 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-08-2020 11:51 | okragly (21676 punktów) | Co by było gdyby ...
3 na 3 | Kobiety poprzez miesiączki, ciąże, porody, karmienie piersia, martwienie się o dzieci są bliżej raju.
Ja często myśle, gdzie by tu pobzykac, kobiety nie za bardzo chcą, myślą dalekosiężnie, co z tego wyrośnie?
Co by było, gdyby w dziejach Polski dziedziczenie (królów, magnatów, szlachty) było po lini kobiet?
Co by było, gdyby w współczesnej konstytucji zapisać, że prezydentem, premierem, ministrem może być tylko kobieta? (tak jak kiedyś tylko mężczyzna) Może poseł Kaczyński jest kobietą? No bo jakiemu samcowi alfa przyszło by do głowy płacic za dzieci (500+), podnieść płace minimalna z 3.5 na 17 zł, 13 emerytura, zlikwidować bezrobocie, doplaty do czynszu? Samce alfa (np. właściciele mas-mediów) się ogromnie wkur-ja, wołaja przez swoje szczekaczki "nie ma darmowych obiadów" biorąc drugą reką kase z naszych podatków (tzw tarcze i wiele innych form dopłat do ich działalności) | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | Arminius (25555 punktów) | rajskie bzykanie? | > Kobiety poprzez miesiączki, ciąże, porody, karmienie piersia, martwienie się o dzieci są bliżej >raju.Dlaczego "raj" miałby mieć cokolwiek wspólnego z kobiecym miesiączkowaniem??? > Ja często myśle, gdzie by tu pobzykac, kobiety nie za bardzo chcą, myślą dalekosiężnie, co z >tego wyrośnie?Rekomenduje trochę bardziej wyrafinowane/epikurejskie przyjemności niż "bzykanie" frywolne - bo ono prowadzi prostą ścieżką nie do ...raju tylko do piekła. > Co by było, gdyby w dziejach Polski dziedziczenie (królów, magnatów, szlachty) było po lini >kobiet?Byłoby więcej wojen i konfliktów w historii Polski - bo za kobiet/władców - historycznie to dowiedziono - konfliktów było więcej. > Co by było, gdyby w współczesnej konstytucji zapisać, że prezydentem, premierem, ministrem >może być tylko kobieta? (tak jak kiedyś tylko mężczyzna)Zrobiłoby się piekło, przede wszystkim dla kobiet - zgodnie z tezą o toksycznych królowych pszczół, o czym w detalu jest w wątku jak podlinkowany poniżej www.racjonalista.pl/forum.php/s,791716"A large number of women are being bullied by their female colleagues at work, new research suggests. According to a study published in the journal Development and Learning in Organisations, 70 per cent of female executives feel they have been bullied by women in their office and that it has stunted their professional progression as a result. Labelled 'Queen Bee Syndrome', this kind of behaviour arises when women treat their female colleagues in a demoralising manner, either by undermining them or using their social stature to manipulate others into thinking less of them." "[They] often prevent other talented, up-and-coming women from advancing in the workplace," she continues, citing research from the Workplace Bullying Institute which suggests that 58 per cent of bullies in the workplace are female and that these people choose other women as their victims almost 90 per cent of the time." > Może poseł Kaczyński jest kobietą? No bo jakiemu samcowi alfa przyszło by do głowy płacic za >dzieci (500+), podnieść płace minimalna z 3.5 na 17 zł, 13 emerytura, zlikwidować bezrobocie, >doplaty do czynszu?Poseł jak wyżej jest kwalifikowanym mizoginem - politykę zaś jak wyżej (cechującą się wysokim stopniem hipokryzji), prowadzącą prostą scieżką do "wariantu greckiego" w ekonomii, uprawia ze względów natury politycznej (dzierżenie władzy). Jest w tym względzie duża analogia do watykańskich kardynałów, którzy w swej większości na zewnątrz bywają homofobiczni, w zamkniętym zaś kręgu "za spiżową bramą" - są więcej niż homofilni.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: rajskie bzykanie? | > >Kobiety poprzez miesiączki, ciąże, porody, karmienie piersia, martwienie się o dzieci są bliżej >raju.> Dlaczego "raj" miałby mieć cokolwiek wspólnego z kobiecym miesiączkowaniem???że zostawały nieformalnymi przywódcami po menopauzie  > >Ja często myśle, gdzie by tu pobzykac, kobiety nie za bardzo chcą, myślą dalekosiężnie, co z >tego wyrośnie?> Rekomenduje trochę bardziej wyrafinowane/epikurejskie przyjemności niż "bzykanie" frywolne - bo ono prowadzi prostą ścieżką nie do ...raju tylko do piekła.to przykład że mężczyźni myślą krótkoterminowo, kobiety długofalowo,zobacz jak mało mężczyzn konczy uczelnie a jeszcze 100 lat temu niemal 100% absolwentów to mężczyźni, dzisiaj lekarzami rodzinnymi zostają same baby > >Co by było, gdyby w dziejach Polski dziedziczenie (królów, magnatów, szlachty) było po lini >kobiet?> Byłoby więcej wojen i konfliktów w historii Polski - bo za kobiet/władców - historycznie to dowiedziono - konfliktów było więcej.myśle że Polska ciągnełaby sie od Gibrartaru do Władywostoku (kobiety myślą dalekosięznie, o wnukach) Zobacz naszego Stasia króla Polski (myślał główką -tak jak ja- w kontaktach z carycą) > >Co by było, gdyby w współczesnej konstytucji zapisać, że prezydentem, premierem, ministrem >może być tylko kobieta? (tak jak kiedyś tylko mężczyzna)> Zrobiłoby się piekło, przede wszystkim dla kobiet - zgodnie z tezą o toksycznych królowych pszczół, o czym w detalu jest w wątku jak podlinkowany poniżejdodałbym (zgodnie z zasadami z raju) że po menopauzie > www.racjonalista.pl/forum.php/s,791716świat urządzony jest pod format patriarchalny a w nim hierarchia, to nie ich świat. Podręczniki zarządzania trzeba wtedy wyrzucić i pisać nowe > >Może poseł Kaczyński jest kobietą? No bo jakiemu samcowi alfa przyszło by do głowy płacic za >dzieci (500+), podnieść płace minimalna z 3.5 na 17 zł, 13 emerytura, zlikwidować bezrobocie, >doplaty do czynszu?> jest mizoginem - politykę zaś jak wyżej prowadzącą prostą scieżką do "wariantu greckiego" w ekonomii, uprawia ze względów natury politycznej (dzierżenie władzy).> Jest w tym względzie duża analogia do watykańskich kardynałów,dla mnie analogia ale daleka i jest niepolityczna to z Hitlerem, był geniuszem, nie myślał "główką", był wielki socjal w rzeszy, zerowe bezrobocie, ludzie za niego umierali (na szczęście za naszego nikt nie chce umierać) ale narodowy socjalizm, czemu nie?
szukanie raju, moim celem
|
|
|  | 3 na 3 |
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > Wiesz, @okrągły, czy Ty się tu nie marnujesz?> Może spróbuj pisać do kolorowych pism kobiecych www.google(*)&bih=1039#imgrc=H8HhBtq2QqVn1M mężczyźni nie czytają, kobiety lubią byc poinformowane, (plotkowanie to ich stan naturalny a to nic innego jak zdobywanie informacji, kto z kim i dlaczego) dużo czytaja, maja ogromny wybór a my? co my czytamy? głupoty, o autach, wojnach, same iluzje, katastrofa. Kobieta jako przywódca państwa nigdy nie wywołała by powstania warszawskiego. Trumpa, Putina, Erdogana, Orbana, Johnsona i innych ograłaby bez problemu (wiedza jak postepować z małymi chłopcami). Tylko z powodu proponowanego zapisu w konstytucji bylibyśmy najbardziej zadowolonym narodem w europie, rodziło by sie więcej dzieci, nie było bezdomnych, bezrobocia i liberalizmu -indywidualizm i wolność- (wynalazek samców alfa)
szukanie raju, moim celem
|
|
|  | 3 na 3 | Arminius (25555 punktów) | oceany, oceany.... | >myśle że Polska ciągnełaby sie od Gibrartaru do Władywostoku (kobiety myślą dalekosięznie, o >wnukach) Zobacz naszego Stasia króla Polski (myślał główką -tak jak ja- w kontaktach z carycą)
Słowem, już nie od morza do morza, tylko od oceanu do oceanu. Ot wizja godna megastratega.
>zobacz jak mało mężczyzn konczy uczelnie a jeszcze 100 lat temu niemal 100% absolwentów to >mężczyźni, dzisiaj lekarzami rodzinnymi zostają same baby.
Lekarz rodzinny to ktoś, kto ewentualnie poradzi panu jak pan złapie katar, poza tym odsyła do specjalistów. Tak to nawet ja potrafiłbym. Przykład całkowicie nie trafiony - bo jest dokładnie na odwyrtkę.. Wybitni chirurdzy, odkrywcy leków, metod leczenia..., nowych technik i procedur - to w miażdżącej większości mężczyźni. Oni byli i są odpowiedzialni za rozwój medycyny. Zresztą w ogóle nauki. Proszę też pamiętać, iż obecnie dyplom raczej się kupuje niż zdobywa ciężką pracą i nauką. Kobiety są pracowite, zapobiegliwe, roztropne (pia, pudens, pudica lanam fecit).... więc bez dwóch zdań kolekcjonują ogromne ilości tych licencjatów - wyprzedzając w tym względzie mężczyzn. Ale gdy przychodzi do zademonstrowania poziomu ponadprzeciętnego wiedzy - nadal dominują mężczyźni.
|
|
| |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | Odp: oceany, oceany.... | > >myśle że Polska ciągnełaby sie od Gibrartaru do Władywostoku (kobiety myślą dalekosięznie) Zobacz naszego Stasia króla Polski (myślał główką -tak jak ja- w kontaktach z carycą)> Słowem, już nie od morza do morza, tylko od oceanu do oceanu. Ot wizja godna megastratega.kobiety nie są terytorialne (już jako chłopiec przeganiałem kamieniami chłopców z innego podwórka) a więc nie byłoby granic, tzn byłyby naturalne -oceany  ale co my byśmy robili bez wojen, przecież to istota naszego samczego człowieczeństwa (bohaterstwa), ciekawe kto byłby na cokołach? w podręcznikach historii? To byłby koniec historii, ponieważ tworzą ja mężczyźni. Nie było by religii, ponieważ tworzą ja mężczyźni. nie byłoby udomowienia nas, ponieważ wymuszaja ja mężczyźni. nie byłoby wieżowców, ponieważ tworzą je mężczyźni. nie byłoby wojska, ponieważ tworzą je mężczyźni. nie byłoby hierarchii, ponieważ tworzą ja mężczyźni. nie byłoby wyścigu szczurów, ponieważ tworzą go mężczyźni. nie byłoby ........ , ponieważ tworzą je mężczyźni. nie byłoby problemów, ponieważ tworzą je mężczyźni.
szukanie raju, moim celem
|
|
| | |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | kobiety są? | >kobiety nie są terytorialne (już jako chłopiec przeganiałem kamieniami chłopców z innego >podwórka) a więc nie byłoby granic, tzn byłyby naturalne -oceany
Gdy przychodzi do obrony stanu posiadania ( partner, potomstwo) są terytorialne, konfrontacyjne i agresywne na równi z mężczyznami a może i bardziej. Proszę pamiętać, iż samica jest zdeterminowana genetycznie do budowy gniazda, spłodzenia potomstwa i wychowania go. Więc MUSI być bardziej agresywna niż samiec. Nie jest od niego silniejsza - ale to przecież inna para butów.
>nie byłoby wyścigu szczurów, ponieważ tworzą go mężczyźni.
Jest dokładnie na odwrót. To kobiety częściej niż mężczyźni nadają neurotyczny ton rywalizacji o bycie lepszą. Odsyłam raz jeszcze do wątku o toksycznych królowych pszczół.
|
|
| |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | Odp: oceany, oceany.... |
>> jak mało mężczyzn konczy uczelnie a jeszcze 100 lat temu 100% absolwentów to >mężczyźni, dzisiaj lekarzami rodzinnymi zostają same baby. >Lekarz rodzinny to ktoś, kto ewentualnie poradzi panu jak pan złapie katar, poza tym odsyła do specjalistów. Tak to nawet ja potrafiłbym. Przykład nie trafiony - bo jest dokładnie na odwyrtkę.. Wybitni chirurdzy, odkrywcy leków, metod leczenia..., nowych technik i procedur - to w miażdżącej większości mężczyźni. Oni byli i są odpowiedzialni za rozwój medycyny. Zresztą w ogóle nauki. technika to za mało, nie doceniamy magii z raju np szeptuchy, czy zwykłej przyjaźni. Kobieta u której wykryto rak miała 4 x wieksze szanse przeżycia jeśli miała przyjaciółki
najdłużej żyją spoleczności na np jakiejś Greckiej wyspie, gdzie niema lekarza, ale ma sie grono przyjaciół, odwrotnie niz u nas gdzie religią liberalizm (indywidualizm i wolność) i męska (akademicka, stechnicyzowana) medycyna
szukanie raju, moim celem
|
|
| | |  | 3 na 3 | Arminius (25555 punktów) | długo żyć |
>najdłużej żyją spoleczności na np jakiejś Greckiej wyspie, gdzie niema lekarza, ale ma sie grono >przyjaciół....
Lepszy przykład to Sardynia czy Okinawa, są tam "grona przyjaciół" ale są też lekarze i wcale rozwinięta medycyna. Jest tam sporo stulatków - ale żeby dożyć tak sędziwego wieku, naprzód trzeba się urodzić żywym i przeżyć okres niemowlęctwa i dzieciństwa. W pańskim raju bez medycyny na 1000 berbeci umiera w tym czasie jakieś 100 - 150. Tak gdzie jest lekarz i medycyna na poziomie jakieś 7-15.
|
|
| | | |  | 2 na 2 | Gruby Rycho (532 punktów) | Odp: długo żyć | >>najdłużej żyją spoleczności na np jakiejś Greckiej wyspie, gdzie niema lekarza, ale ma sie grono >przyjaciół.... >Lepszy przykład to Sardynia czy Okinawa, są tam "grona przyjaciół" ale są też lekarze i wcale rozwinięta medycyna. Jest tam sporo stulatków - ale żeby dożyć tak sędziwego wieku, naprzód trzeba się urodzić żywym i przeżyć okres niemowlęctwa i dzieciństwa. W pańskim raju bez medycyny na 1000 berbeci umiera w tym czasie jakieś 100 - 150. Tak gdzie jest lekarz i medycyna na poziomie jakieś 7-15.
Arminiusie. Jestem daleki od pouczeń, bo nie mam podstaw żadnych, ale to co czytam, mnie dokładnie obrusza. Pewna grupa ludzi wtargnęła na to forum z impetem, butą, zarozumialstwem (co jako takie udowadnia tylko brak taktu i umiejętności słuchania), z ogromną pewnością, że mówią na temat. "Okrągły" ma jak widać obsesję/idee fix co znakomicie potwierdza moją obserwację, że jest rozkojarzony. No dobrze. Szuka tego raju, ale czy jest normalny dając przykłady żywotne czegoś czego nie widział? To jest tylko w jego głowie i tego nie znamy. Więc o czym tu dywagować? Tak czy tak tego typu zachowania znamionują raczej dychotomię epistemologiczną takiego osobnika. A to już jest poważna przypadłość schizofrenii. Pozdrawiam.
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) |
>Arminiusie. Jestem daleki od pouczeń czemu zniechęcasz, i tak ostatnio mało sie udziela a wiele razy korzystałem z Jego tekstów, linków
>bo nie mam podstaw żadnych Pewna grupa ludzi wtargnęła na to forum z impetem, butą, zarozumialstwem, pewnością, że mówią na temat. "Okrągły" ma jak widać obsesję/idee fix Szuka tego raju, ale czy jest normalny dając przykłady żywotne czegoś czego nie widział? To jest tylko w jego głowie i tego nie znamy. Więc o czym tu dywagować? raj jest w nas, trzeba tylko sie wgłębić w siebie. Podam przykład, pokaż noworodkowi film z wężem, zobaczysz jego przerażenie, znaczy w raju były węże, pokaż jemu niedźwiedzia polarnego, będzie chciał sie do niego przytulić, znaczy w raju nie było niedźwiedzi polarnych
szukanie raju, moim celem
|
|
| | | |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >>najdłużej żyją spoleczności na np jakiejś Greckiej wyspie, gdzie niema lekarza, ale ma sie grono >przyjaciół.... > żeby dożyć sędziwego wieku, naprzód trzeba się urodzić żywym i przeżyć okres niemowlęctwa i dzieciństwa. W pańskim raju bez medycyny na 1000 berbeci umiera w tym czasie jakieś 100 - 150. Tak gdzie jest lekarz i medycyna na poziomie jakieś 7-15. dużo berbeci umiera w ciąży, poronienia. Śmierć noworodków jest korzystna (jeśli nie wynika z głupoty człowieka). ratowanie wcześniaków jest typowo męskim współzawodnictwem, sztuka dla sztuki. W raju kobiety były silne, dobrze odżywione (rolniczki były słabe, cały rok tylko ziemniakami i kapusta, coroczne ciąże mocno je osłabiały a praca na roli)
szukanie raju, moim celem
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | Odp: rajskie bzykanie? | >>Kobiety poprzez miesiączki, ciąże, porody, karmienie piersia, martwienie się o dzieci są bliżej >raju. >Dlaczego "raj" miałby mieć cokolwiek wspólnego z kobiecym miesiączkowaniem??? w raju nie było miesiączek, był raj!!! kobieta albo w ciąży albo karmi piersia, Cytaty lekarzy na wieść, że ich pacjentki karmią piersią swoje 35-miesięczne dziecko: "Musi Pani jak najszybciej odstawić dziecko" "Pani robi sobie krzywdę" "Pani jest od dwóch lat w stanie sztucznie wywołanej menopauzy, przez ten czas się Pani bardzo postarzała, Pani kobiecość się bardzo postarzała" "Pani macica jest teraz jak u 12-latki, taka malutka" "Mleko matki ma wartość tylko przez 3 miesiące, a potem to zwykły koks" "Żaden ginekolog nie pochwali Pani zachowania"
miejscem kobiety jest praca np na kasie w biedronce a nie karmienie piersia, kto będzie zarabial na nasze patoelity? Brak cyca powoduje udomowienie (odczłowieczenie). Tracimy wszyscy. Dziecko wychowane w raju nie dałoby się tak zniewolić
szukanie raju, moim celem
|
|
2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Co by było gdyby ... |
> Ja często myśle, gdzie by tu pobzykac, kobiety nie za bardzo chcą, myślą dalekosiężnie, co z tego> wyrośnie?Chyba raczej czy typ ogarnie temat. A ty jej z rajem i mamutami A ONA z huja spadłeś typie  Czyli to nie facet jest problemem a kobieta....i całe Twoje pisanie idzie się j***ć w pizdu. Pobzykałbyś sobie ale kobieta ma cię w trąbce i masz problem. Co byś w raju zrobił zgwałciłbyś? hue hue beka z raju
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > >Ja często myśle, gdzie by tu pobzykac, kobiety nie za bardzo chcą, myślą dalekosiężnie, co z tego wyrośnie?> Chyba raczej czy typ ogarnie temat. A ty jej z rajem i mamutami A ONA z huja spadłeś typie  baby sa wymagające, raj wymyśliłem żeby miec wzięcie, im zaimponować, ale wiadomo, sfrustrowany TU się uzewnętrzniam > Pobzykałbyś sobie ale kobieta ma cię w trąbce Co byś w raju zrobił zgwałciłbyś? hue hue beka z rajuw raju kobiety dbały żeby nie było napięcia w zażyłym stadzie ludzkim, i go umiejętnie zdejmowały, jak? seksem, dlatego żyli długo i szczęśliwie. dlatego był rajem, nie było wojen, rywalizacji, hierarchii i innych patologii
szukanie raju, moim celem
|
|
|  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | > >>Ja często myśle, gdzie by tu pobzykac, kobiety nie za bardzo chcą, myślą dalekosiężnie, co z tego wyrośnie?> >Chyba raczej czy typ ogarnie temat. A ty jej z rajem i mamutami A ONA z huja spadłeś typie  > baby sa wymagające, raj wymyśliłem żeby miec wzięcie, im zaimponować, ale wiadomo, sfrustrowany TU się uzewnętrzniam> >Pobzykałbyś sobie ale kobieta ma cię w trąbce Co byś w raju zrobił zgwałciłbyś? hue hue beka z raju> w raju kobiety dbały żeby nie było napięcia w zażyłym stadzie ludzkim, i go umiejętnie zdejmowały, jak? seksem, dlatego żyli długo i szczęśliwie. dlatego był rajem, nie było wojen, rywalizacji, hierarchii i innych patologii> szukanie raju, moim celemCzyli chiałes pobzykac a tu dupa blada. Won na polowanie hue hue. Nie facet a kobieta była problemem. Zajebisty raj....won do roboty...albo okrągły chce bzykać a tu kolejka. No Raj....dla wybranych. Ha ha. Byle dupa sprowadza cię na ziemie. Beka z Raju.
|
|
| |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) |
>Czyli chiałes pobzykac a tu dupa blada. one tez chca, tylko myślą co z tego sie urodzi, myślą 20 lat do przodu, a my?
>Won na polowanie hue hue. tak było, atawizm (czujesz raj, w przeciwieństwie do Gruby Rycho)
>Zajebisty raj....won do roboty w raju nie było pracy, po prostu jak chciał pobzykac nogi same go niosły do ... sarenki, przyniósł upolowana do obozu, był bogiem. Zauważ wielu lubi biegać, nawet maratony, sprawia im bieg przyjemność, to z raju
>...albo okrągły chce bzykać a tu kolejka. No Raj....dla wybranych. Ha ha. Byle dupa sprowadza cię na ziemie. Beka z Raju. w raju mężczyźni mieli lepsza jakość nasienia (żyli stadnie, nie było małżeństw) podświadomie (bezwysiłkowo) jego organizm produkuje lepsze nasienie, a z niego "lepsze dzieci" (Balcerowicz i jego teoria konkurencji? może go polubie) W raju była eugenika (gankbang), seks mial każdy ale wygrywał tylko jeden koń, wygrywał najlepszy. Tak powstała cywilizacja i zniewolenie nas
szukanie raju, moim celem
|
|
1 na 1 | msyku (454 punktów) | >Może poseł Kaczyński jest kobietą?
Rozbawiłeś mnie.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > >Może poseł Kaczyński jest kobietą?> Rozbawiłeś mnie.płeć zależy od hormonów, a one nie występuja 0 albo 1. Jest rozciągłość, np są babo chłopy są chłopo baby. płci naliczyli 8? 29? w raju naliczyłem nieskonczenie wiele 
szukanie raju, moim celem
|
|
|  | | msyku (454 punktów) | > >>Może poseł Kaczyński jest kobietą?> >Rozbawiłeś mnie.> płeć zależy od hormonów, a one nie występuja 0 albo 1. Jest rozciągłość, np są babo chłopy są chłopo baby.> płci naliczyli 8? 29?> w raju naliczyłem nieskonczenie wiele  > szukanie raju, moim celemW tej wypowiedzi piszesz jakbyś był już w raju, ale twoja stopka wskazuje, że nadal go szukasz. Byłeś w nim czy nie?
Prowadzę bloga filozoficznego: filozofia.blog
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> >płci naliczyli 8? 29? >w raju naliczyłem nieskonczenie wiele  > > szukanie raju, moim celem> W tej wypowiedzi piszesz jakbyś był już w raju, ale twoja stopka wskazuje, że nadal go szukasz. Byłeś w nim czy nie?byłem w raju. to czas w łonie matki, Do przyjścia na świat byłem przygotowany fizycznie i psychicznie ale wylądowałem w piekle; cywilizacja, XXw, na porodówce, ostre światło, ostry zapach środków dezynfekujących, metaliczny dzwięk narzędzi i urządzeń, później mnie zapakowali do zimnego i suchego łóżeczka i wynieśli do innego pokoju gdzie z innymi noworodkami darłem sie w nieboglosy; gdzie ten obiecany raj? Później nie było wiele lepiej. Dobrze że tego nie pamiętasz, inaczej nigdy bys nie wybaczył
szukanie raju, moim celem
|
|
 | 3 na 3 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >>Może poseł Kaczyński jest kobietą? >Rozbawiłeś mnie. Niewykluczone, Bęgowski to Grodzka...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
1 na 1 | Konowal (6291 punktów) | >Może poseł Kaczyński jest kobietą? No bo jakiemu samcowi alfa przyszło by do głowy płacic za dzieci
Ty jakiś niedzisiejszy jesteś - przecież każdy wi że płeć sobie można wybrać
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebiekomunizm  > Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustynwłaśnie, uwierz w raj, abyś mógł zrozumieć  choć ja najpierw zrozumiałem, abym mógł uwierzyć
szukanie raju, moim celem
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|