowują organizm do nowych warunków, w szczególności przyszłe pokolenia. Wnioskowano to na podstawie badań ludzi, którzy z różnych powodów musieli bardzo gwałtownie zmienić środowisko życia (a więc także styl jedzenia), w którym żyli oni i ich przodkowie (zwłaszcza ich matki) od lat, np. przenosili się z zapyziałych, ekologicznych wsi do wielkich miast. Skutkiem były nasilone problemy z metabolizmem, alergie i większy stopień zachorowalności np. na raka. Za to osobniki, które stopniowo, poprzez pokolenia przyzwyczajali swój organizm do nowych warunków, nie mieli tego problemu. Okazało się także, że tą pokoleniową "odporność" przekazuje przede wszystkim matka swojemu dziecku w życiu płodowym."
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)

>

pl.wikiped(*)a_dalsza_długość_trwania_życia

Oczekiwana dalsza długość trwania życia w paleolicie wynosiła 54 lata a nie jak na obrazku 25. Te 54 też zaniżone, bo jak nam niewolnikom wytłumaczyć że jaskiniowcy żyli np 65lat? to po co ten caly postep? praca od rana do wieczora, od dziecka (żłobek, przedszkole, szkoła) do starości?

mierzmy nie długość życia a długość wakacji, w paleolicie mieli 54lata wakacji (chodzenie na ryby grzyby to wakacje) a ile mamy wakacji współcześnie

od np 77 lat odejmujemy 25 lat szkoły, 44 lata pracy i zostaje 8 lat zycia


szukanie raju, moim celem
11-07-2020 14:25 
 Ocena 3 na 3
Duch Prawdy (14787 punktów)
> Oczekiwana dalsza długość trwania życia w paleolicie wynosiła 54 lata a nie jak na obrazku 25.
Wynosiła 39 lat, a nie 54. Na obrazku jest informacja o długości życia, nie o oczekiwanej dalszej długości trwania życia.

>od np 77 lat odejmujemy 25 lat szkoły, 44 lata pracy i zostaje 8 lat zycia
odejmij jeszcze 8 lat w internecie i nic ci nie zostanie, okrągłe zero

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
11-07-2020 15:48 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> Oczekiwana dalsza długość trwania życia w paleolicie wynosiła 54 lata a nie jak na obrazku 25.
>Wynosiła 39 lat, a nie 54. Na obrazku jest informacja o długości życia, nie o oczekiwanej dalszej długości trwania życia.
napisane w wiki "W oparciu o dane dla łowców-zbieraczy, szacuje się, że w wieku lat 15 oczekiwana dalsza długość życia wynosiła 39 lat (co daje łącznie 54 lata)"
u dzikich ludzi 80% dożywało 15 lat, to u udomowionych kobiet bez ciecia cesarskiego sie nie urodzi. Porównam to do urodzen dzikich krów a udomowionych U dzikich niema zadnych zgonów przy porodzie u udomowionych bez weterynarza sie nie obejdzie. Raj był naprawdę (tylko nie zbanujcie jak KHK, bo wam nie pasuje do obowiązującej ideologi patoelit)

>>od np 77 lat odejmujemy 25 lat szkoły, 44 lata pracy i zostaje 8 lat zycia
>odejmij jeszcze 8 lat w internecie i nic ci nie zostanie, okrągłe zero
Hindusom wmówili ze w nastepnym wcieleniu bedzie raj, nam że po śmierci, tak że wiesz dlaczego zagłosujesz na .... . Ci wmówili -konstytucja, obrona patosądów, to manipulacja jak i katastrofa smolenska


szukanie raju, moim celem
farmer (22440 punktów)
>Złoty Wiek Ludzkości - 100% ekologii. Żadnych konserwantów, spalin, smogu, glifosatu, dodatków E,
>wycinek drzew, GMO, benzopirenów, antybiotyków, szczepionek, 5g, chemtrailsów. Żadnych emisji,
>immisji i transmisji. Sama natura.

A gdzie wojny terytorialne? Gdzie potyczki o władzę gdzie zimy i walka o pożywienie. Trochę takie Kwejkowdemotywotrowe....
DyktaFon (9281 punktów)
>Złoty Wiek Ludzkości - 100% ekologii.
Niemożliwe.

>Żadnych konserwantów,
Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było

>spalin,
Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było

>smogu,
Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było

>glifosatu,
To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Z głodu.

>dodatków E,
Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było

>wycinek drzew,
Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było

>GMO,
Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było

>benzopirenów,
Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było

>antybiotyków,
To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Na cokolwiek, np. małą zakażoną ranę.

>szczepionek,
To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Na liczne choroby, dziś praktycznie nieznane dzięki szczepionkom.

>Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
Nie wiem, czy wzmocni... ale jeśli przeżyłeś, to już masz farta
11-07-2020 22:06 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Złoty Wiek Ludzkości - 100% ekologii.
>Niemożliwe.
>>Żadnych konserwantów,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>spalin,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>smogu,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>glifosatu,
>To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Z głodu.
>>dodatków E,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>wycinek drzew,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>GMO,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>benzopirenów,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>antybiotyków,
>To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Na cokolwiek, np. małą zakażoną ranę.
>>szczepionek,
>To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Na liczne choroby, dziś praktycznie nieznane dzięki szczepionkom.
>>Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
>Nie wiem, czy wzmocni... ale jeśli przeżyłeś, to już masz farta

Chyba masz rację.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
11-07-2020 22:31 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Złoty Wiek Ludzkości - 100% ekologii.
>Niemożliwe.
>>Żadnych konserwantów,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>spalin,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>smogu,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>glifosatu,
>To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Z głodu.
>>dodatków E,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>wycinek drzew,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>GMO,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>benzopirenów,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>>antybiotyków,
>To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Na cokolwiek, np. małą zakażoną ranę.
>>szczepionek,
>To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Na liczne choroby, dziś praktycznie nieznane dzięki szczepionkom.
>>Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
>Nie wiem, czy wzmocni...

Ja też. Rząd mając zbiórkę pieniędzy z podatków, dysponuje inaczej. Tzn. tak jak on widzi, nie licując z potrzebami społeczeństwa.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
12-07-2020 06:58 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Złoty Wiek Ludzkości - 100% ekologii.
>>spalin, smogu,
>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
w jaskini pali sie otwarty ogień, bez komina, dym snuje sie wszedzie, dlatego papieros zabije każde zwierze ale nie czlowieka, odporność z raju

> glifosatu, To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Z głodu.
ale nie w raju
rolnicy marli z głodu

>>antybiotyków,
>To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Na cokolwiek, np. małą zakażoną ranę.
ale nie w raju

>>szczepionek,
>To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Na liczne choroby, dziś praktycznie nieznane dzięki szczepionkom.
w raju nie znali chorób


szukanie raju, moim celem
12-07-2020 16:52 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>>>Złoty Wiek Ludzkości - 100% ekologii.
>>>spalin, smogu,
>>Niemożliwe - zresztą nigdy tak nie było
>w jaskini pali sie otwarty ogień, bez komina, dym snuje sie wszedzie, dlatego papieros zabije każde zwierze ale nie czlowieka, odporność z raju

Ogień otwarty czy zamknięty, to nie ma znaczenia. W jaskini po prosty był smog. Tylko nikt na niego nie zwracał uwagi. Ale tak samo niszczył płuca, jak współczesny dym. A nawet więcej, bo był w jaskini w większym stężeniu. Nie wspominając o benzopirenach i innych efektach spalania drewna czy innego materiału palnego.

>> glifosatu, To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Z głodu.
>ale nie w raju
>rolnicy marli z głodu

To fakt Ale rolnikami zostali dlatego, ponieważ przy polowaniu marli jeszcze bardziej - polowania nie zawsze kończyły się sukcesem, a nierzadko ludzie sami zostawali upolowani

>>>antybiotyków,
>>To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Na cokolwiek, np. małą zakażoną ranę.
>ale nie w raju

Nie, nie... w raju był bóg i czynił cuda

>>>szczepionek,
>>To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Na liczne choroby, dziś praktycznie nieznane dzięki szczepionkom.
> w raju nie znali chorób

Oczywiście, bo zachorowanie równało się najczęściej śmierci i nie było nic innego, prócz modłów aby pomóc choremu.

>
szukanie raju, moim celem


Można pogadać z najbliższym proboszczem, wskaże drogę...

A przy okazji pytanie do moderatora (czy nie wiem kogo...) To ostrzeżenie to z jakiej przyczyny? Że odpowiadam na czyjś post?
12-07-2020 17:30 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>w jaskini pali sie otwarty ogień, bez komina, dym snuje sie wszedzie, dlatego papieros zabije każde zwierze ale nie czlowieka, odporność z raju
>Ogień otwarty czy zamknięty, to nie ma znaczenia.
otwarty ogien to ognisko na środku pokoju, zamkniety to kominek -spaliny uciekaja kominem

>W jaskini po prosty był smog. Tylko nikt na niego nie zwracał uwagi.
zwracal, zwracal, chodzili na kolanach z głowa przy podłodze

>>> glifosatu, To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Z głodu.
>>ale nie w raju
>>rolnicy marli z głodu
>To fakt Ale rolnikami zostali dlatego, ponieważ przy polowaniu marli jeszcze bardziej - polowania nie zawsze kończyły się sukcesem, a nierzadko ludzie sami zostawali upolowani
u łowcow zbieraczy jak nie obrodzi jedna roślina znajdywali drugą poza tym przemieszczali sie, nie slyszalem żeby w raju umierali z glodu

>>>>antybiotyków,
>>>To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Na cokolwiek, np. małą zakażoną ranę.
>>ale nie w raju
>Nie, nie... w raju był bóg i czynił cuda
ludzie umieraja zarażenie chorobami odzwierzecymi lub od siebie nawzajem, w raju od kogo mial sie zarazic? to byly male odizolowane stada

>> w raju nie znali chorób
>Oczywiście, bo zachorowanie równało się najczęściej śmierci i nie było nic innego, prócz modłów aby pomóc choremu.
magia wiedźmy. Czasem np dziecko przybiega z płaczem do mamy, że boli kolano, matka pocałuje w kolano i przestaje. Magia. Potrzeba nam szamana. lekarze sie nie zgodzą, to mafia , nawet nie zgodza sie żeby lekarze z Ukrainy leczyły rodaków


szukanie raju, moim celem
DyktaFon (9281 punktów)
>>>w jaskini pali sie otwarty ogień, bez komina, dym snuje sie wszedzie, dlatego papieros zabije każde zwierze ale nie czlowieka, odporność z raju
>>Ogień otwarty czy zamknięty, to nie ma znaczenia.
>otwarty ogien to ognisko na środku pokoju, zamkniety to kominek -spaliny uciekaja kominem

Na dodatek sterowany pilotem... w epoce kamienia łupanego... Faktycznie fajnie mieli...

>>W jaskini po prosty był smog. Tylko nikt na niego nie zwracał uwagi.
>zwracal, zwracal, chodzili na kolanach z głowa przy podłodze

Fajne rozwiązanie, ciekawe, dlaczego dziś ludzie zapomnieli o tej wygodnej i taniej metodzie?

>>>> glifosatu, To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Z głodu.
>>>ale nie w raju
>>>rolnicy marli z głodu
>>To fakt Ale rolnikami zostali dlatego, ponieważ przy polowaniu marli jeszcze bardziej - polowania nie zawsze kończyły się sukcesem, a nierzadko ludzie sami zostawali upolowani
>u łowcow zbieraczy jak nie obrodzi jedna roślina znajdywali drugą poza tym przemieszczali sie, nie slyszalem żeby w raju umierali z glodu

Nie mówili w radiu lub telewizji? To znaczy,że już wtedy telewizja kłamała

>>>>>antybiotyków,
>>>>To fakt, kiedyś nie było. I ludzie marli tysiącami, jeśli nie milionami. Na cokolwiek, np. małą zakażoną ranę.
>>>ale nie w raju
>>Nie, nie... w raju był bóg i czynił cuda
>ludzie umieraja zarażenie chorobami odzwierzecymi lub od siebie nawzajem, w raju od kogo mial sie zarazic? to byly male odizolowane stada

Niekiedy też zdarza się, że umierają od małej ranki na lewym palcu - tężec lub podobne rozwiązania. Ale nie będę się spierał, nie mam świeżych wiadomości z raju

>>> w raju nie znali chorób
>>Oczywiście, bo zachorowanie równało się najczęściej śmierci i nie było nic innego, prócz modłów aby pomóc choremu.
>magia wiedźmy. Czasem np dziecko przybiega z płaczem do mamy, że boli kolano, matka pocałuje w kolano i przestaje. Magia. Potrzeba nam szamana. lekarze sie nie zgodzą, to mafia , nawet nie zgodza sie żeby lekarze z Ukrainy leczyły rodaków

Cóż mogę na to powiedzieć? Ciekawe, kto odkrył te choroby... lub wynalazł? Pewnie jakiś laureat nagrody Nobla...
12-07-2020 17:55 
 Ocena 3 na 3
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>A przy okazji pytanie do moderatora (czy nie wiem kogo...) To ostrzeżenie to z jakiej przyczyny? Że odpowiadam na czyjś post?

Za niewycinanie zbędnych cytowań poprzednika.
12-07-2020 20:14 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>A przy okazji pytanie do moderatora To ostrzeżenie to z jakiej przyczyny?
>Za niewycinanie zbędnych cytowań poprzednika.
Korzystając z okazji proszę o przywrócenie KHK do naszej społeczności Pisze też w swoim interesie, wiadomo raj dla racjonalisty jest poza poznaniem, klapki na oczach na same słowo

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365